Статьи

Корабель з пластикової пляшки - виріб для хлопчиків

Корабель з пластикової пляшки - нескладна виріб для хлопчиків Корабель з пластикової пляшки - нескладна виріб для хлопчиків. Така іграшка, зроблена своїми руками, стане чудовим розвагою на пляжі. Матеріали для вироби найпростіші - пластикова пляшка, пісок, одна-дві рівні палички і аркуш паперу. Корабель з пляшки може відправитися в плавання по озеру, морю або річці. Правда, відправляючи свій фрегат в річковий круїз, будьте готові з ним розлучитися - протягом віднесе кораблик. Зате в річці він буде йти дуже красиво. І, можливо, вирвавшись з-під вашої опіки, здійснить кругосвітню плавання:). Зробити іграшку зовсім самостійно зможуть хлопці 8-9 років. Але допомагати татові в створенні моделі під силу і малюкам років з чотирьох. Їм можна, наприклад, довірити таку важливу операція, як заповнення піском пляшки.
Як зробити кораблик з пластикової пляшки.
Візьмемо пластикову пляшку від газованої води. Насиплемо в неї пісок приблизно на половину обсягу. Закрутимо кришку.
Візьмемо одну або дві рівні палички-щогли. Можна використовувати дерев'яні шпажки для шашлику. Дуже хороші щогли виходять з засохлих стебел очерету, які зазвичай в достаток зустрічаються біля водойм.
З паперу виріжемо вітрила. Можна зробити всього один великий парус або кілька маленьких.

Просмикнемо вітрила на щоглу Просмикнемо вітрила на щоглу.
У пляшці перевірте отвори для щогл. Вставимо щогли, зміцнюючи їх підстави в піску. Ходові випробування кораблика показали, що він «набирає» воду через негерметичні отвори. Тому, непогано буде «запечатати дірочки пластиліном. Але якщо пластиліну під рукою немає, то корабель прекрасно буде плавати і так.
Корабель з пластикової пляшки готовий. Залишилося спустити нашу саморобку для хлопчиків на воду.
Ще краще вийшов корабель з «Пузатої» коричневої пляшки, в якій продають квас або «живе» пиво. Справжня каравела Христофора Колумба!
Відпочиваючи з дітьми на природі, ви можете зробити і іншу плавучу саморобку для хлопчиків - корабель з соснової кори .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача