Статьи

Красиві шрифти для сайту

Добрий день друзі
Пропонуємо вашій увазі зручний СЕРВІС для підбору красивих шрифтів для вашого сайту, блогу, презентацій та іншого візуального контенту, сервіс сподобається як дизайнерам, так і всім поціновувачам типографіки.
За своїм призначенням шрифт це набір символів для графічного відображення інформації, що складається з букв, цифр та інших необхідних знаків.
Добрий день друзі   Пропонуємо вашій увазі зручний   СЕРВІС   для підбору красивих шрифтів для вашого сайту, блогу, презентацій та іншого візуального контенту, сервіс сподобається як дизайнерам, так і всім поціновувачам типографіки В онлайн режимі ви зможете ознайомитися з великою колекцією різних красивих шрифтів, і відразу побачити як відображається, введене вами слово.

Є велика колекція безкоштовних шрифтів, вибравши які, ви зможете їх безкоштовно завантажити і використовувати в комерційних цілях.
Шрифти розташовуються за категоріями, істотно полегшуючи пошук. Наприклад, є вінтажна, брендовий, готична, дизайнерська категорії, є популярні графіті і незвичайні шрифти.
Введіть своє слово в спеціальній формі, виберіть колір шрифту і колір фону, розмір виставляється автоматично в залежності від довжини слів.

Перебирайте шрифти, вибираючи відповідний шрифт, пам'ятайте, що не у всіх шрифтах кирилиця відображається коректно.
Визначившись зі шрифтом, заходите на його сторінку (клацає по ньому) і дивіться умови поширення, автора, ідентифікатор, розмір, таблицю всіх символів, прописаних цим шрифтом. Якщо шрифт має обмеження по Copyright, то можна завантажити його в ознайомлювальних цілях для особистого використання, а можна зв'язатися з автором з питання використання для ваших цілей. Нагадуємо, що вільна ліцензія передбачає вільне використання не в комерційних цілях, а для комерційного використання потрібен дозвіл автора та / або покупка ліцензії на використання.
Ви скачаєте красиві шрифти для сайту в форматах ttf або otf, вони добре працюють з усіма операційними системами і можуть бути використані в Photoshop або інших популярних програмах.
Після скачування шрифту встановити його дуже просто, клікаєте по файлу зі шрифтом, у вікні натискаєте встановити, шрифт встановиться в папку з усіма шрифтами Windows і буде доступний у всіх програмах, що використовують шрифти.
Довідка: Якщо на будь-якої зображенні, сторінці в інтернеті вам сподобався шрифт і ви хочете визначити який це шрифт, пропонуємо вам скористатися додатком Google Chrome і встановити плагін «What Font», який визначить для вас який саме шрифт використаний.
Бажаємо вам вдалої роботи.

заглядайте до нас на сторінку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача