Статьи

КАББАЛА | Каббаліст Міхаель Лайтман - Part 1 775

поступки   повинні бути взаємними поступки повинні бути взаємними. Адже якщо я поступаюся тільки зі свого боку, то не отримую ніякого пального, мотивації, щоб продовжувати. Мені не буде звідки взяти для цього енергію. Тільки якщо я бачу, як партнер вкладає в мене, доклавши певних зусиль, це стимулює мене зробити те ж саме по відношенню до нього.

А коли я, в свою чергу, вкладаю зусилля в нього, кожен з нас отримує подвоєний запас пального, який допомагає нам продовжувати. Звідси випливає закон, основне правило, що потрібно показувати один одному свою готовність поступитися заради нього. Це дасть партнеру мотивацію для таких же дій.

Сказано, що "той, хто дарує подарунок товаришеві, зобов'язаний про це повідомити". Я повинен показати, як сильно постарався для дружини, як багато бігав, щоб добути їй те, що вона хотіла. І навіть якщо вона не дуже цього хотіла, вона покаже мені, як рада цьому подарунку і дивується, як я здогадався, що вона мріяла про нього.

Тобто потрібно роздути важливість подарунка, важливість того, хто дарує, і самому якомога більше надихнутися фіктивної радістю. Вона не справжня, тому що я тільки граю. Але ця гра перетворюється в правду. Далі ...

Припустимо, ти побіг і купив мені морозиво. А мені зараз не дуже його хочеться. Колись зовсім в іншій ситуації ти бачив, як я радів морозиву, і не розумієш, що зараз я зовсім в іншому стані. Але ти бігав, намагався, приніс його мені, і тому я зобов'язаний повернути себе в ту ситуацію, яка була раніше, до того ж бажанням, підлаштуватися до твого відношенню до мене. І тому я починаю отримувати від цього морозива насолоду, багаторазово більше, ніж укладено в ньому самому.

Я зобов'язаний досягти такого ж наснаги, яке ти вклав в цей подарунок, уявляючи собі моє бажання, яке колись було до морозива. Виходить, що з будь-якого незначного приводу я можу досягти нескінченного насолоди. І я повинен показати тобі, що насолоджуюся, що ти зробив мені величезний подарунок: до цього я мучився від печії і головного болю, був в поганому настрої, а тепер все пройшло - яке щастя, весь світ змінився на краще. Ти зараз подарував мені весь цей світ, а не морозиво! Ти поправив моє самопочуття і настрій.

Я повинен показати тобі всю цю радість, від якої ти отримаєш гарний настрій, задоволення. Таке ставлення до тебе було мною розвинене штучно, але воно не фальшиве. Я просто використовував старі бажання, які існували в мені перш, два дні тому, коли ти побачив, як мені захотілося морозива. А також, я використовую твоє ставлення до мене, твоє бажання порадувати мене.

Я просто піднімаю себе на висоту бажання до морозива і на висоту твого ставлення до мене. І до всього цього додається мій задоволений шлунок, затихла головний біль, все це складається разом з нашими хорошими відносинами і збільшує посудину і насолоду. Ми досягаємо загального бажання, взаємної участі , А саме морозиво тут нічого не варто. Насолода, яке відкрилося завдяки цьому морозиву, в мільярди разів більше, ніж міг доставити цей шматочок льоду.

З 40-ї бесіди про нове життя, 25.07.2012

Попередні повідомлення на цю тему:

Було грою, а стало правдою

Поступки - ознака сили, а не слабкості

Кроки назустріч один одному

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача