Статьи

Київські волонтери відзначать річницю руху

Захід розпочнеться о 11:00 на літньому майданчику госпіталю

Київські волонтери відзначать річницю руху Ірина Гінжул https://cdn.segodnya.ua/img/article/6212/4_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6212/4_tn.jpg 2015-06-04T16 : 48: 41 + 03: 00 Люди Захід розпочнеться о 11:00 на літньому майданчику військового госпіталю

У суботу на території Київського військового центрального госпіталю (вулиця Госпітальна, 18) столичні волонтери відзначать річницю створення свого руху, яке допомагає пораненим бійцям в госпіталі.

"Свята зараз влаштовувати рано, але зустріти всіх друзів, з ким познайомилися за цей час, дуже б хотілося. Друзі - це все, і волонтери, і поранені хлопці, доктора, медсестри і нянечки, все, з ким доля звела за рік, і всі ті, хто жертвував гроші , Допомагав робити ремонти і покращувати роботу госпіталю. Тільки разом ми змогли хоч трохи, але змінити щось в цій країні ", - розповіла одна з волонтерок військового госпіталю Ірина Солошенко.

Захід розпочнеться о 11:00 на літньому майданчику госпіталю. "З собою мати - посмішку. Хлопцям же можна принести воду, соки і предмети особистої гігієни", - розповіла Солошенко.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача