Статьи

Керівництво зі заклинатель Вітру

 1. Вас вітає повне керівництво по заклинатель Вітру!
 2. огляд персонажа
 3. краще спорядження
 4. Основні характеристики і пріоритет подхарактерістік

This guide is also available in: This guide is also available in:  Вас вітає повне керівництво по заклинатель Вітру

Вас вітає повне керівництво по заклинатель Вітру!

Заклинателі Вітру - це темні ельфи (маги), яких можна вибрати після виконання завдання по зміні класу на 31 рівні. Вони спеціалізуються на палицях і носять магічні обладунки. Заклинателі Вітру вимовляють напрямні енергію заклинання, які накладають на ворогів ефект уповільнення і знижують їх захист (Псування). Найкраще Заклинателі Вітру діють в групах: вони розкривають свій потенціал при наявності союзників, здатних виводити противників з ладу; так вони отримують можливість обрушити на них всю міць своїх заклинань.

Заклинателі Вітру - маги, головним чином завдають шкоди. Належність до темних ельфів забезпечує їм спочатку високі значення атаки і крит. Однак у них мало HP і захисту, тобто вони уразливі. Поки їх вміння перезаряджаються, їм необхідно уникати ворогів. У заклинатель Вітру вражаючий шкоди чергою, але довга перезарядка умінь, що є недоліком в обороні.

Безсумнівно, в поле Заклинателі Вітру найкраще справляються з полюванням на ядра, підвищенням рівня і виконанням завдань, оскільки керовані комп'ютером монстри ведуть себе не так, як люди, і зазвичай отримують основну частину пошкоджень. Однак Заклинателі Вітру добре проявляють себе в групових боях в режимі PvP, т. К. Легко вбивають скупчення ворогів при наявності союзника-воїна, готового атакувати в лоб і відвернути на себе увагу ворога.

Заклинателі Вітру можуть завдавати великої шкоди чергою завдяки активному позитивного ефекту Фатальна мудрість, який підвищує м. Атаку на 15 с. У гравця з'являється досить часу, щоб застосувати напрямні енергію заклинання і додатково послабити ворогів в області. Крім того, вміння Шепіт смерті дає групі бонусний крит. шкоди, що в цілому підвищує наноситься командою шкоди.

Але, незважаючи на здатність завдавати великої шкоди, Заклинателі Вітру досить посередні в бою один на один на Арені. У них немає виводять з ладу умінь, і часто вони повністю залежать від своєї групи. Заклинателям Вітру зазвичай відводиться роль підтримки, що завдає шкоди з задніх позицій, тому додавання їх до групи може мати дуже велике значення при облозі. При зниженні захисту і швидкості руху ворога Заклинателі Вітру легко зводять нанівець потенційні атаки.

Спочатку у заклинатель Вітру мало HP, але вони здатні відновлювати HP краде життя пасивним вмінням Зцілення атакуючим світлом. Це вміння дає величезну перевагу в режимах PvE і PvP: зілля для відновлення недостатньо, оскільки у них тривала перезарядка.

Якщо вам подобається грати в групі і завдавати великої шкоди по площі з задніх позицій, то Заклинатель Вітру - вірний вибір!

огляд персонажа

плюси:

 • Великий для мага шкоди в секунду завдяки вмінням Фатальна мудрість і Псування.
 • Дуже добре підходить для гри в групі завдяки вмінню Псування.
 • Темне дихання завдає найбільшої в грі шкоди за площею в секунду.
 • Два вміння наносять дуже велику втрату чергою по площі.
 • Коли його не атакують, завдає шкоди більше, ніж практично будь-який інший клас в грі.
 • Прекрасно підходить для командних боїв в режимі PvP і битв з босами.

мінуси:

 • Чи не витримає потужних атак чергами з боку босів: у нього мало базових HP і захисту.
 • Тривала перезарядка умінь.
 • Грати за цей клас дуже цікаво, але складно через його відносну крихкості.
 • Через загрозливо великого наноситься шкоди часто стає головною мішенню при облозі фортеці; будучи збитим з ніг, швидко гине.
 • Щоб максимально підвищити наноситься шкоди і виживання, вкрай важливо позиціонування.

краще спорядження

Пріоритет умінь і їх застосування

Перш ніж вибирати пріоритети, обов'язково отримаєте 1 рівень всіх умінь (зокрема, Лихоманка і Зцілення атакуючим світлом). Спочатку віддайте перевагу підвищенню рівня пасивних умінь, збільшують силу атаки (Оволодіння зброєю мага і Оволодіння маг. Обладунками). Потім до максимуму розвійте Фатальну мудрість: це вміння неймовірно підвищує м. Атаку, що значно збільшує приріст шкоди з кожним рівнем. Потім покращуйте Шепіт смерті і активні вміння (Псування і Темне дихання). Зцілення атакуючим світлом слід розвивати в останню чергу: у нього дуже малий приріст з кожним рівнем.

Набір умінь для PvP (облога) - Псування / Темне дихання / Фатальна мудрість

Набір умінь для PvP (Арена) - Удар вогнем / Псування / Фатальна мудрість

Набір умінь для PvE - Псування / Темне дихання / Фатальна мудрість

Застосування конкретних умінь

 • Якщо планується багато грати в групі, слід зробити пріоритетом Шепіт смерті.
 • Спочатку понизьте захист мети Пристрітом, потім обстрілюйте її іншими вміннями.
 • Лихоманка і Зцілення атакуючим світлом значно підвищують наноситься шкоди та виживання в режимі PvE.
 • З активних умінь самим пріоритетним після Псування і Темного дихання є Фатальна мудрість. Підвищення м. АТК. збільшує наноситься шкоди, особливо під час перезарядки завдають шкоди умінь.

Основні характеристики і пріоритет подхарактерістік

Інші корисні поради для класу

 • Головний пріоритет для розвитку - Оволодіння зброєю мага. Для швидкого прогресу на ранніх стадіях гри вкрай важливі пасивні вміння, особливо ті, які підвищують атаку.
 • Ельфів набір аксесуарів найкраще впливає на загальний шкоди в секунду і опір оглушення. Щоб мати можливість швидко рухатися і легко виходити з бою, потрібен набір Насса.
 • У Вежі Зухвалості можна бігати по карті, щоб скупчилися всіх монстрів в купу і застосувати на них Порчу.
 • На ранніх етапах Удар вогнем слід залишити на 1 рівні: він потрібен тільки для збивання з ніг в режимі PvP.
 • В облозі / кланових війнах в режимі PvP:
  • Збирайте ворогів в купу і чекайте, поки союзники виведуть їх з ладу> Псування> [ВІДРАЗУ] Метеоритний дощ і Летюча стріла> Темне дихання (поки ворог збитий з ніг)> дочекайтеся перезарядки вміння і повторіть те ж саме.
 • На Арені в режимі PvP:
  • Чекайте потрібного моменту або уникайте ворожих умінь вручну> Удар вогнем> Псування> [ВІДРАЗУ] Метеоритний дощ і Летюча стріла> звичайна атака.
 • З рідкісних умінь в режимі PvP на Арені використовуйте летить стріла і Метеоритний дощ. Цілюще удар і Абсолютний щит незамінні при проходженні елітних підземель: вони підвищують виживаність.

Діліться відомостями про своїх персонажів і повідомленнями користувачів в розділі коментарів!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.