Статьи

Керівництво по використанню Tor для Windows

  1. Що таке Tor? Anchor link Tor - волонтерський сервіс, що забезпечує приватність і анонімність в...
  2. Установка Tor Browser Anchor link
  3. Використання Tor Browser Anchor link

Що таке Tor? Anchor link

Tor - волонтерський сервіс, що забезпечує приватність і анонімність в мережі. Він маскує, хто ви і з ким встановлюєте зв'язок. Tor також захищає користувача від самої мережі Tor - вам гарантована анонімність щодо інших її користувачів.

Для тих, хто часом потребує анонімності та конфіденційності при підключенні до сайтів, Tor Browser стане зручним і простим інструментом для роботи в мережі Tor.

Tor Browser працює так само, як і будь-який інший веб-браузер Tor Browser працює так само, як і будь-який інший   веб-браузер   (Програма, яка використовується для перегляду веб-сайтів, наприклад Chrome, Firefox або Safari) (Програма, яка використовується для перегляду веб-сайтів, наприклад Chrome, Firefox або Safari). Але на відміну від інших браузерів Tor Browser відправляє ваші запити через мережу Tor, ускладнюючи завдання тим, хто стежить за вами і хоче дізнатися, чим саме ви займаєтеся в мережі. Tor Browser також заважає тим, хто стежить за відвідуваними вами сайтами, щоб визначити, звідки ви підключилися.

Зверніть увагу на те, що тільки робота в Tor Browser буде анонімною. Просто встановивши Tor Browser на комп'ютер, ви не забезпечите собі анонімність в інших програмах, які працюють на тому ж комп'ютері (наприклад, в звичайному браузері).

Отримання Tor Browser Anchor link

Відкрийте посилання в будь-якому браузері (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Edge або іншому):

https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en

Якщо ви знайшли Tor Browser з допомогою пошукової системи, переконайтеся в правильності отриманого адреси.

Не використовуйте інші джерела. А якщо спливе повідомлення з пропозицією прийняти альтернативний сертифікат безпеки Не використовуйте інші джерела HTTPS (SSL / TLS), відмовтеся.

А якщо спливе повідомлення з пропозицією прийняти альтернативний   сертифікат безпеки   HTTPS   (SSL / TLS), відмовтеся

Відкрився веб-сайт самостійно визначить вашу версію операційної системи, і ви отримаєте потрібний файл установки для Windows. Якщо ж сайт визначить версію операційної системи некоректно, то ви зможете скачати необхідну версію, натиснувши на посилання збоку від фіолетового кнопки.

Деякі браузери попросять підтвердження вашого наміри скачати файл. Microsoft Edge відображає поле в нижній частині вікна браузера. Незалежно від браузера рекомендується спочатку зберегти файл на диск і тільки потім запускати установку. Натисніть кнопку «Save».

Ви бачите скріншот сторінки для скачування Tor Browser версії 8.0.3, яка була актуальна при написанні цього посібника. Зараз, швидше за все, доступна свіжіша версія програми. Будь ласка, завантажте і встановіть актуальну версію програми, пропоновану проектом Tor.

Будь ласка, завантажте і встановіть актуальну версію програми, пропоновану проектом Tor

Установка Tor Browser Anchor link

Після завершення завантаження вам, можливо, буде запропоновано відкрити папку, в яку був збережений файл. За замовчуванням це папка «Downloads». Запустіть файл «torbrowser-install-8.0.3_en-US» подвійним клацанням миші.

Після подвійного клацання по файлу встановлення відкриється вікно з попередженням про походження програми. До таких попереджень потрібно завжди ставитися серйозно. Важливо переконатися, що ви можете довіряти встановлюється програмному забезпеченню і отримали справжню копію з офіційного сайту по безпечному каналу зв'язку. В даному випадку ви знаєте, що вам потрібно і де отримати програму. Завантаження здійснювалося з захищеного HTTPS Після подвійного клацання по файлу встановлення відкриється вікно з попередженням про походження програми сайту проекту Tor. Натисніть «Run».

Відкриється віконце вибору мовних налаштувань Tor Browser. Виберіть мову з декількох варіантів і натисніть «OK».

У наступному вікні пропонується вибрати папку для установки Tor Browser. За замовчуванням вказано робочий стіл. Можна змінити місце установки, але поки залишимо його без змін.

Ви побачите вікно, яке повідомить про завершення установки. При натисканні на кнопку «Finish» Tor Browser запуститься автоматично, а в меню «Пуск» і на робочий стіл буде додано значок «Start Tor Browser».

Використання Tor Browser Anchor link

При першому запуску Tor Browser ви побачите вікно, яке дозволить вам при необхідності змінити деякі настройки. Можливо, ви захочете повернутися до них пізніше, а поки спробуйте підключитися до мережі Tor, натиснувши кнопку «Connect».

Після цього з'явиться нове вікно з зеленим індикатором, який ілюструє підключення Tor Browser до мережі Tor.

Перший запуск Tor Browser може зайняти досить багато часу. Будь ласка, проявіть терпіння. Через одну-дві хвилини Tor Browser відкриється і привітає вас.

Ви побачите наступний екран вітання:

Ви побачите наступний екран вітання:

Натиснувши на зображення земної кулі в верхньому лівому кутку, ви зможете ознайомитися з навчальним посібником по роботі Tor.

Натиснувши на зображення земної кулі в верхньому лівому кутку, ви зможете ознайомитися з навчальним посібником по роботі Tor

Посібник роз'яснює, як працюють схеми Tor і як з їх допомогою безпечно і анонімно працювати в інтернеті.

Посібник роз'яснює, як працюють схеми Tor і як з їх допомогою безпечно і анонімно працювати в інтернеті

Деякі функції звичайних веб-браузерів створюють потенційну вразливість для атак посередника. Інші функціональні можливості раніше мали недоробки, що розкривали особисту інформацію користувачів. При перемиканні рівня безпеки до найвищої позначки, ви забезпечите собі хороший захист, відключивши ці функції. Таким чином ви зможете убезпечити себе від зловмисників, що мають передові можливості: доступ до вашого інтернет-підключення, використання невідомих недоробок вашого програмного забезпечення. На жаль, при відключенні цих функцій ви не зможете повноцінно працювати з деякими веб-сайтами. Налаштування за замовчуванням безпеки достатні для забезпечення повсякденної захисту вашої конфіденційної інформації. Однак якщо ви стурбовані можливістю атаки з боку професійних хакерів або спецслужб (або якщо вас не турбує відсутність функціональності на деяких сайтах), необхідно встановити максимальний рівень захисту.

Однак якщо ви стурбовані можливістю атаки з боку професійних хакерів або спецслужб (або якщо вас не турбує відсутність функціональності на деяких сайтах), необхідно встановити максимальний рівень захисту

У підсумку хотілося б відзначити, що використання Tor в деякому роді відмінно від звичайного перегляду веб-сторінок. Для збереження своєї анонімності і коректного використання Tor Browser вам слід ознайомитися з цими рекомендаціями .

Для збереження своєї анонімності і коректного використання Tor Browser вам слід ознайомитися з   цими рекомендаціями

Тепер ви готові анонімно переглядати веб-сторінки в інтернеті за допомогою Tor Browser.

Що таке Tor?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача