Статьи

Кращий хостинг: на що орієнтуватися і що слід знати

 1. Як вибрати кращий хостинг
 2. Що таке хостинг ?
 3. Що таке VPS Україна ?
 4. Що таке VDS (Virtual Dedicated Server)?
 5. Що таке виділений сервер ?
 6. Який найкращий хостинг для інтернет-сайту? VPS, VDS, віртуальний хостинг або ж виділений сервер?
 7. Відгуки про хостинг:

Спостерігаючи за користувачами нашого порталу, аналізуючи ті фрази, за якими приходить відвідувач, стаття про те «Який хостинг краще вибрати для інтернет-сайту», а також «як вибрати найкращий хостинг для інтернет-сайту», що краще безкоштовний хостинг або недорогий хостинг - ця стаття допоможе вам розібратися в даних питаннях.

Спостерігаючи за користувачами нашого порталу, аналізуючи ті фрази, за якими приходить відвідувач, стаття про те «Який хостинг краще вибрати для інтернет-сайту», а також «як вибрати найкращий хостинг для інтернет-сайту», що краще безкоштовний хостинг або недорогий хостинг - ця стаття допоможе вам розібратися в даних питаннях

Як вибрати кращий хостинг

Вступ

Постараємося зрозумілою всім мовою, що ж таке VPS і VDS, з чим їдять безкоштовний і недорогий хостинг, що таке виділений сервер, а також для яких інтернет-сайтів всі дані терміни призначені.

Перш ніж перейдемо до відповіді на головне питання статті «Який хостинг слід вибрати для інтернет-сайту?», Необхідно розібратися з термінологією і зрозуміти нарешті, що таке VDS і VPS, в чому їх відмінність.

Багато абсолютно не розуміють, що взагалі являє собою хостинг, будь він недорогим або дорогим. На сьогоднішній день, за часів, коли будь-який витративши тиждень на вивчення необхідного матеріалу по створенню веб-сайту, з легкістю може запустити портал на WordPress або ж Instantcms. Складного тут нічого немає, всі складнощі з'являться, коли ви опинитеся перед важким вибором хостингу VPS, VDS або виділеного сервера.

Значення термінів, часто зустрічаються в цій статті і взагалі на просторах Мережі, ви легко можете знайти в Вікіпедії чи інших тлумачних словниках. Знову ж таки, там все дуже розумно написано. А ми ж з вами дилетанти. Отже, постараємося витлумачити значення термінів на всіх зрозумілою мовою.

Що таке хостинг ?

Хостинг - це спеціальне місце, де розташовані сервери, на яких зберігаються всі дані і файли вашого сайту. Файли сайту, його движок і БД. Все те, що простому користувачеві в Мережі недоступно. Користувач Мережі бачить вже кінцевий продукт, результат роботи всіх даних файлів, скриптів, БД.

Користуючись послугами хостингів, ви можете завантажувати движок веб-сайту, його файли, бази даних і інше, однак повного доступу, в разі якоїсь технічної проблеми, у вас не буде і зробити діагностику несправностей зможуть виключно фахівці хостингу.

Це, напевно, один з головних недоліків хостингів, хоча з іншого боку, якщо ви не дуже розбираєтеся в роботі хостингу, сайту, сервера, то технічна служба хостингу стане для вас надійним помічником.

Вибираючи хостинг, вибирайте хостинг в Україні , Де техпідтримка надається цілодобово. Іншими словами, хостинг - ваша кімната в студентському гуртожитку, в якому всі живуть за спеціальними правилами хостинг провайдера.

Іншими словами, хостинг - ваша кімната в студентському гуртожитку, в якому всі живуть за спеціальними правилами хостинг провайдера

Що таке VPS Україна ?

Дослівно три ці незрозумілі букви означають Virtual Private Server. Тобто ваш особистий сервер, тільки він віртуальний. Що значить віртуальний? Це майже фізичний сервер, проте ви користуєтеся його спеціальної виртуализированной версією за допомогою деяких операційних систем.

Застосовуючи VPS можна налаштувати сервер так як вам треба, крім заміни ОС або ядра. Наведемо приклад з життя, для більш повного розуміння, що ж таке VPS. Ну а який вибрати хостинг для веб-ресурсу ви дізнаєтеся, дочитавши цю статтю до кінця.

Отже, VPS - справжня комуналка. У вас є власна кімната, проте ванна кімната і кухня - спільні. Сервер один, проте віртуально він розділений на ряд користувачів.

Сумлінні хостери стежать за тим, щоб усім мешканцям такої «комуналки» (VPS) надавалося необхідну кількість простору, ресурсів. Безумовно, все залежить від обраного тарифу, так би мовити, ніж «квартплата» вище, тим краще умови.

Що таке VDS (Virtual Dedicated Server)?

Це дещо краще, ніж «комуналка» VPS. Це віртуальний сервер, проте з опціями повноцінного фізичного сервера. Тут у вас більше можливостей за рахунок емуляції фізичного сервера.

Тут у вас розв'язані руки, ви можете встановити фактично будь-яку операційну систему і коригувати BIOS. Безліч різноманітних налаштувань і всі вогні в ваших руках.

Основні переваги - це безпека, фіксовані ресурси і максимум налаштувань. VDS порівняти можна з просторою і шикарною квартирою, правда ця квартира знаходиться поруч з іншими такими ж квартирами і в одному будинку.

Не думайте, що розбір важливого питання «Який хостинг слід вибрати для інтернет-сайту?» Пішов в сторону. Зрозуміти, перш ніж почати вибирати кращий хостинг для інтернет-сайту, що означає незнайома абревіатура, просто необхідно.

Отже, саме останнє поняття, яке слід згадати, це повноцінний виділений сервер.

Що таке виділений сервер ?

Раз вже ми почали проводити невеликі аналогії, то виділений сервер порівняти можна з крутим котеджем на березі моря, з відмінним джакузі у дворі. Про те ж, що знаходиться всередині подібних особняків часто говорять «повний фарш».

Отже, виділений сервер - апаратура, яку легко можна помацати руками. Тут є блок живлення, шнур, встромлений в розетку. Це повноцінний комп'ютер, який працює повністю на вас. Ніяких сусідів. Господар тут один і це виключно ви.

Господар тут один і це виключно ви

Який найкращий хостинг для інтернет-сайту? VPS, VDS, віртуальний хостинг або ж виділений сервер?

Ось тепер, коли ми трохи розібралися з різноманітними незнайомими абревіатурами, давайте перейдемо до основного питання, через яке ми всі тут зібралися: «Який хостинг в Європі слід вибрати для інтернет-сайту? ». Якось однозначно відповісти на це питання, на жаль, не можливо.

Сайти бувають різні, тематика, просування та інше, з чого випливає загальна відвідуваність порталу. Розміри сайту (БД, файли) і багато іншого. Для того, щоб було легше сприймати інформацію, розіб'ємо всі інтернет-сайти по відвідуваності і типу.

 • Інформаційний сайт, блог - поширений вид сайтів в Мережі, де викладаються різноманітні тематичні статті та фото. Для таких сайтів підійде віртуальний хостинг з відповідним тарифним планом. Вартість тарифу залежить від обсягу вашого веб-сайту. У разі якщо сайт буде поступово зростати, а ви не будете завантажувати занадто «важкі» фото, то простору 2 Гб для перших декількох років вам вистачить з головою. Далі можна збільшити простір.
 • Музика або відео - сайти, куди ви збираєтеся заливати відео і аудіо файли, також різні онлайн кінотеатри. Для цих сайтів необхідно багато простору. Тому перший варіант вам точно не підійде. Також знадобиться більше ресурсів, щоб організувати одночасний комфортний перегляд фільмів наприклад ста чоловік. З усім ці цілком впорається VDS або ж виділений сервер.
 • Який хостинг слід вибрати для інтернет-магазину? Тут необхідно відштовхуватися від користувачів на добу, а також від розмірів самого магазину. Судячи з нашого досвіду, віртуальний хостинг з легкістю витримує близько 1000 відвідувачів на добу. Залишилося тільки вибрати тариф, який зуміє розмістити обсяг вашого магазину.
 • Кращий хостинг для порталу компанії, різні корпоративні сайти. Все знову впирається у ваші ж бажання і ваші можливості. Бажаєте високої безпеки і розв'язаних рук, хочете не спостерігати недоступність веб-сайту при великому потоці відвідувачів - VDS і VPS хостинг вам на допомогу. У разі якщо у вас маленький корпоративний портал з відвідуванням 30-500 осіб на добу - віртуального хостингу вам буде цілком достатньо.

Дуже сподіваємося, що ми вам допомогли зрозуміти який хостинг слід вибирати для інтернет-сайту, як вибрати найкращий хостинг для сайту, а також що таке VDS, VPS. Вибір тільки за вами, виходячи з цілей і потреб сайту.

Дуже не впевнені у виборі хостингу для сайту? Напишіть в технічну підтримку хостингу, надайте відомості по вашому сайту, також розкажіть про плани (припустимо, зростання показників, зростання відвідувачів) - вам завжди допоможуть, завжди готові відповісти на ваші запитання.

Відгуки про хостинг:


Що таке VPS Україна ?
Що таке VDS (Virtual Dedicated Server)?
Що таке виділений сервер ?
Який найкращий хостинг для інтернет-сайту?
VPS, VDS, віртуальний хостинг або ж виділений сервер?
Перш ніж перейдемо до відповіді на головне питання статті «Який хостинг слід вибрати для інтернет-сайту?
Що таке хостинг ?
Що таке VPS Україна ?
Що значить віртуальний?
Що таке VDS (Virtual Dedicated Server)?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача