Статьи

Комп'ютери від Симбірська-М +, Ульяновськ :: Тестування системи на наявність апаратних функцій віртуалізації

  1. SecurAble
  2. Microsoft Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool

З розвитком віртуальних систем все частіше стають затребуваними функції апаратної віртуалізації. В першу чергу це відноситься технологій Microsoft Hyper-V для Microsoft Windows Server 2008 64x і Windows Virtual PC для Microsoft Windows 7. І хоча провідні виробники вже протягом майже 3 років випускають обладнання з такою підтримкою, в даний час ще не все навіть нові комп'ютери можуть використовувати передові технології віртуалізації.

На перших етапах планування, необхідно перевірити на сумісність комп'ютери і сервери, на яких передбачається впровадження віртуалізації. Якщо комп'ютер або сервер зібраний на платформі Intel, процесор повинен мати функцію Intel VT, для процесорів AMD дана функція називається AMD-V. У деяких випадках необхідна апаратна реалізація технології запобігання виконання даних DEP (Data Execution Prevention). Ця функція безпеки, яка не допускає виконання додатками коду з області пам'яті, поміченої, як «тільки для даних». Також необхідно враховувати, що вищезгадані функції можуть бути відключені в конфігурації BIOS і для успішної віртуалізації потрібно їх включення.

Інформацію про наявність потрібних функцій у процесора і можливість управління їх станом через конфігурацію BIOS необхідно шукати для кожної конкретної моделі в першу чергу на сайті виробника відповідного обладнання. Однак можна і за допомогою програмних засобів перевірити готовність комп'ютера або сервера до віртуалізації.

SecurAble

SecurAble - безкоштовна утиліта від Gibson Research Corporation, яка перевіряє можливість установки 64-бітної операційної системи, наявність апаратних функцій DEP і Intel VT (AMD-V), а також інформацію про те, чи включені вони.

SecurAble - безкоштовна утиліта від Gibson Research Corporation, яка перевіряє можливість установки 64-бітної операційної системи, наявність апаратних функцій DEP і Intel VT (AMD-V), а також інформацію про те, чи включені вони

Наприклад, на першому і другому малюнках системи мають можливість для розгортання технології Microsoft Hyper-V, але на другому функція DEP вимкнена, і її необхідно попередньо включити. На цих системах може використовуватися Microsoft Hyper-V. Третя ж система не має апаратних засобів підтримки віртуалізації.

Утиліта SecurAble не вимагає інсталяції, і може бути запущена тільки користувачем з привілеями адміністратора системи.

Ви можете завантажити утиліту SecurAble з нашого сайту , Розмір архіву 103KB, або з сайту виробника .

Microsoft Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool

Для тестування готовності системи для впровадження Windows Virtual PC на платформі Microsoft Windows 7 можна скористатися, як рекомендованим Microsoft засобом Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool, так і вищезгаданої утилітою SecurAble. При цьому для можливості установки Windows Virtual PC досить тільки позитивного результату перевірки для Hardware Virtualization. Засіб тестування Microsoft Hardware-Assisted Virtualization Detection Tool можна завантажити з сайту Microsoft , Розмір 180KB, вимагає інсталяції.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.