Статьи

Кращі програми для відновлення паролів

  1. Нове на сайті Відновлення паролів це важлива і невід'ємна частина сучасних комп'ютерних технологій,...
  2. Windows Password Recovery
  3. Кращі програми за кількістю скачувань

Нове на сайті

Відновлення паролів це важлива і невід'ємна частина сучасних комп'ютерних технологій, що вимагає в більшості випадків неординарного мислення і нестандартного підходу. Мета даного сайту полягає в наданні нашим відвідувачам якісного сервісу з відновлення втрачених і забутих паролів. Цей сайт - про існуючі та нові технології парольного захисту. Тут ви дізнаєтеся про наших програмних продуктах, які допоможуть вирішити проблеми відновлення забутих даних, а також покажуть недосконалість парольної захисту, навчать вас обережності і безпеки зберігання персональних даних.

Всі програми умовно діляться на кілька категорій:

  • Програми для скидання, відновлення і аналізу паролів Windows
  • Програми для розшифровки персональної інформації, що зберігається в популярних браузерах Інтернет: Internet Explorer, Mozilla, Firefox, Opera і т.д.
  • Відновлення паролів популярних поштових клієнтів: Microsoft Office Outlook, Thunderbird, TheBat !, Eudora, IncrediMail, Windows Mail і ін.
  • Відновлення паролів до документів Microsoft Office, OpenOffice, LibreOffice.
  • Відновлення мережевих паролів Windows: паролі бездротових мереж, кешированниє паролі домену, паролів локальної мережі і т.д.
  • інші утиліти

Reset Windows Password

Потужна утиліта для скидання забутих паролів Windows. Якщо ви одного разу забули паролі Адміністратора і вам терміново необхідний доступ до заблокованої облікового запису, просто запустіть програму з завантажувального диска, змініть або видаліть старий пароль, щоб розблокувати обліковий запис. Просто, як 1-2-3.
Програма підтримує всі версії Windows, працює з Active Directory, використовує штучний інтелект для відновлення деяких паролів, зберігає хеши паролів Windows і кешованих паролів домену, має ряд додаткових можливостей.

Windows Password Recovery

Windows Password Recovery - активно розвивається професійний програмний комплекс для розшифровки паролів Windows, а також для проведення аналізу і аудиту політики безпеки операційних систем Windows. Програма має в своєму арсеналі унікальні, запатентовані технології відновлення паролів, розширений набір графічних звітів, забезпечена докладним файлом допомоги на Російському мовою.

Кращі програми за кількістю скачувань

Network Password Recovery Wizard

Network Password Recovery Wizard це утиліта, яка дозволяє встановлювати дані, що зберігаються в Windows Credential Manager, кешированниє паролі домену, паролі з'єднань до мережі інтернет (DSL, RAS, VPN) LAN, паролі облікових записів Windows Live (.NET Passport), CardSpace (InfoCard) , паролі і ключі бездротових з'єднань і віддаленого робочого столу, паролі за зірочками (****), і багато іншого.
Ми постійно працюємо над поліпшенням і подальшим розвитком наших програм, намагаючись доповнити щось нове і усуваємо знайдені помилки. У цьому нам активно допомагають наші користувачі. Якщо ви раптом виявили помилку або ж програма з якоїсь причини не функціонує належним чином, будь ласка, знайдіть вільну хвилинку і заповніть відповідний бланк для відправки його в службу підтримки. Якщо у вас з'явилися додаткові технічні питання або пропозиції - ласкаво просимо на наш форум .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача