Статьи

Кращі VPN сервіси для Китаю і не тільки на 2016 рік

  1. ExpressVPN
  2. VyprVPN
  3. AirVPN
  4. VPN.ac
  5. Разом

Я недавно переїхав в Китай, і тому питання VPN став для мене дуже і дуже важливим. Без VPN в Китаї не працює нормально нічого - і справа не тільки в заборонах. Канали зв'язку між Китаєм і рештою світу дуже повільні, а частина пакетів втрачається під час перевірки (у мого провайдера, China Unicom, втрата TCP пакетів становить близько 30%, і це ще нормально, UDP іноді перекритий повністю, трапляється це в години пік).

На жаль, безкоштовні VPN сервіси все дуже ненадійні і працюють іноді. До того ж, незрозуміло, на що вони живуть. Єдиний спосіб доходу для них - як-то маніпулювати трафіком, або торгувати даними. Так що, мені довелося вибрати платні сервіси.


Що собою взагалі являє VPN сервіси для Китаю і для інших країн, в яких уряди люблять сунути ніс в трафік людей, які перебувають на їх території? Найчастіше це величезна кількість віртуалок, розкидані по всьому світу. На віртуалкою піднято OpenVPN + цей трафік додатково шифрується (тому як пакети OpenVPN ріжуться Китаєм, і іншими урядами, завзято стежать за інтернетом). Це може бути як своє in-house шифрування, і SSL / SSH тунель, усередині якого инкапсулируется трафік OpenVPN. Зазвичай такі сервіси також надають свої сервіси DNS, щоб зменшити можливість витоку даних про користувача. Як би там не було, у всіх масових сервісах VPN, обчислити користувача цілком реально.

Але перейдемо до огляду сервісів. Я буду вказувати всюди вартість за місяць, і дам корисну пораду: ніколи не купуйте VPN більше ніж на місяць. Тому що буквально через тиждень його можуть забанити, почати атакувати, перекрити у нього сервера авторизації, і що ви далі будете робити зі своїм річним зниженими планом.

ExpressVPN

Найчастіше закордонні джерела рекомендують ExpressVPN. Чи не найшвидший сервіс, але найпростіший і безвідмовний. Стверджує, що не пише логи. Додаток з однієї-єдиною кнопкою, воно є на всіх поширених ОС (Android, iOS, Mac OS, Windows). Налаштувань практично немає, є тільки спосіб з'єднання: автоматичний, UDP, TCP, IPsec. У Китаї працює тільки TCP (іноді IPsec, але сервер швидко банять).

Додаток автоматично з'єднується з найближчими серверами (Гонконг), але вони зазвичай перевантажені, тому я вибираю інші азіатські сервера - Сінгапур, Японію, Корею. На крайній випадок підходить і Австралія.

На крайній випадок підходить і Австралія

Видно, що хлопці прошаренние - в пошукових системах є багато дзеркал сервісу (на випадок, якщо основний забанити), сервера авторизації ніде не світяться і список самих серверів не відчиняють, протокол свій тримають в таємниці (хоча це звичайно і security through obscurity). Через це нормально з'єднатися з серверами без установки додатка досить складно.

Також, саме цей сервіс найкраще працює з торрентами (у мене виходить швидкість транскордонного скачування під 200 кілобіт, а це ого-го!).

Найбільший мінус - тупе ПО, яке пхає весь трафік з комп'ютера в VPN, і нічого з цим зробити не можна. Мені б хотілося мати один браузер для китайських сайтів, а другий - для зарубіжних. Та й торренти пускати можна в обхід VPN, тут в Китаї всім наплювати на авторські права, а швидкість так більше.

Варто підписка на сервіс, дорогувато - 12.95 $ в місяць. якщо перейти по цьому посиланню , То ви отримаєте місяць безкоштовно.

VyprVPN

VyprVPN - ще один знаменитий сервіс, ніби як широко використовуваний в Китаї. В принципі, працює непогано, але є проблема - сервера авторизації у нього забанені. І сервер для скачування ПО у нього теж забанили. Ні, я, звичайно, знайшов спосіб до нього достукатися, але так справи не роблять. Хлопці з інших VPN зі шкіри геть лізуть щоб у їхніх клієнтів все працювало з коробки, а тут якесь байдуже ставлення.

Але у VyprVPN круте ПО, під всі основні платформи (Android, iOS, Mac, Windows), в якому можна вибирати, який трафік пускати через VPN, а який в обхід, для кожної програми. Ще - якщо взяти собі безкоштовний пробний період, а потім його «обрубати», то приблизно через тиждень на пошту прийде лист з 50% знижкою на перші два місяці. Як би там не було, я їм не користуюся - це непорядок, коли щоб зайти в VPN вам потрібен інший VPN.

AirVPN

Самий гіковскіе з представлених. В клієнті безліч налаштувань, віконце з балками і незрозумілими літерами. Все зрозуміло - ось ці сервера завантажені сильніше, ці - слабше, до цих пінг такий, до цих - інший. На практиці правда це не завжди щось значить, наприклад, сервера в Гонконзі начебто вільні, і пінг до них невеликий, але якщо до них приєднатися, то нічого не працює (у мене).

ПО - тільки під Mac і Windows, в інших ОС все потрібно збирати вручну (окремо - OpenVPN, окремо - SSL / SSH тунель). Тому на iOS без Cydia не задавнити.

Ніби як підтримується админами-ентузіастами, які все з себе за вільне ПЗ, і взагалі вільний світ. На жаль, у мене нормально працював тільки один нещасний сервер в Сінгапурі, і взагалі самих серверів мало. Стверджують, що набагато краще, ніж ExpressVPN, тому що у тих сервера в віртуалкою, а в AirVPN - справжні машинки. Не знаю, чим це краще, тому як сервера ExpressVPN переїжджають кудись постійно, і за рахунок цього у них різні IP, їх не банять.

Напевно це правіьний VPN для Linux, тому як інструкції по установці тунеллірованія все зрозумілі. Також, є інструкції, наприклад, по форвардного портів (якщо раптом ви захочете багато сидить, або тримати свій хостинг, та й хіба мало ще для чого). Є інструкції по налаштуванню для роутерів (DD-WRT, Tomato, AsusWRT). Є і поділ трафіку на «в тунелі / зовні», але чомусь тільки по IP. Ви пробували коли-небудь дізнатися IP всіх серверів Google?

При запуску торрентів швидкість прямує до нуля. Мабуть, трафік Шейп.

Варто дешевше, 7,62 долара при покупці на місяць .

VPN.ac

На даний момент мій фаворит. Є ПО для Mac / Windows / Android, а також плагіни (!!!) для Firefox / Chrome. Останні взагалі дуже зручні, якщо вам не потрібно пускати в тунель щось крім веб-трафіку. Достатня кількість серверів в Азії, коректно працюють (у мене) сервера в Сінгапурі, Кореї, Японії, Австралії. У ПО для Android є розподіл трафіку по додатках, в Mac і Windows чомусь немає.

У ПО для Android є розподіл трафіку по додатках, в Mac і Windows чомусь немає

Можна вибирати не тільки сервера, але і їх порти (вони різні). Є кілька дзеркал основного сайту, додаток вміє «підкручувати» мережеві настройки для поліпшення швидкості. Подумали про людей - розкидали свої додатки по безлічі дзеркал. Приймають найрізноманітніші способи оплати.

Торренти працюють середньо, у мене виходить швидкість близько 100 кбайт / секунду (але завжди можна відключитися і отримати майже мегабайт / секунду).

Коштують 9 $ / місяць, але за цим посиланням буде автоматична знижка і 7.20 $ в місяць.

Разом

Ховати трафік в VPN - мистецтво, яке може стати в нагоді всім в найближчому майбутньому. А комерційні VPN - служби в цьому допоможуть. Головне, не звикати до них. Тому що через пару-другу місяці будуть інші.

Партизан не знає спокою.

Stay tuned.

Що собою взагалі являє VPN сервіси для Китаю і для інших країн, в яких уряди люблять сунути ніс в трафік людей, які перебувають на їх території?
Ви пробували коли-небудь дізнатися IP всіх серверів Google?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.