Статьи

«Казка на екрані. А. Грін «Червоні вітрила» | Республіканська дитяча бібліотека ім. Д. Х. Мамсурова

На заході 14 лютого учні 6 в класу гімназіі№5 подивилися «Червоні вітрила» - художній фільм режисера Олександра Птушко, що вийшов в 1961 році на кіностудії «Мосфільм». Це екранізація однойменної повісті-феєрії Олександра Гріна, яку хлопці прочитали перед переглядом.

Бібліотекарі читального залу літератури з мистецтва розповіли про те, що зйомки фільму проходили в Алупці, Коктебелі, Ялті, Баку і Піцунді, що в зйомках фільму брала участь баркентіна «Альфа» (трьох-пятімачтовое (іноді шестімачтовое) морське вітрильне судно з косими вітрилами на всіх щоглах, крім носової (фок-щогли), що несе прямі вітрила). Учні дізналися, що фільм, як і багато радянських широкоформатні фільми того періоду, був знятий в двох варіантах - широкому і звичайному; що зйомка велася двома камерами паралельно, тому звичайний варіант має дещо інший ракурс всіх знятих сцен. А в 2000-і роки фільм був відреставрований і випущений на DVD. Діти дізналися про акторів, виконавців головних ролей Анастасії Вертинською - Ассоль, Василь Лановий - Артур Грей, капітан.

На завершення заходу бібліотекарі звернули увагу дітей на деякі факти відмінності книги і фільму: про перенесення часу дії фільму штучно в минуле; про прекрасних стосунках Грея з матір'ю (в книзі вона чекає його з мандрів, у фільмі - ні); про покупку судна «Секрет» на гроші матері - в книзі (у фільмі він наймається на судно капітаном по протекції капітана Гопа).

Ви можете Залишити коментар , Або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача