Статьи

Кращі VST-барабани, або Сам собі барабанщик

Analogue Drums Analogue Drums   Зовнішній вигляд бібліотеки Analogue Drums Smoker

Зовнішній вигляд бібліотеки Analogue Drums Smoker.

Формат: NKI
Вартість: від $ 10
Посилання: http://www.analoguedrums.com/

Маловідомі, але якісні VST-барабани. Розробники запевняють, що бібліотека відрізняється самим натуральним звучанням на ринку. Вірити чи ні з цим твердженням - особиста справа кожного, проте звучать Analogue Drums добре.

Семпли записані в .WAV і упаковані в бібліотеку для Native Instruments Kontakt, що складається з 23 пресетів ударних. В цілому на кожен елемент ударної установки доводиться до 48 варіантів звучання. При цьому для снейра, томів, хай-хета і райда можна вибрати леворукого або праворукої барабанщика.

Інтерфейс бібліотеки дозволяє вибирати різні моделі барабанів і тарілок, а вбудований мікшер управляє гучністю і висотою звучання окремих елементів ударної установки, балансом мікрофонів і загальної панорамою. Додатково до складу бібліотеки входить набір MIDI-грувів, який спрощує написання партій ударних.

При цьому VST-барабани від Analogue Drums відрізняються демократичними цінами: вартість деяких бібліотек складає $ 10-20. За $ 308 можна придбати комплект Analogue Drums Everything Bundle, що включає 20 бібліотек ударних різної спрямованості.

Drumasonic 2

Drumasonic 2

Головне вікно Drumasonic 2.

Формат: NKI
Вартість: € 159
Посилання: http://www.drumasonic.com/

VST-барабани Drumasonic 2 складаються з більш 30 000 семплів. До складу бібліотеки входять: 3 бас-бочки, 6 робочих барабанів, 5 видів томів, 4 моделі хай-хета, 5 різних Райд, 9 креш і набір перкусії. Все це записано в двох абсолютно різних акустичних кімнатах.

На кожен елемент ударної установки доводиться до 11 мікрофонів, сигнал з яких потрапляє у вбудований мікшер для подальшого відомості. Drumasonic 2 має власні настройки квантування, затримок, гучності і ефекту свінгу, що працюють незалежно від установок в робочій станції. Додатково бібліотека пропонує багату секцію ефектів, яка складається з еквалайзера, компресора, сатуратора, реверберації, ділея і лимитера.

VST-барабани поставляються з великим набором пресетів і MIDI-грувів, а також спеціальним конвертером барабанної карти для спрощення переходу на Drumasonic 2 з розробок інших компаній. Drumasonic 2 справляє приємне враження, хоча звучання іноді бракує жвавості.

Drumdrops

Інтерфейс однієї з бібліотек ударних від Drumdrops - Vintage Folk Rock Kit.

Формат: VST, AU, AAX, NKI, ReFill
Вартість: від $ 6
Посилання: https://www.drumdrops.com/

Drumdrops - це не просто VST-барабани, а величезний магазин семплів різних ударних установок. Музикант може зібрати власну ударну установку або придбати вже готовий набір. Семпли записані в форматі .WAV (24-bit / 44.1 kHz) і продаються в декількох видах:

  • Повний набір звукових файлів у форматах .WAV;
  • Інструментів для Kontakt 5;
  • Пресетів і наборів для FXpansion BFD3 (див. Нижче);
  • Комплектів Reason ReFill;
  • Сетів для Studio One і Steven Slate Trigger;
  • Окремих звуків (ван-шотів).

У колекції Drumdrops пропонується величезний вибір барабанів для різних стилів музики: рок, реггі, даб, фанк, диско, джаз, афробіт, хард-рок, метал. Тим покупцям, хто не хоче морочитися з написанням партій ударних, розробники пропонують колекцію MIDI-грувів і вже записаних і зведених партій ударних.

EastWest PRODrummer Vol. 1-2

Інтерфейс EastWest PRODrummer.

Формат: VST, AU
Вартість: $ 330 (при купівлі комплекту з двох частин); $ 199 за частину
Посилання: http://www.soundsonline.com/

Багата бібліотека ударних, що поставляється в двох частинах, чий загальний обсяг складає більше 100 ГБ. EastWest PRODrummer працює як всередині DAW, так і у вигляді самостійної (standalone) програми. За запевненням виробника, відмінна риса бібліотеки в тому, що в її створенні брали участь тільки кращі звукорежисери, що дозволило збагатити інструмент безліччю пресетів від професіоналів індустрії (ось так здивували!).

EastWest PRODrummer Vol. 1 пропонує різнопланові семпли і MIDI-груви ударної установки, виконані Меттом Чемберленом (працював з Pearl Jam, Пітером Габріелем і Брюс Спрінгстін) і записані саундпродюсерами Джо Чіккареллі і Дагом Роджерсом. В цілому, понад 40 ГБ звуків тарілок і барабанів Ludwig, Slingerland, Gretsch, Istanbul, Zildjian, записаних в трьох різних акустичних приміщеннях.

Друга частина створена за участю барабанщика Мадонни, Seal і Massive Attack Стівена Сидельника і саундпродюсеров Марка стент і Дага Роджерса. EastWest PRODrummer Vol. 2 - це більше 60 ГБ семплів, записаних в п'яти різних кімнатах.

Обидві бібліотеки оснащені мікшером, секцією ефектів, 14 000 MIDI-грувів, режимом Songbuilder для спрощення написання партій і власними настройками маршрутизації.

Серед головних мінусів - вимогливість до ресурсів комп'ютера і повільна робота зі своїми файлами. Разом це призводить до рідкісних зависань і вильотів під час роботи.

FXpansion BFD3

Зовнішній вигляд FXpansion BFD3.

Формат: VST, AU
Вартість: $ 349
Посилання: https://www.fxpansion.com/

Одні з кращих VST-барабанів на ринку. 55 ГБ семплів повністю виправдовують свою високу вартість - звучання бібліотеки відрізняється природністю, а віртуальний барабанщик щосили намагається імітувати гру людини. Бібліотека пропонує 7 видів ударних установок, записаних в двох різних кімнатах, а також велика кількість пресетів. Кожен пресет заточений під певний стиль музики: рок, метал, джаз, кантрі, блюз.

Тонкій настройці піддається звучання кожного барабана, положення мікрофонів в просторі, форма звукового сигналу і ланцюжок застосовуваних ефектів. Додатково можна вибрати перспективу звучання ударної установки (див. Панорамування музики під час відомості ), А також налаштувати точність попадання віртуального барабанщика в ритм, щоб додати в ударні більше життя.

Користувач може використовувати вже готові груви з вбудованою бібліотеки або ж створити повністю свої в спеціальному редакторі. Утворені партії і груви можна експортувати в .WAV поканально - на кожен канал ударної установки доводиться окремий файл.

Mixosaurus

Зовнішній вигляд бібліотеки Mixosaurus.

Формат: NKI
Вартість: € 729
Посилання: http://www.mixosaurus.com/

До виходу Toontrack Superior Drummer 3, Mixosaurus був найоб'ємнішою бібліотекою VST-барабанів на ринку. На сайті виробника йдеться, що мета Mixosaurus полягає в наданні музикантам найбільш правдоподібних VST-барабанів. Розробники навіть називають Mixosaurus Сікстинської капелою в світі віртуальних ударних.

Щоб домогтися максимальної точності звуку, бібліотека пропонує тільки одну, але ретельно записану ударну установку. 145 ГБ семплів (більше 90 000 семплів) необробленого звуку барабанів складають більше 20 елементів ударних і 3 комплекти оверхед-мікрофонів. При цьому на кожен барабан і тарілку доводиться як мінімум 7 різних аудіофайлів, які Mixosaurus вибирає випадковим чином під час відтворення.

У Kontakt на кожен елемент ударних завантажується окремий інструмент, що вимагає тонкої настройки. Налаштувань багато і саме це робить роботу з Mixosaurus схожою на роботу з реальною установкою. Розробники позиціонують бібліотеку як інструмент для професіоналів, тому радити її музикантам не станемо - щоб досягти якісного звуку в міксі буде потрібно багато часу, сил і знань.

Native Instruments Abbey Road Drums

Інтерфейс бібліотеки Native Instruments Abbey Road 70s Drummer.

Формат: NKI
Вартість: $ 99
Посилання: https://www.native-instruments.com/

Складно знайти музиканта, який не знайомий з Native Instruments Abbey Road Drums. Серія Abbey Road записана на знаменитої британської студії при безпосередній участі звукоинженеров Abbey Road.

VST-барабани Native Instruments Abbey Road - це кілька ударних установок, розділених за часом: 50s Drummer, 60s Drummer, 70s Drummer, 80s Drummer, більш сучасний Modern Drummer і олдскульний Vintage Drummer, натхненний біг-бенду 1930-1940-х років. Виходячи з назв бібліотек, Abbey Road Drums підходять під безліч музичних стилів різних епох, будучи універсальним барабанним комплексом для домашнього музиканта.

Кожна з 6 бібліотек в серії записана на різних барабанах і пропонує по 2-3 віртуальні установки, окремий набір пресетів і грувів. Всі бібліотеки мають власну секцію ефектів для більш детальної настройки звучання і простий редактор артикуляції.

Загальна якість звучання знаходиться на високому рівні, але чекати чогось неймовірного від Abbey Road Drums не варто - все-таки перед нами універсальні інструменти на кожен день. Натомість серія пропонує високу швидкість і стабільність роботи, а також помірну ціну.

Native Instruments Studio Drummer

Native Instruments Studio Drummer

Інтерфейс Native Instruments Studio Drummer.

Формат: NKI
Вартість: $ 149
Посилання: https://www.native-instruments.com/

Ще одні популярні VST-барабани від Native Instruments. На відміну від Abbey Road Drums, сфокусованих на особливостях звучання ударних різного часу, Studio Drummer - це спроба створити самі універсальні віртуальні барабани на ринку. Спроба виявилася вдалою: звучання Studio Drummer підходить для великої кількості стилів, будь то поп-рок, альтернатива, метал, блюз, фанк або фьюжн.

У всьому іншому Studio Drummer нічим не відрізняється від Abbey Road Drums. Схожий інтерфейс, схожі можливості налаштування звуку і артикуляції, власна колекція грувів. Головна відмінність, що замість шести бібліотек користувачам пропонується один універсальний інструмент.

Studio Drummer стане відмінним вибором як для початківців, так і досвідчених музикантів. Серед безперечних плюсів: простота використання, швидка і стабільна робота і загальне високу якість звуку. Якщо ви новачок і шукайте якісні та доступні VST-барабани, почніть зі Studio Drummer - не пошкодуєте.

Platinum Samples OceanWay Drums

Інтерфейс Platinum Samples OceanWay Drums.

Формат: VST, AU
Вартість: $ 149,99
Посилання: http://www.platinumsamples.com/

OceanWay Drums - результат співпраці компанії Platinum Samples і звукорежисерів Аллена Сайдс і Стівена Міллера, відомих по роботі з Еріком Клептоном, Квінсі Джонсом, Green Day, Foo Fighters, Aerosmith.

Підсумком роботи стала універсальна і недорога бібліотека VST-барабанів, що складається з чотирьох віртуальних установок, записаних в трьох різних приміщеннях мікрофонами Shure SM57 і AKG C12A. OceanWay Drums пропонує семпли всіх основних елементів ударних і деяких перкусійних інструментів.

Вирішувати серйозні студійні завдання за допомогою бібліотеки не варто, але в якості інструменту на кожен день OceanWay Drums підійде як не можна краще.

Steven Slate Drums 5 (SSD5)

Головне вікно Steven Slate Drums 4.

Формат: VST, AU, AAX
Вартість: від $ 39
Посилання: http://www.stevenslatedrums.com/

Одна з найвідоміших бібліотек, прекрасно підходить для важких стилів музики. Steven Slate Drums 5 відрізняється характерним звучанням, яке досягнуто стараннями Стівена Слейт - розробника і звукоінженера, який працював у багатьох студіях.

Повна версія бібліотеки, SSD5 Platinum пропонує понад 100 пресетів ударних установок: від звучання барабанів різних колективів (Metallica, Led Zeppelin, Red Hot Chili Peppers, Dream Theater) до більш універсальних заготовок під різні стилі. Кожен семпл поставляється в натуральному і обробленому вигляді і має кілька шарів параметра velocity, змінює звучання від тихого і акуратного до потужного і громоподібно.

Користувач може зібрати власну установку з будь-якої кількості барабанів і тарілок. При цьому зібрати свою установку можна ще до покупки, прямо на сайті. Це дозволяє заощадити на віртуальних барабанах, купивши тільки потрібні елементи. Надалі звучання можна налаштувати у вбудованому мікшері, де змінам піддаються гучність, панорама, висота звуку, рівні проникнення сигналу в різні мікрофони і інші параметри.

Незважаючи на якість звуку, бібліотека вимагає уважного підходу до написання барабанної партії. Без урахування різних призвуків, різних за силою ударів і інших особливостей гри на ударній установці, Steven Slate Drums 5 часом звучить дуже нудно і неприродно. У будь-якому випадку, це кращі VST-барабани для важкої музики - м'яса і жиру в них хоч відбавляй.

Toontrack EZDrummer 2

Toontrack EZDrummer 2

Зовнішній вигляд Toontrack EZDrummer 2.

Формат: VST, AU
Вартість: € 139
Посилання: https://www.toontrack.com/

Одна з найпростіших в освоєнні і поширених бібліотек на ринку. При цьому зовнішня простота оманлива - EZDrummer 2 за своїми можливостями нічим не поступається більш наворочений бібліотекам інших виробників, а в чомусь їх навіть перевершує.

Усередині EZDrummer 2 знаходиться великий набір різних барабанів і тарілок, записаних на англійській студії British Grove Studios, що відрізняється своєю чудовою акустикою. На кожен елемент ударних доводиться кілька шарів звуків і безліч артикуляції, які оживляють звучання EZDrummer і роблять його дуже схожим на гру реального людини.

VST-барабани поставляються з п'ятьма віртуальними установками, одним набором перкусії та великою колекцією барабанних заготовок для спрощення написання партій. Доводити до розуму звучання можна в місцевому мікшері, оснащеним секцією ефектів.

Натуральне і збалансоване звучання, висока продуктивність і простота освоєння - основні плюси цього інструменту. Тим же, кому стандартного комплекту поставки не вистачає, на сайті Toontrack є великий вибір розширень і доповнень.

Toontrack Superior Drummer 2.0

Toontrack Superior Drummer 2

Головне вікно Toontrack Superior Drummer 2.0.

Формат: VST, AU
Вартість: € 259
Посилання: сторінка більше не існує на сайті, тому що Toontrack зняли з продажу продукт

Незважаючи на те, що VST-барабани Superior Drummer 2.0 вийшли понад п'ять років тому, вони не втрачають популярності і по сей день, особливо серед шанувальників важкої музики. Натуральний звук, багаті можливості настройки і простота використання роблять Superior Drummer 2.0 одним з кращих інструментів з практично безмежними можливостями.

Вільна настройка висоти і форми звуку, рівня проникнення барабанів в мікрофони і артикуляції, включно з вибором зони удару паличкою. За допомогою технології X-Drum, користувач може створювати багатошарові звуки барабанів і тарілок і збирати комбіновані ударні установки. Superior Drummer 2.0 також оснащений власним мікшером з секцією ефектів і володіє власними налаштуваннями маршрутизації сигналу всередині бібліотеки.

Великий вибір грувів і барабанних партій укупі з високою якістю звуку роблять Superior Drummer 2.0 одним з кращих інструментів на ринку.

Toontrack Superior Drummer 3

Інтерфейс Toontrack Superior Drummer 3 сильно відрізняється від свого попередника і більше нагадує EZDrummer 2.

Формат: VST, AU
Вартість: $ 399
Посилання: https://www.toontrack.com/

Масштабне оновлення легендарного Superior Drummer вийшло на початку осені 2017 року. Розробники переписали інструмент з нуля і переосмислили кожен компонент свого продукту, а Superior Drummer 3 з VST-бібліотеки перетворився на повноцінну віртуальну студію для роботи з ударними.

Superior Drummer 3 складається з 230 ГБ необроблених семплів і звуків акустичної та електронної ударної установки і поставляється у вигляді цифрової завантаження або спеціальному SSD-накопичувачі. Запис барабанів проходила в бельгійській студії Galaxy Studios, відомою своєю величною тон-кімнатою площею 330 кв.м. За запис ударних відповідав чотириразовий володар премії Греммі , Включаючи премію за технічні досягнення Джордж Массенбург, відомий також по студійній роботі з Біллі Джоелом, Dixie Chicks і Earth, Wind and Fire.

В цілому в Superior Drummer 3 входить сім ударних установок від різних виробників: Gretsch, Ludwig, Pearl, Yamaha, Premier, Ayotte. Користувач може сам створити своє звучання ударних, комбінуючи акустичні і електронні барабани. Додатково інструмент пропонує більше двох десятків повністю зведених пресетів, включаючи кілька налаштувань від Боба Рока, Енді СНиП, Річарда Дивану і Майка Льюїса.

Обробити звучання установок можна у вбудованому мікшері, що пропонує більше 35 цифрових ефектів: дисторшн, реверберація, компресія, дилей, хорус, сатурація і інші. Тут же є і секція маршрутизації для більш тонкої настройки проходження сигналу.

Тисячі грувів і заготовок барабанних партій можна безпосередньо імпортувати в DAW або використовувати у вбудованому вікні Songcreator. При цьому Superior Drummer 3 вміє конвертувати MIDI-партій в окремі аудіофайли в режимі реального часу. Додайте до цього повністю адаптивний інтерфейс, готовий до роботи на екранах різного дозволу, і підтримку запису і відтворення в багатоканальному режимі (від 5.1 до 11.1) і ви отримаєте найбільшу багаті і правдоподібні VST-барабани з усіх.

Vir2 Studio Kit Builder

Зовнішній вигляд Vir2 Studio Kit Builder.

Формат: NKI
Вартість: $ 99,95
Посилання: http://www.vir2.com/

Маловідомі VST-барабани від компанії Vir2. Studio Kit Builder - це 130 різних барабанів і тарілок і понад 50 готових пресетів ударної установки. На відміну від інших барабанних модулів, Studio Kit Builder робить упор на створення власної ударної установки на основі запропонованих компонентів. Виробники запевняють, що таким чином музиканти отримують універсальний інструмент, який підходить саме для них.

Так чи інакше, але за гучними заявами про широкі можливості ховається бюджетна робоча конячка на кожен день, що стоїть в одному ряду з розробками Native Instruments. Користувач може самостійно вибирати набір мікрофонів і їх положення в просторі, змінювати гучність, баланс і ланцюжок ефектів кожного барабана. Додатково є можливість складати власні карти ударних з будь-якими артикуляція.

XLN Audio Addictive Drums 2

XLN Audio Addictive Drums 2

XLN Audio Addictive Drums 2 з доповненням Black Velvet.

Формат: VST, AU
Вартість: $ 149,95
Посилання: https://www.xlnaudio.com/

Популярна бібліотека ударних з характерними і незабутнім звучанням, яка вважається однією з кращих в своїй ніші. Широкі можливості кастомізації будь-якого елементу ударної установки, простий і функціональний мікшер, секція ефектів і велика колекція MIDI-грувів припали до душі музикантам з усього світу.

Addictive Drums 2 складається з 130 пресетів, що відрізняються за звучанням: від кристально чистих і натуральних до перекручених і повністю електронних. Користувач може використовувати готовий пресет або створити власну установку з нуля в місцевому мікшері, використовуючи більше 20 000 семплів ударних. За рахунок можливостей мікшера з налаштування звуку, Addictive Drums 2 з легкістю вписується в будь-яку музику.

При цьому розробники зробили упор на простоту використання не на шкоду якості звучання. Для отримання якісних барабанів досить активувати Addictive Drums 2, вибрати один з 5 000 MIDI-грувів і трохи підправити звучання в мікшері. Тим же, хто залишиться незадоволений стандартними пресетами і грувами, розробники підготували велику колекцію додаткових семплів і барабанних партій, що поширюється через сайт XLN Audio.

Оригінальний матеріал був опублікований 19.11.2016 р Стаття оновлена 22.11.2018 р

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача