Статьи

Керований комутатор L2: купити комутатори 2 рівня доступу недорого, ціни - РТК

 1. Схема організації мережі

Головна

> Каталог > Fast і Gigabit Ethernet комутатори > >  Каталог  >  Fast і Gigabit Ethernet комутатори  >

Комутатори - найважливіша складова сучасних мереж зв'язку. В цьому розділі каталогу представлені як керовані комутатори 2 рівня, Gigabit Ethernet, так і некеровані комутатори Fast Ethernet. Залежно від розв'язуваних завдань підбирають комутатори рівня доступу (2 рівня), агрегації і ядра, або комутатори з безліччю портів і високопродуктивної шиною.
Принцип дії пристроїв полягає в тому, щоб зберігати дані про відповідність їх портів IP- або MAC-адресу підключеного до комутатора девайса.

Схема організації мережі

Для досягнення високих швидкостей широко застосовується технологія передачі інформації за допомогою комутатора Gigabit Ethernet (GE) і 10 Gigabit Ethernet (10GE). Передача інформація на великих швидкостях, особливо в мережах великого масштабу, має на увазі вибір такої топології мережі, яка дозволяє гнучко здійснювати розподіл високошвидкісних потоків.

Багаторівневий підхід до створення мережі, використовуючи керовані комутатори 2 рівня, оптимально вирішує подібні завдання, оскільки передбачає створення архітектури мережі у вигляді ієрархічних рівнів і дозволяє:

 • масштабувати мережу на кожному рівні, не зачіпаючи всю мережу;
 • додавати різні рівні;
 • розширювати функціональні можливості мережі в міру необхідності;
 • мінімізувати ресурсні витрати для пошуку та усунення несправностей;
 • оперативно вирішувати проблеми з перевантаженням мережі.

Основними програмами мережі на базі пропонованого обладнання є послуги Triple Play (IPTV, VoIP, Data), VPN, що реалізуються через універсальний транспорт трафіку різного виду - IP мережу.

Керовані комутатори 2 рівня технології Gigabit Ethernet дозволяють створювати архітектуру мережі, що складається з трьох рівнів ієрархії:

 1. Рівень ядра (Core Layer). Утворюється комутаторами рівня ядра. Зв'язок між пристроями здійснюється по оптоволоконному кабелю за схемою «кільце з резервуванням». Комутатори рівня ядра підтримують високу пропускну здатність мережі і дозволяють організувати передачу потоку зі швидкістю 10Gigabit між великими вузлами населених пунктів, наприклад, між міськими районами. Перехід на наступний рівень ієрархії - рівень розподілу, здійснюється по оптичному каналу на швидкості 10Gigabit через оптичні порти XFP. Особливістю даних пристроїв є широка смуга пропускання та обробка пакетів від рівня L2 до L4.
 2. Рівень розподілу (Distribution Layer). Утворюється прикордонними комутаторами. Зв'язок здійснюється по оптоволоконному кабелю за схемою «кільце з резервуванням». Даний рівень дозволяє організувати передачу потоку зі швидкістю 10Gigabit між пунктами скупчення користувачів, наприклад, між житловими масивами або групою будинків. Підключення комутаторів рівня розподілу до нижчому рівню - рівню доступу здійснюється по оптичним каналам 1Gigabit Ethernet через оптичні порти SFP. Особливості даних пристроїв: широка смуга пропускання та обробка пакетів від рівня L2 до рівня L4, а так само підтримка протоколу EISA, що дозволяє в перебігу 10мсек відновлювати зв'язок при розриві оптичного кільця.
 3. Рівень доступу (Access Layer). Його утворюють керовані комутатори 2 рівня. Зв'язок здійснюється по оптоволоконному кабелю на швидкостях 1Gigabit. Комутатори рівня доступу можна розбити на дві групи: тільки з електричним інтерфейсом і мають ще оптичні порти SFP для створення кільця на своєму рівні і підключення до рівня розподілу.

Друга група комутаторів встановлюється з розрахунку один на будівлю або будинок і здійснює підключення до комутаторів першої групи по електричному каналу Ethernet 1000Base-Tx. Останні встановлюються з розрахунку один на поверх / під'їзд будинку, забезпечуючи для кожного з 8 кінцевих користувачів доступ до ресурсів в 1Gigabit Ethernet.

Особливості комутаторів Gigabit Ethernet - підтримка SNMP, Web інтерфейсу користувача і CLI інтерфейсу управління, QoS (якість обслуговування), фільтрація МАС-адрес, віддзеркалення портів, VLAN і весь стек протоколів рівня L2. Області їх застосування - організація робочих груп і рівня доступу.

"Російська Телефонна Компанія" пропонує купити російські комутатори L2 (керовані, некеровані) різного ступеня функціональності, що дозволяють вирішувати широкий спектр завдань. Від продуктивності і опцій залежить ціна, уточнити яку Ви можете, зв'язавшись з відділом продажів по телефону + 7 (495) 645-34-25. або надішліть онлайн-запит .приховати розгорнути показати все

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.