Статьи

Комп'ютер виходить зі сплячого режиму windows 7, що робити?

 1. Особливості сплячого режиму Windows 7
 2. Відключаємо вихід комп'ютера із сплячого режиму через дії миші в Windows 7
 3. Відключаємо вихід комп'ютера із сплячого режиму через дії мережевої карти в Windows 7
 4. Знаходимо причину виходу комп'ютера зі сплячого режиму Windows з командного рядка

- Автор: Ігор (Адміністратор)

Особливості сплячого режиму Windows 7

Досить багато людей використовують сплячий режим на своїх комп'ютерах. Цей режим дозволяє не тільки економити електроенергію і менше зношувати обладнання, ніж звичайний простий. Але, і так само дозволяють швидко завантажити операційну систему в потрібному стані.

Якщо ви використовуєте такий режим, то, ймовірно, зустрічалися з таким дивним подією, як мимовільне включення в сплячому режимі. Тобто ви перевели комп'ютер в сплячий режим, або ж він пішов в сплячий режим з таймаут. Але, через деякий час приходите і бачите, що комп'ютер знову включений.

Причин виходу із сплячого режиму досить багато. Шкідливі програми (віруси, трояни, руткіти), збій Windows і багато іншого. Але, частіше за все ваш комп'ютер будять ваші ж пристрої (миша, мережева карта). У даній статті будуть описані способи, як можна відключити кілька налаштувань так, щоб миша і мережева карта не змушували вашу системи виходити із сплячого режиму. А так же спосіб зрозуміти, що саме стало причиною пробудження комп'ютера.

Примітка: Для зміни даних налаштувань, вам знадобляться права адміністратора.

Примітка: Описані способи підходять для Windows Vista і Win 7.

Відключаємо вихід комп'ютера із сплячого режиму через дії миші в Windows 7

Мишки, особливо, бездротові миші, можуть вивести ваш комп'ютер із сплячого режиму. Наприклад, волосок потрапляє в місце сканування оптичного датчика лазерної миші. В даному випадку курсор миші буде постійно рухатися в сторону. Або, наприклад, ваш комп'ютер знаходиться в місцях, де відбуваються різні вібрації, через що миша зсувається в бік. Ну, і, звичайно, найпростіший приклад - це хтось випадково зачепив мишку. Як бачите, причин може бути маса. Щоб виключити виникнення таких ситуацій, ви можете скористатися наступним способом:

 1. Відкрийте меню Пуск і в рядку пошуку введіть "миша" (без лапок)
 2. У списку клацніть на пункті "Миша" (або просто натисніть Enter)
  - Автор:  Ігор (Адміністратор)  Особливості сплячого режиму Windows 7  Досить багато людей використовують сплячий режим на своїх комп'ютерах
 3. У діалоговому вікні, виберіть вкладку "Обладнання"
 4. Натисніть на кнопку "Властивості"
 5. Відкриється ще одне вікно. Натисніть на кнопку "Змінити налаштування"
 6. У діалоговому вікні, перейдіть на вкладку "Керування електроживленням"
 7. Зніміть прапорець з пункту "Дозволити цьому пристрою пробуджувати комп'ютер з режиму очікування"
 8. Натисніть "ОК" і закрийте всі діалогові вікна

Відключаємо вихід комп'ютера із сплячого режиму через дії мережевої карти в Windows 7

Навіть після того, як комп'ютер переходить в сплячий режим, мережева карта продовжує діяти. А це означає, що при деяких обставинах, буде достатньо всього одного пакета, щоб вивести ваш комп'ютер із сплячого режиму. Ось спосіб, як можна цього уникнути:

 1. Відкрийте Диспетчер пристроїв. Є багато способів зробити це, але найшвидший спосіб - це ввести "дисп" (без лапок) в рядку пошуку меню Пуск і натиснути на "Диспетчер пристроїв" в списку
 2. Розгорніть список "Мережеві адаптери"
 3. Клацніть правою кнопкою миші на потрібному адаптері і виберіть пункт "Властивості" з контекстного меню. Можливо, на вашому комп'ютері буде кілька адаптерів, і якщо ви використовуєте їх усіх, то подальші кроки необхідно по черзі застосувати до всіх адаптерів.
 4. У діалоговому вікні, перейдіть на вкладку "Керування електроживленням"
 5. Приберіть галочку з пункту "Дозволити цьому пристрою пробуджувати комп'ютер з режиму очікування"
 6. Натисніть "ОК" і закрийте диспетчер пристроїв

Знаходимо причину виходу комп'ютера зі сплячого режиму Windows з командного рядка

Далеко не завжди можна відразу зрозуміти, що саме стало причиною пробудження комп'ютера. Не обов'язково, що з вашим комп'ютером йде жвавий обмін даними. І не обов'язково, що ви бачите як мишка звисає зі столу. Перед вами просто може не бути видимих ​​і явних ознак. Для цих цілей, в Windows є спеціальна команда, яка допоможе вам зрозуміти, що саме стало причиною включення комп'ютера. Все що від вас буде потрібно це відкрити командний рядок з підвищеними привілеями і ввести наступну команду:

Після виконання команди, перед вами з'явиться інформація про те, який саме пристрій призвело до пробудження комп'ютера.

Якщо ви хочете дізнатися список всіх пристроїв, які можуть вивести комп'ютер з режиму сну, то наберіть наступну команду:

 • powercfg -devicequery wake_armed

Тепер ви можете не тільки розібратися в тому, що стало причиною включення комп'ютера, але і, при необхідності, відключити налаштування відповідних пристроїв.

Додати коментар / відгук

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.