Статьи

Клінтон обійшла Трампа в фінальних дебатах з розривом в 13%

52% учасників опитування CNN віддали Клінтон перемогу на останніх теледебатах. Фото: AFP

Клінтон обійшла Трампа в фінальних дебатах з розривом в 13% https://cdn.segodnya.ua/img/article/7620/47_main.1476939911.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7620/47_tn. 1476939911.jpg 2016-10-20T06: 55: 25 + 03: 00 Світ Кандидат в президенти США від Демократичної партії перемогла в третій раз

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон здобула перемогу над республіканцем Дональдом Трампом в фінальному раунді дебатів.

Згідно з даними опитування CNN, 52% респондентів вважають, що Клінтон виглядала в ході дискусії краще; 39% опитаних вважають, що переможцем у цій суперечці вийшов Трамп.

Нагадаємо, перші телевізійні дебати кандидатів у президенти США пройшли 27 вересня в Університеті Хофстра в штаті Нью-Йорк. За даними інтерактивного опитування CNN, Клінтон в першому раунді дебатів підтримали 62% телеглядачів, Трампа - 27%.

Клінтон перемогла і на других дебатах 9 жовтня. Бліц-опитування CNN / ORC показав, що 57% респондентів визнали переможцем Клінтон, 34% - Трампа.

____________

Як повідомлялося, в університеті Невади в Лас-Вегасі пройшли треті телевізійні дебати Хілларі Клінтон і Дональда Трампа. Це остання очна зустріч кандидатів в президенти США перед виборами, які відбудуться 8 листопада.

За останніми даними опитування, публікувати Bloomberg, кандидат в президенти від "демократів" Хілларі Клінтон випереджає кандидата від республіканців Дональда Трампа на 9%. Клінтон на виборах готові підтримати 47% опитаних, а Трампа тільки 38%. Ще 8% опитаних підтримали Гаррі Джонсона, а 3% Джилла Стейна.

На думку експертів - це значний відрив і стоїть питання про те, що республіканський кандидат не зможе подолати це відставання. Тому останні теледебати - одна з можливостей для Трампа спробувати повернутися в боротьбу або здати позиції остаточно.

Відзначимо, жителі більшості країн світу підтримують Клінтон, Трамп популярний тільки в РФ.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача