Статьи

Керований комутатор L2: купити комутатори 2 рівня доступу недорого, ціни - РТК

 1. Схема організації мережі

Головна

> Каталог > Fast і Gigabit Ethernet комутатори > >  Каталог  >  Fast і Gigabit Ethernet комутатори  >

Комутатори - найважливіша складова сучасних мереж зв'язку. В цьому розділі каталогу представлені як керовані комутатори 2 рівня, Gigabit Ethernet, так і некеровані комутатори Fast Ethernet. Залежно від розв'язуваних завдань підбирають комутатори рівня доступу (2 рівня), агрегації і ядра, або комутатори з безліччю портів і високопродуктивної шиною.
Принцип дії пристроїв полягає в тому, щоб зберігати дані про відповідність їх портів IP- або MAC-адресу підключеного до комутатора девайса.

Схема організації мережі

Для досягнення високих швидкостей широко застосовується технологія передачі інформації за допомогою комутатора Gigabit Ethernet (GE) і 10 Gigabit Ethernet (10GE). Передача інформація на великих швидкостях, особливо в мережах великого масштабу, має на увазі вибір такої топології мережі, яка дозволяє гнучко здійснювати розподіл високошвидкісних потоків.

Багаторівневий підхід до створення мережі, використовуючи керовані комутатори 2 рівня, оптимально вирішує подібні завдання, оскільки передбачає створення архітектури мережі у вигляді ієрархічних рівнів і дозволяє:

 • масштабувати мережу на кожному рівні, не зачіпаючи всю мережу;
 • додавати різні рівні;
 • розширювати функціональні можливості мережі в міру необхідності;
 • мінімізувати ресурсні витрати для пошуку та усунення несправностей;
 • оперативно вирішувати проблеми з перевантаженням мережі.

Основними програмами мережі на базі пропонованого обладнання є послуги Triple Play (IPTV, VoIP, Data), VPN, що реалізуються через універсальний транспорт трафіку різного виду - IP мережу.

Керовані комутатори 2 рівня технології Gigabit Ethernet дозволяють створювати архітектуру мережі, що складається з трьох рівнів ієрархії:

 1. Рівень ядра (Core Layer). Утворюється комутаторами рівня ядра. Зв'язок між пристроями здійснюється по оптоволоконному кабелю за схемою «кільце з резервуванням». Комутатори рівня ядра підтримують високу пропускну здатність мережі і дозволяють організувати передачу потоку зі швидкістю 10Gigabit між великими вузлами населених пунктів, наприклад, між міськими районами. Перехід на наступний рівень ієрархії - рівень розподілу, здійснюється по оптичному каналу на швидкості 10Gigabit через оптичні порти XFP. Особливістю даних пристроїв є широка смуга пропускання та обробка пакетів від рівня L2 до L4.
 2. Рівень розподілу (Distribution Layer). Утворюється прикордонними комутаторами. Зв'язок здійснюється по оптоволоконному кабелю за схемою «кільце з резервуванням». Даний рівень дозволяє організувати передачу потоку зі швидкістю 10Gigabit між пунктами скупчення користувачів, наприклад, між житловими масивами або групою будинків. Підключення комутаторів рівня розподілу до нижчому рівню - рівню доступу здійснюється по оптичним каналам 1Gigabit Ethernet через оптичні порти SFP. Особливості даних пристроїв: широка смуга пропускання та обробка пакетів від рівня L2 до рівня L4, а так само підтримка протоколу EISA, що дозволяє в перебігу 10мсек відновлювати зв'язок при розриві оптичного кільця.
 3. Рівень доступу (Access Layer). Його утворюють керовані комутатори 2 рівня. Зв'язок здійснюється по оптоволоконному кабелю на швидкостях 1Gigabit. Комутатори рівня доступу можна розбити на дві групи: тільки з електричним інтерфейсом і мають ще оптичні порти SFP для створення кільця на своєму рівні і підключення до рівня розподілу.

Друга група комутаторів встановлюється з розрахунку один на будівлю або будинок і здійснює підключення до комутаторів першої групи по електричному каналу Ethernet 1000Base-Tx. Останні встановлюються з розрахунку один на поверх / під'їзд будинку, забезпечуючи для кожного з 8 кінцевих користувачів доступ до ресурсів в 1Gigabit Ethernet.

Особливості комутаторів Gigabit Ethernet - підтримка SNMP, Web інтерфейсу користувача і CLI інтерфейсу управління, QoS (якість обслуговування), фільтрація МАС-адрес, віддзеркалення портів, VLAN і весь стек протоколів рівня L2. Області їх застосування - організація робочих груп і рівня доступу.

"Російська Телефонна Компанія" пропонує купити російські комутатори L2 (керовані, некеровані) різного ступеня функціональності, що дозволяють вирішувати широкий спектр завдань. Від продуктивності і опцій залежить ціна, уточнити яку Ви можете, зв'язавшись з відділом продажів по телефону + 7 (495) 645-34-25. або надішліть онлайн-запит .



приховати розгорнути показати все

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача