Статьи

IT Expert: Tele2 запускає мережу 3G

IT Expert світ технологій новинки

| 18.11.2014

Що називається, не минуло й півроку: стільниковий дискаунтер запустив мережу 3G в Санкт-Петербурзі. Незабаром послуги 3G / 4G з'являться і в інших регіонах.

Стверджується, що мережа забезпечує стійке покриття 3G на території Санкт-Петербурга і деяких міст Ленінградської області. У I кварталі 2015 року оператор обіцяє істотно розширити охоплення мережі, вдвічі збільшивши кількість базових станцій з підтримкою 3G.

До кінця 2014-го мережі 3G планують запустити в Новосибірську, Челябінську і Тамбові. У Тулі оператор введе в експлуатацію мережу 4G на базі LTE 1800 МГц. Протягом 2015 року послуги 3G і 4G стануть доступний абонентам Tele2 більш ніж в 50 регіонах.

Для швидкісного мобільного Інтернету пропонують нові пакетні тарифи: «Чорний», «Дуже чорний» і «Найчорніший». Вони відрізняються обсягом включеного трафіку, кількістю хвилин і SMS. Зокрема, в Санкт-Петербурзі тариф «Дуже чорний» включає 3 Гбайт трафіку, безлімітні дзвінки на Tele2 регіону, 350 хвилин дзвінків на телефони всіх операторів регіону і Tele2 по всій Росії, а також 150 SMS. Абонентська плата становить 290 рублів / міс.

компанія: Tele2 | теле 2

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача