Статьи

Італійська мова - аудіювання на слух

аудіювання - один з найважливіших напрямків при вивченні будь-якої іноземної мови, будь то широко поширений англійський або рідкісний норвезький. Не виняток у цьому випадку і італійську мову, оскільки розуміння усного мовлення, вимовної іноземцем, є найкращим показником знання мови.

Зі шкільних років ми звикли, що вивчення іноземної мови - це нудна і нудна зубріння правил і відмінювання дієслів. І адже, правда, можна як завгодно довго працювати над дієсловами і вивчати вживання часів, але не вміти використовувати знання на практиці. Хоча тут хотілося б зробити застереження, оскільки в італійській мові відмінювання дієслів і знання часів - це досить корисні і важливі навички. Італійський насичений часом, які вживаються в мові для вираження не тільки часу дії, але і настрою мовця.

Мета вивчення будь-якої іноземної мови - це вміння розуміти мову. Саме мова! Для досягнення цього результату необхідно слухати. Щоб навчитися італійському, можна слухати можна все, що завгодно: пісні, фільми, спеціально складені навчальні діалоги, усне мовлення випадково проходять іноземців і т.д. Повірте, маючи на меті вивчити мову, ви без зусиль знайдете собі текст для прослуховування, іншими словами, приклад для аудіювання.

У даній статті хотілося б детальніше зупинитися на одній з методик роботи зі звуковими файлами в процесі вивчення італійського по скайпу . Справедливості заради, треба відзначити, що ця методика підійде для навчання будь-якої іноземної мови.

Спочатку необхідно засвоїти кілька істин, засвоєння яких дозволить правильно налаштуватися на процес прослуховування і сприйняття усної інформації:

 • діалог необхідно прослуховувати багаторазово і кожен новий раз ставити перед собою певні завдання;
 • ні в якому разі не закидати вивчення діалогу, якщо ви відчуваєте, що з усього тексту розумієте лише пару-трійку слів на слух;
 • не поспішати вдаватися до допомоги словника.

Для прикладу візьмемо нескладний діалог між клієнтом і офіціантом ресторану. Як відомо, італійці дуже трепетно ​​ставляться до прийому їжі і до їжі взагалі, тому тема для італійської мови дуже життєва і поширена.

Cameriere: "Buonasera, signore Giuseppe! Piacere a vederLa al nostro ristorante ancora una volta! "
Cliente: "Buonasera Antonio! Anche a me! "
Cameriere: "Che cosa vorrebbe assaggiare stasera? Le consiglio pesce al forno preparato da nostro capocuoco! "
Cliente: "Va bene! Io vorrei ordinare questo piatto. Ed inoltre mi serve una bottiglia d'acqua gassata "
Cameriere: "Certo, signore Giuseppe! Allora, un pesce al forno e una acqua gassata? "
Cliente: "Si, grazie!"


Тепер поетапно розглянемо основні моменти роботи з цим діалогом.

 1. Етап ознайомчого початкового прослуховування. Ви знайомитеся з місцем і учасниками діалогу. Тут важливо зазначити, що діалог необхідно вибирати згідно своїм рівнем знання італійської. Зовсім легкий діалог при, наприклад, середній рівень знань, буде нецікавий для навчання, а надто важкий - не під силу.
 2. Після другого прослуховування ви починаєте розуміти загальну ідею розмови. У діалозі вище - це ресторан і діалог між гостем і підійшли для замовлення офіціантом.
 3. Ви все ще не беретеся за словник, хоча дуже хочеться! Ви слухаєте діалог ще раз, намагаючись проникнути в саму його «серцевину», вицепляя знайомі слова і цілі вирази.
 4. Після третього прослуховування рекомендується зробити невелику паузу. Подумки ви можете повторити або навіть краще записати зрозумілі слова і словосполучення з прослуханого діалогу. Тут важливо пам'ятати, що мова складається з слів і пропозицій. І чим чіткіше вибудете розуміти розмежування кожного окремого слова в реченні, тим швидше зможете почати розуміти італійську мову в цілому.
 5. Після невеликої паузи знову пару-трійку раз слухаємо діалог. Словник лежить поруч, але ви його ще не відкриваєте. Вам може здатися, що більшого, ніж ви вже зрозуміли, зрозуміти ви не можете. Італійці кажуть занадто емоційно, розтягують фрази або навпаки, говорять занадто швидко. І адже це теж дуже корисно! При вивченні італійської мови сприйняття інтонації - одна з головних прописних істин! Італійці - люди емоцій, тому багато вони висловлюють на рівні почуттів, інтонації і навіть жестів.
 6. Настав час взяти текст діалогу і прочитати його вголос, намагаючись копіювати інтонації персонажів діалогу. Також ви повинні переглянути текст очима на предмет незрозумілих слів і виразів
 7. Вибираємо або навіть підкреслюємо все неясності. Тепер ви можете побачити все, про що говорилося в діалозі. Цілком можливо, що текст стає більш зрозумілий. Якісь слова ви не знали або не зрозуміли на слух, але в написаному вигляді вони вам вже знайомі. Це відмінно!
 8. вас цікавлять уроки по скайпу італійської мови ?
  Зручні та ефективні уроки. Залиште заявку на БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття.
 9. Нарешті, беремо в руки словник і проводимо роботу з перекладу тексту, вловлюючи кожну деталь. Незнайомі слова, знайдені в словнику, бажано повторити вголос кілька разів, намагаючись провести уявні асоціації, щоб краще їх запам'ятати.
 10. Знову прослухайте діалог, тримаючи текст перед собою. Намагайтеся повторювати репліки за персонажами діалогу.
 11. Зробіть самостійне вправу на повторення фраз і виразів, які беруть участь в діалозі. Для цього замініть, наприклад, «рибу в духовці» на «смажену курку». Перетворіть позитивні пропозиції в знаки запитання й навпаки

Нагородою за цю копітку роботу стане розуміння нових слів, а, можливо, і цілих фраз в улюблених піснях і фільмах. Але ж як приємно насолоджуватися красивою італійської промовою, розуміючи її і при цьому, не користуючись словником, чи не так?Allora, un pesce al forno e una acqua gassata?
Але ж як приємно насолоджуватися красивою італійської промовою, розуміючи її і при цьому, не користуючись словником, чи не так?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача