Статьи

Компанія Sony зізналася у випуску фейковий пісень Майкла Джексона

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: AP / File / Hector Mata   Sony зізналася у випуску та продажу фейковий пісень Майкла Джексона, записи з'явилися в посмертному альбомі співака під назвою Michael

Фото: AP / File / Hector Mata

Sony зізналася у випуску та продажу фейковий пісень Майкла Джексона, записи з'явилися в посмертному альбомі співака під назвою Michael.

У 2014 році фанат виконавця засумнівався в тому, що треки Monster, Keep Your Head Up і Breaking News дійсно належали кумиру. Віра Сєрова запустила краудфандінг на розслідування справи про фейках. У позові в шахрайстві звинуватили старих приятелів співака Едді Касціо і Джеймса Порта, а також Angelikson Productions LLC.

Друзі Джексона заявляли, що пісні були записані в 2007 році, повідомляє " російська газета ". Сєрової та сім'ї співака вдалося оскаржити ці дані. Все три треки схожі на творчість легенди поп-музики, але належать вони, імовірно, двійникові музиканта Джейсону Малачі.

Компанія Sony визнала провину. Яке покарання запросять для лейбла фанати і родичі Джексона поки не ясно.

Майкл Джексон став легендою не тільки серед вокальних виконавців, а й серед танцюристів. Над деякими його трюками професіонали ламають голову до цих пір. Нещодавно вченим вдалося розкусити один з них . У кліпі на пісню Smooth Criminal співак нахиляється вперед з ідеально прямою спиною, зависаючи під кутом в 45 градусів. Його черевики при цьому не відриваються від підлоги.

Поділитися в соціальних мережах:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.