Статьи

Комп'ютер сам перезавантажується або вимикається.

Блукаючи по просторах інтернету на ресурсах присвячених комп'ютерній тематиці, я досить часто натикаюся на обговорення проблеми з мимовільної перезавантаженням або вимиканням комп'ютера Блукаючи по просторах інтернету на ресурсах присвячених комп'ютерній тематиці, я досить часто натикаюся на обговорення проблеми з мимовільної перезавантаженням або вимиканням комп'ютера. У цій статті я спробую узагальнити свій досвід і інформацію отриману з інтернету.

Перше з чого б я почав рішення даної проблеми, так це перевірив температуру процесора. Це можна зробити в SETUP BIOS, як зайти в BIOS можна прочитати тут. Знайдіть там опцію "PC Health Status" або "Hardware Monitor", яка знаходиться зазвичай в розділі меню Power. Тут можна подивитися не тільки температуру, але і напруги, просадка яких теж може бути причиною перезавантаження і виключення.

Температуру процесора потрібно дивитися, де присутня буквосполучення CPU, і вона не повинна перевищувати 60 ° С Температуру процесора потрібно дивитися, де присутня буквосполучення CPU, і вона не повинна перевищувати 60 ° С. Зазвичай нормальна температура менше в межах 28-55 ° С. Іноді показання BIOS не відповідають реальній температурі. Простіше кажучи, BIOS бреше. Щоб упевнитися в правильності, потрібно відкрити кришку системного блоку і визначити температуру безпосередньо на радіаторі процесора, наприклад на дотик. Але це ще не все. Бувають випадки, що радіатор холодний, а процесор калітся як грубка через порушення теплового контакту між процесором і радіатором охолодження.

Причинами перевищення температури можуть бути:

 1. Зупинка вентилятора охолодження процесора.
 2. Забруднення радіатора системи охолодження процесора;
 3. Висихання термоінтерфейсу між процесором і радіатором охолодження;
 4. Погано закріплений радіатор на процесорі (наприклад, відскочила одна з засувок);
 5. Несправність материнської плати;
 6. Неправильні установки в BIOS (можна спробувати зробити скидання BIOS в початковий стан );
 7. Несправний процесор (буває дуже рідко);
 8. Некоректна робота програм постійно завантажують процесор до значень близьких до 100% його продуктивності;

Що стосується останнього пункту, то в цьому випадку потрібно «вирахувати» процес завантажує процесор і видалити програму або файл до нього відноситься Що стосується останнього пункту, то в цьому випадку потрібно «вирахувати» процес завантажує процесор і видалити програму або файл до нього відноситься.

Якщо з температурою все нормально, тоді йдемо далі. На початку запуску програми тиснемо клавішу F8 для того щоб вийти в екран вибору режимів завантаження. Вибираємо тут режим «Вимкнення автоматичного перезавантаження при відмові системи». Тут іноді зустрічаються «підводні камені». Справа в тому, що по клавіші F8 іноді відкривається вікно вибору завантажувальних пристроїв. В цьому випадку потрібно вибрати жорсткий диск і знову натиснути F8. Після цього відкриється вже екран вибору режимів завантаження.

Найчастіше після вибору режиму «Вимкнення автоматичного перезавантаження при відмові системи» комп'ютер вилітає в BSOD (Блакитний екран смерті) , Де вже можна локалізувати проблему за виданим коду помилки. До речі, якщо у Вас комп'ютер став перезавантажуватися в результаті установки нової програми або драйвера, то вам допоможе вибір режиму завантаження «Завантаження останньої вдалої конфігурації (з працездатними параметрами)».

Причинами постійного перезавантаження комп'ютера можуть також бути:

 1. Несправність або недостатня потужність блоку живлення.
 2. Низьке або стрибає напруга в електромережі.
 3. Несправний мережевий шнур або не до кінця вставлений роз'єм шнура на комп'ютері, вилка в розетці.
 4. Несправність відеокарти (відеокарта споживає занадто великий струм і підсаджує блок живлення)
 5. Несправний модуль оперативної пам'яті. Якщо модуля два або більше, то можна по черзі їх виймати і таким чином знайти несправний модуль, або перевірити тестової програмою або заміною свідомо справним.
 6. Несправність материнської плати. Часто причиною несправності останньої бувають електролітичні конденсатори фільтрів харчування.
 7. Неполадки в операційній системі, наприклад настройки служб змінені. Можна спробувати зробити відновлення системи (відкат).
 8. Несправність жорсткого диска. Можна перевірити SMART жорсткого диска за допомогою спеціальних програм наприклад SMART Vision або використовувати універсальні програми, наприклад Viсtoria, MHDD і інші.
 9. Залипання або несправність кнопки Reset.
 10. Забруднення плати під радіатором біля процесора.
 11. Чи не правильно налаштований BIOS. Скинути в початкові установки. Порядок скидання описаний тут.
 12. пошкоджено BIOS . Зазвичай система попереджає про неправильну контрольної сумі на початку запуску. Допоможе прошивка BIOS.
 13. Зараження комп'ютера вірусом. Просканувати в безпечному режимі утилітами Касперського , DrWEB , Combo Fix.

Просканувати в безпечному режимі утилітами  Касперського  ,  DrWEB  , Combo Fix

Підключайтеся:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача