Статьи

Історії з життя: заміж після 30 - реально!

  1. Євгенія (34 роки)
  2. Світлана (38 років)
  3. Анна (35 років)
  4. Тамара (31 рік)

Серед представниць прекрасної статі існує думка, що заміж треба виходити неодмінно до 30 років, а після - вже не комільфо. Мовляв, і нареченого знайти складно, оскільки чоловіки дивляться на тих, кому трохи за 20, і дітей народжувати пізно. Загалом, жінці, яка відзначила 30-річний ювілей і залишилася без партнера, можна ставити на собі хрест і записуватися в похмурі ряди старих дів. Якщо ви з якихось невідомих причин поділяєте цю думку, поспішаємо вас засмутити - зустріти другу половину і пов'язати з нею свою долю можна і після 30, і після 40. Головне, завжди пам'ятати про те, що ви - прекрасна жінка, гідна любові.

Російські соціологи стверджують: більше 10% наших жінок у віковій категорії від 30 до 39 років жодного разу не були у шлюбі, проте вже до 40-49 років без штампа в паспорті залишаються всього 3%. І ці жінки, що надів кільце на безіменний палець лише після 30, відчувають себе абсолютно щасливими. Просто, мабуть, деяким з нас потрібно більше часу, ніж іншим, щоб усвідомити себе чиєюсь половинкою.

Ми вирішили розповісти вам кілька історій з життя, які наочно демонструють, що сімейне щастя, знайдене після 30 років, це зовсім не казки для зневірених, а вселяє надію реальність.

Євгенія (34 роки)

«До 30 я довгий час зустрічалася з одним чоловіком, який був пристойно старше мене. Я душі в ньому не чула і чекала, коли ж він зробить мені пропозицію . Даремно чекала. Одного разу під Новий рік він «порадував» мене звісткою - ми розлучаємося. Мені тоді було 29, а через два місяці виповнювалося 30. Всі мої подружки вже повиходили заміж, а деякі навіть народили дітей. А що я? Майже 30 - стара діва, чоловіка немає, є тільки робота. У неї-то я і пішла з головою. І завдяки їй же познайомилася з майбутнім чоловіком. Коли я зустріла Івана, мені був уже 31 рік. Закрутився красивий роман, який привів нас в загс вже через півтора року стосунків. Ваня не грав в ці незрозумілі ігри, просто сказав: «Я тебе люблю і хочу, щоб ти завжди була зі мною». Зараз розумію, яка я дурепа - 5 років тому вважала, що на особистому житті поставлений хрест ».

«Наш курортний роман перетворився на« звичайний », а потім і привів нас в загс. Чесно кажучи, я рада, що так все вийшло ».

Світлана (38 років)

«Чесно кажучи, я не розумію, чому всі так зачепилися за ці бідні 30 років? Знаєте, є такий жарт: вийти заміж в 20 - те ж саме, що і піти з вечірки в 9 вечора. Я завжди говорила оточуючим, що раніше 30 в загс ні ногою. Так і вийшло. Хтось може порахувати мене легковажною, але не зустрівся мені до 30 чоловік, з яким я б з радістю відповіла «так», хоча шанувальники були і пропозиції руки і серця теж. З Ігорем я познайомилася, до речі, як би банально це не звучало, на курорті. Мені тоді було 33 роки. Розговорилися, сподобалися один одному, з'ясували, що ми обидва з Москви. Наш курортний роман перетворився на «звичайний», а потім і привів нас в загс. Чесно кажучи, я рада, що так все вийшло. Ми одружені вже 3 роки, і зараз я розумію - як здорово, що тоді я дала собі час побути простий дівчиськом і побігати на побачення ».

Ми одружені вже 3 роки, і зараз я розумію - як здорово, що тоді я дала собі час побути простий дівчиськом і побігати на побачення »

Анна (35 років)

«Вперше я вийшла заміж в 23. Все по любові, все серйозно, все один раз і на віки вічні. Ну, звичайно, так не вийшло, і розлучилися ми вже через 4 роки. Здавалося б, 27 років - все попереду, але серйозні відносини чомусь так і не з'являлися в моєму житті. Зі своїм другим чоловіком я познайомилася лише через 4 роки після розставання з першим . Одружилися ми 2 роки тому. І, знаєте, зараз я розумію, що цей шлюб куди більш осмислений, ніж перший. Там все було якось інтуїтивно, ми робили багато помилок, не хотіли над ними працювати, вважаючи, що все само «розсмокчеться». Але не розсмокталося. Мій нинішній чоловік - Олексій - старший за мене на 5 років. Він також був одружений до мене. Ми обидва впевнені в тому, що відносини після 30 - це союз двох зрілих людей. Ми намагаємося уникати сварок і скандалів і знаємо, що любов - це не пристрасть і гормони, а взаємоповага і розуміння. Дуже важко знайти по-справжньому рідну людину, необхідно це цінувати. Шкода, що усвідомлення такої простої істини не приходить раніше ».

«Дуже важко знайти по-справжньому рідну людину, необхідно це цінувати. Шкода, що усвідомлення такої простої істини не приходить раніше »

Тамара (31 рік)

«Я тільки-тільки переступила поріг 30-річчя. І, можливо, говорити про заміжжя мені ще рано, оскільки моє весілля відбудеться лише через 2 місяці, але я все-таки скажу, тому що історія досить кумедна. Справа в тому, що я виходжу заміж ... за свого першого чоловіка. Ми зареєстрували наші відносини, коли мені було 22, а йому 24. Любов, здавалося, була неземної. Але шлюб тривав лише рік. У 23 роки я вже мала статус розлученої жінки. Після Сергія (так звуть мого колишнього і майбутнього чоловіка) я довгий час зустрічалася з іншим чоловіком, і ми теж збиралися одружитися, але тут на горизонті знову виник він - Сергій. Я ніколи не вірила в те, що розбиту чашку можна склеїти, але виключення, як виявилося, бувають. Він довго і наполегливо мене домагався, і в 29 років я знову була з ним. На даний момент ми разом вже 2 роки, і я хочу сказати, що це зовсім інші відносини. Людина той же, а відносини інші. Більш осмислені, серйозні, справжні ... »

А що я?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача