Статьи

Комп'ютери від Симбірська-М +, Ульяновськ :: Тестування системи на наявність апаратних функцій віртуалізації

  1. SecurAble
  2. Microsoft Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool

З розвитком віртуальних систем все частіше стають затребуваними функції апаратної віртуалізації. В першу чергу це відноситься технологій Microsoft Hyper-V для Microsoft Windows Server 2008 64x і Windows Virtual PC для Microsoft Windows 7. І хоча провідні виробники вже протягом майже 3 років випускають обладнання з такою підтримкою, в даний час ще не все навіть нові комп'ютери можуть використовувати передові технології віртуалізації.

На перших етапах планування, необхідно перевірити на сумісність комп'ютери і сервери, на яких передбачається впровадження віртуалізації. Якщо комп'ютер або сервер зібраний на платформі Intel, процесор повинен мати функцію Intel VT, для процесорів AMD дана функція називається AMD-V. У деяких випадках необхідна апаратна реалізація технології запобігання виконання даних DEP (Data Execution Prevention). Ця функція безпеки, яка не допускає виконання додатками коду з області пам'яті, поміченої, як «тільки для даних». Також необхідно враховувати, що вищезгадані функції можуть бути відключені в конфігурації BIOS і для успішної віртуалізації потрібно їх включення.

Інформацію про наявність потрібних функцій у процесора і можливість управління їх станом через конфігурацію BIOS необхідно шукати для кожної конкретної моделі в першу чергу на сайті виробника відповідного обладнання. Однак можна і за допомогою програмних засобів перевірити готовність комп'ютера або сервера до віртуалізації.

SecurAble

SecurAble - безкоштовна утиліта від Gibson Research Corporation, яка перевіряє можливість установки 64-бітної операційної системи, наявність апаратних функцій DEP і Intel VT (AMD-V), а також інформацію про те, чи включені вони.

SecurAble - безкоштовна утиліта від Gibson Research Corporation, яка перевіряє можливість установки 64-бітної операційної системи, наявність апаратних функцій DEP і Intel VT (AMD-V), а також інформацію про те, чи включені вони

Наприклад, на першому і другому малюнках системи мають можливість для розгортання технології Microsoft Hyper-V, але на другому функція DEP вимкнена, і її необхідно попередньо включити. На цих системах може використовуватися Microsoft Hyper-V. Третя ж система не має апаратних засобів підтримки віртуалізації.

Утиліта SecurAble не вимагає інсталяції, і може бути запущена тільки користувачем з привілеями адміністратора системи.

Ви можете завантажити утиліту SecurAble з нашого сайту , Розмір архіву 103KB, або з сайту виробника .

Microsoft Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool

Для тестування готовності системи для впровадження Windows Virtual PC на платформі Microsoft Windows 7 можна скористатися, як рекомендованим Microsoft засобом Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool, так і вищезгаданої утилітою SecurAble. При цьому для можливості установки Windows Virtual PC досить тільки позитивного результату перевірки для Hardware Virtualization. Засіб тестування Microsoft Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool можна завантажити з сайту Microsoft , Розмір 180KB, вимагає інсталяції.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача