Статьи

Кіровоградська міськрада змінив назву

Фото: офіційний сайт міськради Кропивницького

У Кропивницького міськрада декоммунізіровал сам себе https://cdn.segodnya.ua/img/article/10937/49_main_new.1511801295.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10937/49_tn.1511801295.jpg 2017- 11-27T18: 48: 21 + 02: 00 Інші регіони Депутати в Кропивницького перейменували свій міськрада

Депутати Кіровоградської міської ради на своєму засіданні 27 листопада ухвалили рішення про його перейменування в міську раду міста Кропивницький.

Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

Всього депутати розглядали три варіанти нової назви: Центральний міська рада міста Кропивницького, Кропивницький міська рада та міська рада міста Кропивницький.

Депутати виступили на підтримку третього варіанту, запропонованого мером міста Андрієм Райковіча, і взяли його 26 голосами.

Відзначимо, що декомунізація в Україні затверджена на законодавчому рівні і передбачає ліквідацію ідеологічної спадщини Радянського Союзу, в тому числі зміна назв і демонтаж пам'ятників періоду СРСР.

Нагадаємо, в жовтні з ессія Переяслав-Хмельницької міської ради проголосувала за повернення місту історичної назви Переяслав , Яке він отримав під час свого заснування.

Також нагадаємо про оригінальної декомунізації пам'ятника Дзержинському, яку влаштували в Бердянську .

Як повідомлялося, за підсумками двох років декомунізації в Україні перейменовано 99% об'єктів, які потрапили під "антирадянські санкції" . Населені пункти з радянськими назвами залишилися тільки в Криму і на тимчасово неконтрольованих територіях Донбасу - їх там більше сотні. За два роки знесли 2389 пам'ятників і перейменували 52 тисячі вулиць.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.