Статьи

Компанія Sony зізналася у випуску фейковий пісень Майкла Джексона

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: AP / File / Hector Mata   Sony зізналася у випуску та продажу фейковий пісень Майкла Джексона, записи з'явилися в посмертному альбомі співака під назвою Michael

Фото: AP / File / Hector Mata

Sony зізналася у випуску та продажу фейковий пісень Майкла Джексона, записи з'явилися в посмертному альбомі співака під назвою Michael.

У 2014 році фанат виконавця засумнівався в тому, що треки Monster, Keep Your Head Up і Breaking News дійсно належали кумиру. Віра Сєрова запустила краудфандінг на розслідування справи про фейках. У позові в шахрайстві звинуватили старих приятелів співака Едді Касціо і Джеймса Порта, а також Angelikson Productions LLC.

Друзі Джексона заявляли, що пісні були записані в 2007 році, повідомляє " російська газета ". Сєрової та сім'ї співака вдалося оскаржити ці дані. Все три треки схожі на творчість легенди поп-музики, але належать вони, імовірно, двійникові музиканта Джейсону Малачі.

Компанія Sony визнала провину. Яке покарання запросять для лейбла фанати і родичі Джексона поки не ясно.

Майкл Джексон став легендою не тільки серед вокальних виконавців, а й серед танцюристів. Над деякими його трюками професіонали ламають голову до цих пір. Нещодавно вченим вдалося розкусити один з них . У кліпі на пісню Smooth Criminal співак нахиляється вперед з ідеально прямою спиною, зависаючи під кутом в 45 градусів. Його черевики при цьому не відриваються від підлоги.

Поділитися в соціальних мережах:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача