Статьи

IT Expert: Tele2 запускає мережу 3G

IT Expert світ технологій новинки

| 18.11.2014

Що називається, не минуло й півроку: стільниковий дискаунтер запустив мережу 3G в Санкт-Петербурзі. Незабаром послуги 3G / 4G з'являться і в інших регіонах.

Стверджується, що мережа забезпечує стійке покриття 3G на території Санкт-Петербурга і деяких міст Ленінградської області. У I кварталі 2015 року оператор обіцяє істотно розширити охоплення мережі, вдвічі збільшивши кількість базових станцій з підтримкою 3G.

До кінця 2014-го мережі 3G планують запустити в Новосибірську, Челябінську і Тамбові. У Тулі оператор введе в експлуатацію мережу 4G на базі LTE 1800 МГц. Протягом 2015 року послуги 3G і 4G стануть доступний абонентам Tele2 більш ніж в 50 регіонах.

Для швидкісного мобільного Інтернету пропонують нові пакетні тарифи: «Чорний», «Дуже чорний» і «Найчорніший». Вони відрізняються обсягом включеного трафіку, кількістю хвилин і SMS. Зокрема, в Санкт-Петербурзі тариф «Дуже чорний» включає 3 Гбайт трафіку, безлімітні дзвінки на Tele2 регіону, 350 хвилин дзвінків на телефони всіх операторів регіону і Tele2 по всій Росії, а також 150 SMS. Абонентська плата становить 290 рублів / міс.

компанія: Tele2 | теле 2

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.