Статьи

Кращі безкоштовні програми для запису відео з екрану монітора

 1. Запис відео з екрану монітора
 2. Огляд безкоштовних програм для запису відео з екрану монітора
 3. Програма Blueberry FlashBack Express для захоплення відео з екрану монітора
 4. Jing проста відповідь на питання як записати відео з екрану
 5. CamStudio програма для захоплення відео з екрану монітора

- Автор: Ігор (Адміністратор)

Запис відео з екрану монітора

Спочатку трохи про знайомих словах і фразах: Знімок. Скріншот. Захоплення екрану. Відео уроки. Запис з екрана. Відеозапис сесії. І багато інших. Швидше за все, хоч одне з них ви чули або хоча б замислювалися над питанням "як записати відео з екрану комп'ютера". Всі ці слова належать до захоплення і обробки зображень на вашому екрані. По суті, їх можна розділити на два типи: створення зображень і запис відео. Якщо вас цікавлять програми для створення зображень з екрану, то ви легко можете знайти їх в огляді програми для створення скріншот екрану . В даному ж огляді розглядаються програми для запису відео з екрану комп'ютера.

Розглянутий клас програмного забезпечення застосовується досить широко: підручники, демонстрації, технічна підтримка, підготовчі матеріали та багато іншого. Якщо вам потрібен простий продукт, який не напханий великим числом налаштувань, і зроблений спеціально для того, щоб просто взяти і записати відео з екрану, то в цьому огляді ви його знайдете. Якщо вам потрібен потужний продукт, який дозволяє купу всього налаштовувати, включаючи якість звуку і відео. Дозволяє редагувати проект після того, як відео було успішно записано. А так же наповнювати створене відео іконками і додатковою інформацією. І після всього цього, зберігати отриманий результат в кілька різних форматів. То ви так само знайдете його в даному огляді. Іншими словами, в даній статті ви завжди зможете завантажити програму для запису відео з екрану під будь-які завдання.

Примітка: Тестування проводилося на 64-розрядної Windows 7 і на 32-бітному Windows XP.

Огляд безкоштовних програм для запису відео з екрану монітора

Active Presenter програма для запису відео з екрану монітора

Active Presenter  ( AP) від Atomi Systems поставляється в декількох варіантах: безкоштовна, стандартна і професійна версії Active Presenter ( "AP") від Atomi Systems поставляється в декількох варіантах: безкоштовна, стандартна і професійна версії. На щастя, не дивлячись на те, що спочатку проект несе комерційну мету, безкоштовна версія все ж являє собою потужний інструмент для запису відео з екрану комп'ютера, який здатний вирішити більшість ваших завдань.

Коли ви запускаєте зйомку або створюєте проект записи з екрану (в якому в подальшому збережене відео можна буде редагувати), AP пропонує вам на вибір кілька спеціальних "профілів записи". У розумінні AP, "Профіль записи" - це група різноманітних налаштувань, включаючи навіть настройки гарячих клавіш і анотацій. Дані профілі не є жорстко фіксованими, ви можете їх змінювати, або ж зовсім створювати нові під ваші завдання. Це унікальна особливість даної програми. За допомогою таких профілів, ви зможете сильно спростити собі життя. Особливо, якщо вам треба зняти сотню іншу відеоуроків. Ще однією унікальною особливістю AP є спеціальний режим запису "Smart Capture", в якому запис відео з екрану монітора відбувається тільки тоді, коли ви натискаєте кнопку миші або клавішу на клавіатурі.

Програма включає багато корисних можливостей: панорамне рух по екрану, ефект наближення, установка частоти кадрів, установка частоти дискретизації для аудіо, виділення курсору (особливо корисно. Коли ви знімаєте відео на екранах з великою роздільною здатністю), автоматична анотація відео.

Вікно редагування зроблено на рівні середнього програмного забезпечення, призначеного для редагування аудіо / відео (такого як Pinnacle Studio). В даному вікні є область полотна (де відображається відео), тимчасова доріжка, розташована по всій довжині, область під більш доступного режиму і довгий список різних кнопок в панелі інструментів. При запису відео з екрану монітора в режимі "Smart Capture", всі отримані знімки екрана відображаються в області слайдів. Але, тут є один дивний і незручний момент. З якоїсь дивної причини, ви не можете додати відразу всі слайди до часовій шкалі. Справді, в один момент часу ви можете редагувати лише один слайд. Цей момент дуже сильно ускладнює процес редагування. При цьому ви побачити своє творіння можна тільки в готовому варіанті, який необхідно ще експортувати. Крім того, на превеликий жаль, AP не дуже добре зшиває нарізані шматки і аудіо. Тому, якщо є можливість, то краще використовувати повноцінну зйомку (правда, в даному режимі у вас немає можливості додавати анотації).

Отримане відео ви можете експортувати в різні формати, в тому числі AVI, WMV, MP4 і WebM.

Підводячи підсумок, можна сказати, що AP - це добре зроблена програма, яка багата функціональністю. І все буде в порядку, поки ви будете використовувати режим повноцінної зйомки.

Програма Blueberry FlashBack Express для захоплення відео з екрану монітора

Blueberry FlashBack Express  ще одна програма для захоплення відео з екрану монітора Blueberry FlashBack Express ще одна програма для захоплення відео з екрану монітора. Так само як і у Active Presenter, є безкоштовна і платні версії. Але, на відміну від AP, безкоштовна версія набагато більше урізання по функціональності.

BB FlashBack дозволяє записувати повноекранне відео на одному або декількох моніторах. Для запису звуку ви можете встановити частоту дискретизації. Ви можете вибрати саме той кодек, який найбільше підходить. Так само програма вміє захоплювати відео з веб-камери. Під час запису відео BB FlashBack може приховати всі значки на робочому столі. Це дозволить приховати від зайвих очей різні ваші творіння (погодьтеся, що ярлик виду "як ми відривалися на дачі" буде кілька відволікати глядача від відео на тему "тюнім MySQL"). Запис можна запланувати на певний час, вам треба тільки вказати час початку і закінчення. Що дуже зручно, якщо вам необхідно записувати віддалені сесії , Або ж просто потрібен час, щоб все підготувати. З приємних фішок можна відзначити можливість виділити курсор.

Отримане відео можна експортувати в AVI, SWF або FLV флеш-файл.

Можна сказати, що BB FlashBack Express це хороша програма з рядом унікальних і зручних функцій, у якій немає якихось великих негативних моментів.

Jing проста відповідь на питання як записати відео з екрану

Якщо вам необхідно щось просте і швидке, що дозволяє легко відповісти на питання як записати відео з екрану монітора, то  Jing  - це те, що ви шукаєте Якщо вам необхідно щось просте і швидке, що дозволяє легко відповісти на питання "як записати відео з екрану монітора", то Jing - це те, що ви шукаєте. Jing це творіння TechSmiths, творців відомих SnagIt і Camtasia (утиліти для захоплення і обробки зображень екрана). інсталятор програми дуже простий, і не зажадає якихось знань від вас. Коли ви запустите додаток, то не побачите жодного окремого вікна. Те що ви побачите, так це жовтий півколо вгорі вашого екрану. Якщо ви наведете на нього курсор мишки, то поруч з півколом з'явитися три невеликих кола, які представляють собою набір кнопок: "захоплення", "історія", "настройки". У налаштуваннях ви можете встановити гарячу клавішу для захоплення, вибрати пристрій для запису аудіо і все. Ніяких детальних налаштувань немає. Для того щоб почати запис, вам необхідно натиснути на кнопку "захоплення", а потім вибрати область для запису. Прямо під обраної областю з'явиться набір інтуїтивно зрозумілих кнопок. І все що від вас буде потрібно, так це просто натиснути на кнопку старту запису. Потім з'явиться зворотний відлік в стилі 3-2-1. Мотор! Автори продукту підійшли досить оригінально до питання про те, як користувачу зрозуміти "йде запис?". Під час запису по краях області буде відображатися рухомі кінострічки. Правда, складно не помітити? Коли ви закінчите зйомку, то натисніть на кнопку стоп. Тепер ви можете переглянути весь відзнятий матеріал. І якщо вас все влаштовує, то ви можете поділитися цим матеріалом на різних відомих сайтах або ж зберегти відео в SWF флеш-файл.

Є очевидні обмеження, включаючи відсутність повноцінного експорту, налаштувань відео і аудіо якості і багато чого іншого. Але, якщо простота і швидкість ваші критерії номер один і номер два, то Jing - це те, що вам потрібно.

CamStudio програма для захоплення відео з екрану монітора

смерть  CamStudio  була сильно перебільшена смерть CamStudio була сильно перебільшена. Щодо недавній реліз, версія 2.7 R316, показує, що програма продовжує розвиватися.

CamStudio досить компактно організована програма для захоплення відео з екрану монітора. Всі опції доступні через меню. За допомогою CamStudio ви можете: записати відео фіксованою області екрану, записати відео вікна програми, обраного регіону в додатку, а так же області, яка охоплює більше одного монітора. Останнє, до речі, досить рідкісне явище. Програма містить чотири методи стиснення відео, для яких ви можете встановити якість відео і частоту кадрів. При запису відео курсор миші можна так само виділити. CamStudio вміє коректно працювати з багатьма аудіо пристроями. І ви зможете записувати звук як з мікрофона, так і з динаміків системи. Для планування в програмі передбачений таймер , Так що ви завжди зможете відповісти собі на питання "чи вистачає вам часу або текст варто трохи вкоротити?".

Після того, як ви закінчили запис відео з екрану монітора, ви відразу можете побачити і почути своє творіння. Примітка: ви повинні будете заздалегідь визначити місце, де буде збережений ваш файл AVI. На жаль, програма не дозволяє вибрати файл після того, як ви закінчили запис. Це не дуже приємний момент, але все залежить від завдань. Наприклад, якщо ви часто знімаєте відео, і у вас вже є спеціальне місце, де ви сортуєте і зберігаєте ваше відео, то, швидше за все, ви цей момент швидко переживете. CamStudio включає вбудований конвертер з AVI в SWF файл, так що ви завжди зможете розмістити вашу запис в інтернеті без будь-яких додаткових програм.

Не дивлячись на те, наскільки приємно і компактно зроблена CamStudio, вона все ж має кілька серйозних помилок. На 64-розрядної Windows 7 дуже часто були проблеми з установкою захоплення. Після того як ви встановили один раз захоплення, ви не зможете його поміняти. Доведеться перезапускати програму або навіть операційну систему. Крім того, на 32-бітної Windows XP, CamStudio не змогла коректно себе встановити. Після установки, при спробі запустити, з'явилося діалогове вікно помилки з текстом у вигляді "не вистачає DLL". І все. На жаль, запустити так і не вийшло.

Керівництво по швидкому вибору (скачати безкоштовно програми для запису відео з екрану монітора)

ActivePresenter

BB FlashBack Express

Jing

CamStudio

Додати коментар / відгук

Автори продукту підійшли досить оригінально до питання про те, як користувачу зрозуміти "йде запис?
Правда, складно не помітити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача