Статьи

Керівництво зі заклинатель Вітру

 1. Вас вітає повне керівництво по заклинатель Вітру!
 2. огляд персонажа
 3. краще спорядження
 4. Основні характеристики і пріоритет подхарактерістік

This guide is also available in: This guide is also available in:  Вас вітає повне керівництво по заклинатель Вітру

Вас вітає повне керівництво по заклинатель Вітру!

Заклинателі Вітру - це темні ельфи (маги), яких можна вибрати після виконання завдання по зміні класу на 31 рівні. Вони спеціалізуються на палицях і носять магічні обладунки. Заклинателі Вітру вимовляють напрямні енергію заклинання, які накладають на ворогів ефект уповільнення і знижують їх захист (Псування). Найкраще Заклинателі Вітру діють в групах: вони розкривають свій потенціал при наявності союзників, здатних виводити противників з ладу; так вони отримують можливість обрушити на них всю міць своїх заклинань.

Заклинателі Вітру - маги, головним чином завдають шкоди. Належність до темних ельфів забезпечує їм спочатку високі значення атаки і крит. Однак у них мало HP і захисту, тобто вони уразливі. Поки їх вміння перезаряджаються, їм необхідно уникати ворогів. У заклинатель Вітру вражаючий шкоди чергою, але довга перезарядка умінь, що є недоліком в обороні.

Безсумнівно, в поле Заклинателі Вітру найкраще справляються з полюванням на ядра, підвищенням рівня і виконанням завдань, оскільки керовані комп'ютером монстри ведуть себе не так, як люди, і зазвичай отримують основну частину пошкоджень. Однак Заклинателі Вітру добре проявляють себе в групових боях в режимі PvP, т. К. Легко вбивають скупчення ворогів при наявності союзника-воїна, готового атакувати в лоб і відвернути на себе увагу ворога.

Заклинателі Вітру можуть завдавати великої шкоди чергою завдяки активному позитивного ефекту Фатальна мудрість, який підвищує м. Атаку на 15 с. У гравця з'являється досить часу, щоб застосувати напрямні енергію заклинання і додатково послабити ворогів в області. Крім того, вміння Шепіт смерті дає групі бонусний крит. шкоди, що в цілому підвищує наноситься командою шкоди.

Але, незважаючи на здатність завдавати великої шкоди, Заклинателі Вітру досить посередні в бою один на один на Арені. У них немає виводять з ладу умінь, і часто вони повністю залежать від своєї групи. Заклинателям Вітру зазвичай відводиться роль підтримки, що завдає шкоди з задніх позицій, тому додавання їх до групи може мати дуже велике значення при облозі. При зниженні захисту і швидкості руху ворога Заклинателі Вітру легко зводять нанівець потенційні атаки.

Спочатку у заклинатель Вітру мало HP, але вони здатні відновлювати HP краде життя пасивним вмінням Зцілення атакуючим світлом. Це вміння дає величезну перевагу в режимах PvE і PvP: зілля для відновлення недостатньо, оскільки у них тривала перезарядка.

Якщо вам подобається грати в групі і завдавати великої шкоди по площі з задніх позицій, то Заклинатель Вітру - вірний вибір!

огляд персонажа

плюси:

 • Великий для мага шкоди в секунду завдяки вмінням Фатальна мудрість і Псування.
 • Дуже добре підходить для гри в групі завдяки вмінню Псування.
 • Темне дихання завдає найбільшої в грі шкоди за площею в секунду.
 • Два вміння наносять дуже велику втрату чергою по площі.
 • Коли його не атакують, завдає шкоди більше, ніж практично будь-який інший клас в грі.
 • Прекрасно підходить для командних боїв в режимі PvP і битв з босами.

мінуси:

 • Чи не витримає потужних атак чергами з боку босів: у нього мало базових HP і захисту.
 • Тривала перезарядка умінь.
 • Грати за цей клас дуже цікаво, але складно через його відносну крихкості.
 • Через загрозливо великого наноситься шкоди часто стає головною мішенню при облозі фортеці; будучи збитим з ніг, швидко гине.
 • Щоб максимально підвищити наноситься шкоди і виживання, вкрай важливо позиціонування.

краще спорядження

Пріоритет умінь і їх застосування

Перш ніж вибирати пріоритети, обов'язково отримаєте 1 рівень всіх умінь (зокрема, Лихоманка і Зцілення атакуючим світлом). Спочатку віддайте перевагу підвищенню рівня пасивних умінь, збільшують силу атаки (Оволодіння зброєю мага і Оволодіння маг. Обладунками). Потім до максимуму розвійте Фатальну мудрість: це вміння неймовірно підвищує м. Атаку, що значно збільшує приріст шкоди з кожним рівнем. Потім покращуйте Шепіт смерті і активні вміння (Псування і Темне дихання). Зцілення атакуючим світлом слід розвивати в останню чергу: у нього дуже малий приріст з кожним рівнем.

Набір умінь для PvP (облога) - Псування / Темне дихання / Фатальна мудрість

Набір умінь для PvP (Арена) - Удар вогнем / Псування / Фатальна мудрість

Набір умінь для PvE - Псування / Темне дихання / Фатальна мудрість

Застосування конкретних умінь

 • Якщо планується багато грати в групі, слід зробити пріоритетом Шепіт смерті.
 • Спочатку понизьте захист мети Пристрітом, потім обстрілюйте її іншими вміннями.
 • Лихоманка і Зцілення атакуючим світлом значно підвищують наноситься шкоди та виживання в режимі PvE.
 • З активних умінь самим пріоритетним після Псування і Темного дихання є Фатальна мудрість. Підвищення м. АТК. збільшує наноситься шкоди, особливо під час перезарядки завдають шкоди умінь.

Основні характеристики і пріоритет подхарактерістік

Інші корисні поради для класу

 • Головний пріоритет для розвитку - Оволодіння зброєю мага. Для швидкого прогресу на ранніх стадіях гри вкрай важливі пасивні вміння, особливо ті, які підвищують атаку.
 • Ельфів набір аксесуарів найкраще впливає на загальний шкоди в секунду і опір оглушення. Щоб мати можливість швидко рухатися і легко виходити з бою, потрібен набір Насса.
 • У Вежі Зухвалості можна бігати по карті, щоб скупчилися всіх монстрів в купу і застосувати на них Порчу.
 • На ранніх етапах Удар вогнем слід залишити на 1 рівні: він потрібен тільки для збивання з ніг в режимі PvP.
 • В облозі / кланових війнах в режимі PvP:
  • Збирайте ворогів в купу і чекайте, поки союзники виведуть їх з ладу> Псування> [ВІДРАЗУ] Метеоритний дощ і Летюча стріла> Темне дихання (поки ворог збитий з ніг)> дочекайтеся перезарядки вміння і повторіть те ж саме.
 • На Арені в режимі PvP:
  • Чекайте потрібного моменту або уникайте ворожих умінь вручну> Удар вогнем> Псування> [ВІДРАЗУ] Метеоритний дощ і Летюча стріла> звичайна атака.
 • З рідкісних умінь в режимі PvP на Арені використовуйте летить стріла і Метеоритний дощ. Цілюще удар і Абсолютний щит незамінні при проходженні елітних підземель: вони підвищують виживаність.

Діліться відомостями про своїх персонажів і повідомленнями користувачів в розділі коментарів!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача