Статьи

Клієнт-серверні системи долучаються до технології Java

PeopleSoft і Oracle спрощують впровадження додатків

Фірма PeopleSoft (Плезантон, шт. Каліфорнія) і корпорація Oracle (Редвуд-Шорз, шт. Каліфорнія) готують до випуску написані на мові Java клієнтські компоненти, поява яких змінить для корпоративних користувачів спосіб впровадження додатків клієнт-сервер рівня підприємства.

Java-клієнт виробництва PeopleSoft, початок поставок якого намічено на кінець року, призначений для систем з трирівневої архітектурою клієнт-сервер. Крім того, PeopleSoft збирається випустити новий "тонкий" клієнтський компонент для середовища Windows, написаний на Сі ++.

А Oracle планує початок поставок свого Java-клієнта на кінець II кварталу. Цей клієнт призначається для використання в рамках розподіленої архітектури цієї корпорації Network Computing Architecture (архітектура мережевих обчислень).

Випуск цих двох Java-додатків в сукупності означатиме найширші зміни в способі впровадження в корпоративних обчислювальних системах додатків рівня підприємства. Крім того, подібні клієнтські Java-компоненти дозволяють оснащувати робочі місця недорогими мережевими комп'ютерами, не втрачаючи при цьому традиційних достоїнств архітектури клієнт-сервер, таких, як забезпечення безпеки і підтримка електронного документообігу.

Джим Прево, директор з інформаційного забезпечення фірми Green Mountain Roasters (Уотербери, шт. Вермонт), говорить: "У нас є штат торгових представників, яким доводиться користуватися засобами віддаленого доступу в корпоративну локальну мережу, і на сьогодні це не найприємніша сторона їх роботи . Я дуже зацікавлений перспективою зробити браузер універсальним клієнтським додатком для співробітників служби збуту ".

PeopleSoft і Oracle ведуть свої розробки по дуже схожим напрямками: вся обробка SQL-операторів винесена за межі клієнтського компонента, активно використовуються можливості підтримують Java сервера додатків і комплекту інструментальних засобів.

Першим в планах PeopleSoft значиться комплект інструментів PeopleTools. За допомогою цих підтримують Java інструментів (які будуть включені в комплект поставки ПО PeopleSoft 7, коли воно надійде в продаж в кінці року) корпоративні розробники зможуть створювати графічні інтерфейси користувача на базі Java, здатні виконуватися в середовищі будь-якого підтримує Java браузера або операційної системи.

У новій програмній архітектурі PeopleSoft до рівня сервера БД додасться ще рівень сервера додатків, його роль буде виконувати ПО Tuxedo фірми BEA Systems. З протилежного боку передбаченої PeopleSoft схеми виконання транзакцій буде знаходитися стандартний Web-сервер, який зберігає HTML-сторінки, звані Dashboard (приладова панель).

За словами Ріка Бергквіст, старшого віце-президента PeopleSoft з технологічних питань, приладові панелі допускають настройку розробником і на них можна поміщати кнопки для звернення до додатків, що не входять в комплект ПО PeopleSoft (за умови, що вони сумісні з технологією Java).

Приладова панель відрізняється від звичайного для програм PeopleSoft графічного інтерфейсу. Для запуску програми виробництва PeopleSoft користувач повинен буде натиснути відповідну кнопку, в результаті чого запуститься програма Java Online Transaction, яка потім звернеться до сервера додатків Tuxedo.

У квітні PeopleSoft планувала приступити до бета-тестування додатків для intranet сімейства Universal, які повинні бути випущені разом з PeopleSoft 7. Спочатку до складу сімейства увійдуть додатки Rquisitioning, Travel & Expense, Benefits Management, Electronic Playstub, Job Positioning / Recruiting і Status / Tracking.

Що ж стосується Oracle, то ПО Oracle Web Application Server буде виконувати функції проміжного програмного шару, забезпечуючи генерацію "на льоту" HTML-форм, вибірку PL / SQL-даних з БД і поставку клієнтських даних браузеру, який може виконуватися на мережевому комп'ютері, на настільному Windows-ПК або на системі під керуванням будь-якої іншої ОС.

Представники Oracle стверджують, що за допомогою Java-клієнта, створеного з використанням Java-картриджа зі складу інструментального комплекту Developer 2000, можна буде працювати з будь-яким з більш ніж 30 прикладних модулів виробництва цієї корпорації.

Джим Керстеттер

ОБЧИСЛЮВАЛЬНА АРХІТЕКТУРА PEOPLESOFT ДЛЯ WEB

За допомогою Java-клієнтів користувачі додатків

PeopleSoft отримають доступ до повного набору їх

функціональних можливостей в intranet

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.