Статьи

Кабмін хоче обмежити ввезення імпортних ліків

  1. Орфографічна помилка в тексті:

6 июня 2012, 13:46 Переглядів: 6 июня 2012, 13:46 Переглядів:   Ввезення імпортних ліків хочуть обмежити ліцензіями

Ввезення імпортних ліків хочуть обмежити ліцензіями.

У новому законопроекті Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ввести ліцензування імпорту ліків.

Згідно законопректі, уряд пропонує парламенту встановити, що на територію України можуть ввозитися зареєстровані в Україні лікарські засоби за наявності сертифіката якості серії, який видається виробником, термін придатності яких становить не менше 1/2 терміну, визначеного виробником, якщо цей термін менше 1 року, і не менше 6 місяців, якщо він перевищує 1 рік, і ліцензії на імпорт лікарських засобів, отриманої виробником (його представництвом), яка видається в установленому законом порядку.

Згідно з пояснювальною запискою, внесення даних змін передбачено з метою приведення законодавства України у відповідність до вимог Світової організації торгівлі, директивами та іншими документами європейського співтовариства, рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, які застосовуються в міжнародній практиці.

Зокрема, в Європейському Союзі введено чіткий механізм регулювання діяльності з імпорту лікарських засобів уповноваженими регуляторними органами відповідно до вимог європейського законодавства.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Кабмін хоче обмежити ввезення імпортних ліків". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача