Статьи

Комп'ютер виходить зі сплячого режиму windows 7, що робити?

 1. Особливості сплячого режиму Windows 7
 2. Відключаємо вихід комп'ютера із сплячого режиму через дії миші в Windows 7
 3. Відключаємо вихід комп'ютера із сплячого режиму через дії мережевої карти в Windows 7
 4. Знаходимо причину виходу комп'ютера зі сплячого режиму Windows з командного рядка

- Автор: Ігор (Адміністратор)

Особливості сплячого режиму Windows 7

Досить багато людей використовують сплячий режим на своїх комп'ютерах. Цей режим дозволяє не тільки економити електроенергію і менше зношувати обладнання, ніж звичайний простий. Але, і так само дозволяють швидко завантажити операційну систему в потрібному стані.

Якщо ви використовуєте такий режим, то, ймовірно, зустрічалися з таким дивним подією, як мимовільне включення в сплячому режимі. Тобто ви перевели комп'ютер в сплячий режим, або ж він пішов в сплячий режим з таймаут. Але, через деякий час приходите і бачите, що комп'ютер знову включений.

Причин виходу із сплячого режиму досить багато. Шкідливі програми (віруси, трояни, руткіти), збій Windows і багато іншого. Але, частіше за все ваш комп'ютер будять ваші ж пристрої (миша, мережева карта). У даній статті будуть описані способи, як можна відключити кілька налаштувань так, щоб миша і мережева карта не змушували вашу системи виходити із сплячого режиму. А так же спосіб зрозуміти, що саме стало причиною пробудження комп'ютера.

Примітка: Для зміни даних налаштувань, вам знадобляться права адміністратора.

Примітка: Описані способи підходять для Windows Vista і Win 7.

Відключаємо вихід комп'ютера із сплячого режиму через дії миші в Windows 7

Мишки, особливо, бездротові миші, можуть вивести ваш комп'ютер із сплячого режиму. Наприклад, волосок потрапляє в місце сканування оптичного датчика лазерної миші. В даному випадку курсор миші буде постійно рухатися в сторону. Або, наприклад, ваш комп'ютер знаходиться в місцях, де відбуваються різні вібрації, через що миша зсувається в бік. Ну, і, звичайно, найпростіший приклад - це хтось випадково зачепив мишку. Як бачите, причин може бути маса. Щоб виключити виникнення таких ситуацій, ви можете скористатися наступним способом:

 1. Відкрийте меню Пуск і в рядку пошуку введіть "миша" (без лапок)
 2. У списку клацніть на пункті "Миша" (або просто натисніть Enter)
  - Автор:  Ігор (Адміністратор)  Особливості сплячого режиму Windows 7  Досить багато людей використовують сплячий режим на своїх комп'ютерах
 3. У діалоговому вікні, виберіть вкладку "Обладнання"
 4. Натисніть на кнопку "Властивості"
 5. Відкриється ще одне вікно. Натисніть на кнопку "Змінити налаштування"
 6. У діалоговому вікні, перейдіть на вкладку "Керування електроживленням"
 7. Зніміть прапорець з пункту "Дозволити цьому пристрою пробуджувати комп'ютер з режиму очікування"
 8. Натисніть "ОК" і закрийте всі діалогові вікна

Відключаємо вихід комп'ютера із сплячого режиму через дії мережевої карти в Windows 7

Навіть після того, як комп'ютер переходить в сплячий режим, мережева карта продовжує діяти. А це означає, що при деяких обставинах, буде достатньо всього одного пакета, щоб вивести ваш комп'ютер із сплячого режиму. Ось спосіб, як можна цього уникнути:

 1. Відкрийте Диспетчер пристроїв. Є багато способів зробити це, але найшвидший спосіб - це ввести "дисп" (без лапок) в рядку пошуку меню Пуск і натиснути на "Диспетчер пристроїв" в списку
 2. Розгорніть список "Мережеві адаптери"
 3. Клацніть правою кнопкою миші на потрібному адаптері і виберіть пункт "Властивості" з контекстного меню. Можливо, на вашому комп'ютері буде кілька адаптерів, і якщо ви використовуєте їх усіх, то подальші кроки необхідно по черзі застосувати до всіх адаптерів.
 4. У діалоговому вікні, перейдіть на вкладку "Керування електроживленням"
 5. Приберіть галочку з пункту "Дозволити цьому пристрою пробуджувати комп'ютер з режиму очікування"
 6. Натисніть "ОК" і закрийте диспетчер пристроїв

Знаходимо причину виходу комп'ютера зі сплячого режиму Windows з командного рядка

Далеко не завжди можна відразу зрозуміти, що саме стало причиною пробудження комп'ютера. Не обов'язково, що з вашим комп'ютером йде жвавий обмін даними. І не обов'язково, що ви бачите як мишка звисає зі столу. Перед вами просто може не бути видимих ​​і явних ознак. Для цих цілей, в Windows є спеціальна команда, яка допоможе вам зрозуміти, що саме стало причиною включення комп'ютера. Все що від вас буде потрібно це відкрити командний рядок з підвищеними привілеями і ввести наступну команду:

Після виконання команди, перед вами з'явиться інформація про те, який саме пристрій призвело до пробудження комп'ютера.

Якщо ви хочете дізнатися список всіх пристроїв, які можуть вивести комп'ютер з режиму сну, то наберіть наступну команду:

 • powercfg -devicequery wake_armed

Тепер ви можете не тільки розібратися в тому, що стало причиною включення комп'ютера, але і, при необхідності, відключити налаштування відповідних пристроїв.

Додати коментар / відгук

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача