Статьи

Клієнт-серверні системи долучаються до технології Java

PeopleSoft і Oracle спрощують впровадження додатків

Фірма PeopleSoft (Плезантон, шт. Каліфорнія) і корпорація Oracle (Редвуд-Шорз, шт. Каліфорнія) готують до випуску написані на мові Java клієнтські компоненти, поява яких змінить для корпоративних користувачів спосіб впровадження додатків клієнт-сервер рівня підприємства.

Java-клієнт виробництва PeopleSoft, початок поставок якого намічено на кінець року, призначений для систем з трирівневої архітектурою клієнт-сервер. Крім того, PeopleSoft збирається випустити новий "тонкий" клієнтський компонент для середовища Windows, написаний на Сі ++.

А Oracle планує початок поставок свого Java-клієнта на кінець II кварталу. Цей клієнт призначається для використання в рамках розподіленої архітектури цієї корпорації Network Computing Architecture (архітектура мережевих обчислень).

Випуск цих двох Java-додатків в сукупності означатиме найширші зміни в способі впровадження в корпоративних обчислювальних системах додатків рівня підприємства. Крім того, подібні клієнтські Java-компоненти дозволяють оснащувати робочі місця недорогими мережевими комп'ютерами, не втрачаючи при цьому традиційних достоїнств архітектури клієнт-сервер, таких, як забезпечення безпеки і підтримка електронного документообігу.

Джим Прево, директор з інформаційного забезпечення фірми Green Mountain Roasters (Уотербери, шт. Вермонт), говорить: "У нас є штат торгових представників, яким доводиться користуватися засобами віддаленого доступу в корпоративну локальну мережу, і на сьогодні це не найприємніша сторона їх роботи . Я дуже зацікавлений перспективою зробити браузер універсальним клієнтським додатком для співробітників служби збуту ".

PeopleSoft і Oracle ведуть свої розробки по дуже схожим напрямками: вся обробка SQL-операторів винесена за межі клієнтського компонента, активно використовуються можливості підтримують Java сервера додатків і комплекту інструментальних засобів.

Першим в планах PeopleSoft значиться комплект інструментів PeopleTools. За допомогою цих підтримують Java інструментів (які будуть включені в комплект поставки ПО PeopleSoft 7, коли воно надійде в продаж в кінці року) корпоративні розробники зможуть створювати графічні інтерфейси користувача на базі Java, здатні виконуватися в середовищі будь-якого підтримує Java браузера або операційної системи.

У новій програмній архітектурі PeopleSoft до рівня сервера БД додасться ще рівень сервера додатків, його роль буде виконувати ПО Tuxedo фірми BEA Systems. З протилежного боку передбаченої PeopleSoft схеми виконання транзакцій буде знаходитися стандартний Web-сервер, який зберігає HTML-сторінки, звані Dashboard (приладова панель).

За словами Ріка Бергквіст, старшого віце-президента PeopleSoft з технологічних питань, приладові панелі допускають настройку розробником і на них можна поміщати кнопки для звернення до додатків, що не входять в комплект ПО PeopleSoft (за умови, що вони сумісні з технологією Java).

Приладова панель відрізняється від звичайного для програм PeopleSoft графічного інтерфейсу. Для запуску програми виробництва PeopleSoft користувач повинен буде натиснути відповідну кнопку, в результаті чого запуститься програма Java Online Transaction, яка потім звернеться до сервера додатків Tuxedo.

У квітні PeopleSoft планувала приступити до бета-тестування додатків для intranet сімейства Universal, які повинні бути випущені разом з PeopleSoft 7. Спочатку до складу сімейства увійдуть додатки Rquisitioning, Travel & Expense, Benefits Management, Electronic Playstub, Job Positioning / Recruiting і Status / Tracking.

Що ж стосується Oracle, то ПО Oracle Web Application Server буде виконувати функції проміжного програмного шару, забезпечуючи генерацію "на льоту" HTML-форм, вибірку PL / SQL-даних з БД і поставку клієнтських даних браузеру, який може виконуватися на мережевому комп'ютері, на настільному Windows-ПК або на системі під керуванням будь-якої іншої ОС.

Представники Oracle стверджують, що за допомогою Java-клієнта, створеного з використанням Java-картриджа зі складу інструментального комплекту Developer 2000, можна буде працювати з будь-яким з більш ніж 30 прикладних модулів виробництва цієї корпорації.

Джим Керстеттер

ОБЧИСЛЮВАЛЬНА АРХІТЕКТУРА PEOPLESOFT ДЛЯ WEB

За допомогою Java-клієнтів користувачі додатків

PeopleSoft отримають доступ до повного набору їх

функціональних можливостей в intranet

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача