Статьи

Кращі VPN сервіси для Китаю і не тільки на 2016 рік

  1. ExpressVPN
  2. VyprVPN
  3. AirVPN
  4. VPN.ac
  5. Разом

Я недавно переїхав в Китай, і тому питання VPN став для мене дуже і дуже важливим. Без VPN в Китаї не працює нормально нічого - і справа не тільки в заборонах. Канали зв'язку між Китаєм і рештою світу дуже повільні, а частина пакетів втрачається під час перевірки (у мого провайдера, China Unicom, втрата TCP пакетів становить близько 30%, і це ще нормально, UDP іноді перекритий повністю, трапляється це в години пік).

На жаль, безкоштовні VPN сервіси все дуже ненадійні і працюють іноді. До того ж, незрозуміло, на що вони живуть. Єдиний спосіб доходу для них - як-то маніпулювати трафіком, або торгувати даними. Так що, мені довелося вибрати платні сервіси.


Що собою взагалі являє VPN сервіси для Китаю і для інших країн, в яких уряди люблять сунути ніс в трафік людей, які перебувають на їх території? Найчастіше це величезна кількість віртуалок, розкидані по всьому світу. На віртуалкою піднято OpenVPN + цей трафік додатково шифрується (тому як пакети OpenVPN ріжуться Китаєм, і іншими урядами, завзято стежать за інтернетом). Це може бути як своє in-house шифрування, і SSL / SSH тунель, усередині якого инкапсулируется трафік OpenVPN. Зазвичай такі сервіси також надають свої сервіси DNS, щоб зменшити можливість витоку даних про користувача. Як би там не було, у всіх масових сервісах VPN, обчислити користувача цілком реально.

Але перейдемо до огляду сервісів. Я буду вказувати всюди вартість за місяць, і дам корисну пораду: ніколи не купуйте VPN більше ніж на місяць. Тому що буквально через тиждень його можуть забанити, почати атакувати, перекрити у нього сервера авторизації, і що ви далі будете робити зі своїм річним зниженими планом.

ExpressVPN

Найчастіше закордонні джерела рекомендують ExpressVPN. Чи не найшвидший сервіс, але найпростіший і безвідмовний. Стверджує, що не пише логи. Додаток з однієї-єдиною кнопкою, воно є на всіх поширених ОС (Android, iOS, Mac OS, Windows). Налаштувань практично немає, є тільки спосіб з'єднання: автоматичний, UDP, TCP, IPsec. У Китаї працює тільки TCP (іноді IPsec, але сервер швидко банять).

Додаток автоматично з'єднується з найближчими серверами (Гонконг), але вони зазвичай перевантажені, тому я вибираю інші азіатські сервера - Сінгапур, Японію, Корею. На крайній випадок підходить і Австралія.

На крайній випадок підходить і Австралія

Видно, що хлопці прошаренние - в пошукових системах є багато дзеркал сервісу (на випадок, якщо основний забанити), сервера авторизації ніде не світяться і список самих серверів не відчиняють, протокол свій тримають в таємниці (хоча це звичайно і security through obscurity). Через це нормально з'єднатися з серверами без установки додатка досить складно.

Також, саме цей сервіс найкраще працює з торрентами (у мене виходить швидкість транскордонного скачування під 200 кілобіт, а це ого-го!).

Найбільший мінус - тупе ПО, яке пхає весь трафік з комп'ютера в VPN, і нічого з цим зробити не можна. Мені б хотілося мати один браузер для китайських сайтів, а другий - для зарубіжних. Та й торренти пускати можна в обхід VPN, тут в Китаї всім наплювати на авторські права, а швидкість так більше.

Варто підписка на сервіс, дорогувато - 12.95 $ в місяць. якщо перейти по цьому посиланню , То ви отримаєте місяць безкоштовно.

VyprVPN

VyprVPN - ще один знаменитий сервіс, ніби як широко використовуваний в Китаї. В принципі, працює непогано, але є проблема - сервера авторизації у нього забанені. І сервер для скачування ПО у нього теж забанили. Ні, я, звичайно, знайшов спосіб до нього достукатися, але так справи не роблять. Хлопці з інших VPN зі шкіри геть лізуть щоб у їхніх клієнтів все працювало з коробки, а тут якесь байдуже ставлення.

Але у VyprVPN круте ПО, під всі основні платформи (Android, iOS, Mac, Windows), в якому можна вибирати, який трафік пускати через VPN, а який в обхід, для кожної програми. Ще - якщо взяти собі безкоштовний пробний період, а потім його «обрубати», то приблизно через тиждень на пошту прийде лист з 50% знижкою на перші два місяці. Як би там не було, я їм не користуюся - це непорядок, коли щоб зайти в VPN вам потрібен інший VPN.

AirVPN

Самий гіковскіе з представлених. В клієнті безліч налаштувань, віконце з балками і незрозумілими літерами. Все зрозуміло - ось ці сервера завантажені сильніше, ці - слабше, до цих пінг такий, до цих - інший. На практиці правда це не завжди щось значить, наприклад, сервера в Гонконзі начебто вільні, і пінг до них невеликий, але якщо до них приєднатися, то нічого не працює (у мене).

ПО - тільки під Mac і Windows, в інших ОС все потрібно збирати вручну (окремо - OpenVPN, окремо - SSL / SSH тунель). Тому на iOS без Cydia не задавнити.

Ніби як підтримується админами-ентузіастами, які все з себе за вільне ПЗ, і взагалі вільний світ. На жаль, у мене нормально працював тільки один нещасний сервер в Сінгапурі, і взагалі самих серверів мало. Стверджують, що набагато краще, ніж ExpressVPN, тому що у тих сервера в віртуалкою, а в AirVPN - справжні машинки. Не знаю, чим це краще, тому як сервера ExpressVPN переїжджають кудись постійно, і за рахунок цього у них різні IP, їх не банять.

Напевно це правіьний VPN для Linux, тому як інструкції по установці тунеллірованія все зрозумілі. Також, є інструкції, наприклад, по форвардного портів (якщо раптом ви захочете багато сидить, або тримати свій хостинг, та й хіба мало ще для чого). Є інструкції по налаштуванню для роутерів (DD-WRT, Tomato, AsusWRT). Є і поділ трафіку на «в тунелі / зовні», але чомусь тільки по IP. Ви пробували коли-небудь дізнатися IP всіх серверів Google?

При запуску торрентів швидкість прямує до нуля. Мабуть, трафік Шейп.

Варто дешевше, 7,62 долара при покупці на місяць .

VPN.ac

На даний момент мій фаворит. Є ПО для Mac / Windows / Android, а також плагіни (!!!) для Firefox / Chrome. Останні взагалі дуже зручні, якщо вам не потрібно пускати в тунель щось крім веб-трафіку. Достатня кількість серверів в Азії, коректно працюють (у мене) сервера в Сінгапурі, Кореї, Японії, Австралії. У ПО для Android є розподіл трафіку по додатках, в Mac і Windows чомусь немає.

У ПО для Android є розподіл трафіку по додатках, в Mac і Windows чомусь немає

Можна вибирати не тільки сервера, але і їх порти (вони різні). Є кілька дзеркал основного сайту, додаток вміє «підкручувати» мережеві настройки для поліпшення швидкості. Подумали про людей - розкидали свої додатки по безлічі дзеркал. Приймають найрізноманітніші способи оплати.

Торренти працюють середньо, у мене виходить швидкість близько 100 кбайт / секунду (але завжди можна відключитися і отримати майже мегабайт / секунду).

Коштують 9 $ / місяць, але за цим посиланням буде автоматична знижка і 7.20 $ в місяць.

Разом

Ховати трафік в VPN - мистецтво, яке може стати в нагоді всім в найближчому майбутньому. А комерційні VPN - служби в цьому допоможуть. Головне, не звикати до них. Тому що через пару-другу місяці будуть інші.

Партизан не знає спокою.

Stay tuned.

Що собою взагалі являє VPN сервіси для Китаю і для інших країн, в яких уряди люблять сунути ніс в трафік людей, які перебувають на їх території?
Ви пробували коли-небудь дізнатися IP всіх серверів Google?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача