Статьи

Кабмін хоче обмежити ввезення імпортних ліків

  1. Орфографічна помилка в тексті:

6 июня 2012, 13:46 Переглядів: 6 июня 2012, 13:46 Переглядів:   Ввезення імпортних ліків хочуть обмежити ліцензіями

Ввезення імпортних ліків хочуть обмежити ліцензіями.

У новому законопроекті Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ввести ліцензування імпорту ліків.

Згідно законопректі, уряд пропонує парламенту встановити, що на територію України можуть ввозитися зареєстровані в Україні лікарські засоби за наявності сертифіката якості серії, який видається виробником, термін придатності яких становить не менше 1/2 терміну, визначеного виробником, якщо цей термін менше 1 року, і не менше 6 місяців, якщо він перевищує 1 рік, і ліцензії на імпорт лікарських засобів, отриманої виробником (його представництвом), яка видається в установленому законом порядку.

Згідно з пояснювальною запискою, внесення даних змін передбачено з метою приведення законодавства України у відповідність до вимог Світової організації торгівлі, директивами та іншими документами європейського співтовариства, рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, які застосовуються в міжнародній практиці.

Зокрема, в Європейському Союзі введено чіткий механізм регулювання діяльності з імпорту лікарських засобів уповноваженими регуляторними органами відповідно до вимог європейського законодавства.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Кабмін хоче обмежити ввезення імпортних ліків". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.