Статьи

Корабель з пластикової пляшки - виріб для хлопчиків

Корабель з пластикової пляшки - нескладна виріб для хлопчиків Корабель з пластикової пляшки - нескладна виріб для хлопчиків. Така іграшка, зроблена своїми руками, стане чудовим розвагою на пляжі. Матеріали для вироби найпростіші - пластикова пляшка, пісок, одна-дві рівні палички і аркуш паперу. Корабель з пляшки може відправитися в плавання по озеру, морю або річці. Правда, відправляючи свій фрегат в річковий круїз, будьте готові з ним розлучитися - протягом віднесе кораблик. Зате в річці він буде йти дуже красиво. І, можливо, вирвавшись з-під вашої опіки, здійснить кругосвітню плавання:). Зробити іграшку зовсім самостійно зможуть хлопці 8-9 років. Але допомагати татові в створенні моделі під силу і малюкам років з чотирьох. Їм можна, наприклад, довірити таку важливу операція, як заповнення піском пляшки.
Як зробити кораблик з пластикової пляшки.
Візьмемо пластикову пляшку від газованої води. Насиплемо в неї пісок приблизно на половину обсягу. Закрутимо кришку.
Візьмемо одну або дві рівні палички-щогли. Можна використовувати дерев'яні шпажки для шашлику. Дуже хороші щогли виходять з засохлих стебел очерету, які зазвичай в достаток зустрічаються біля водойм.
З паперу виріжемо вітрила. Можна зробити всього один великий парус або кілька маленьких.

Просмикнемо вітрила на щоглу Просмикнемо вітрила на щоглу.
У пляшці перевірте отвори для щогл. Вставимо щогли, зміцнюючи їх підстави в піску. Ходові випробування кораблика показали, що він «набирає» воду через негерметичні отвори. Тому, непогано буде «запечатати дірочки пластиліном. Але якщо пластиліну під рукою немає, то корабель прекрасно буде плавати і так.
Корабель з пластикової пляшки готовий. Залишилося спустити нашу саморобку для хлопчиків на воду.
Ще краще вийшов корабель з «Пузатої» коричневої пляшки, в якій продають квас або «живе» пиво. Справжня каравела Христофора Колумба!
Відпочиваючи з дітьми на природі, ви можете зробити і іншу плавучу саморобку для хлопчиків - корабель з соснової кори .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.