Статьи

Is having вживання. Дієслово to have і особливості його вживання в англійській мові. Граматичні форми дієслова to have

 1. Проживання з проживанням в резиденції
 2. Загальна характеристика
 3. Британський і американський варіанти
 4. Особливості форм в теперішньому часі
 5. Минулий час
 6. Have / having: правило освіти
 7. Модальний дієслово have to
 8. фразеологізми
 9. Приватні трансфери на острові зарезервовані виключно для наших молодих людей!
 10. Відповідні вечора під час курсу англійської мови на Мальті
 11. Серце британської культури
 12. Загальна характеристика
 13. Літня програма не пропущена
 14. Британський і американський варіанти
 15. Особливості форм в теперішньому часі
 16. Минулий час
 17. Have / having: правило освіти
 18. Модальний дієслово have to
 19. фразеологізми

Сьогодні ми поговоримо про різних формах і функціях одного сильного англійського дієслова have (having). Правило освіти і використання цього дієслова досить велике, але при цьому просте. Варто один раз уважно вивчити інформацію, і у вас більше не виникне проблем з його застосуванням. Вся суть дієслова лежить в його багатофункціональності. Ми постараємося якомога доступніше розглянути кожну з функцій.

Проживання з проживанням в резиденції

Вибираючи перебування на Мальті, ви можете просуватися по-англійськи, насолоджуючись культурними багатствами і мальтійським сонцем. Згрупувавшись, після тесту рівня, в класах від 8 до 10 молодих людей, студенти отримають 4 години занять на день, щоб поліпшити рівень володіння англійською мовою. Ваша дитина мріє вчитися на кілька днів у чудовій міжнародної резиденції? Вибір варіанту коледжу для вашого перебування на англійській мові на Мальті можливий. За програмою 3 години занять в день, за розміром групи зменшено з 12 до 15 студентів і широкий вибір заходів.

Загальна характеристика

Вивчаючи англійську мову, ми стикаємося з різними варіантами цікавить нас дієслова: had, has, have, having. Правило застосування кожної з цих форм досить точне, тому переплутати їх складно, якщо уважно вивчити всю інформацію. Для початку зазначимо, що даний дієслово може виконувати наступні функції:

  Смислове дієслово, який в перекладі означає "мати". He has a big house. Він має великий будинок. При цьому потрібно додати, що переклад на російську мову може відрізнятися, так як більш літературно звучить варіант: У нього є великий дом.Вспомогательний дієслово, який служить для утворення різних часових форм. В даному випадку він не перекладається. She has done it already. Вона вже зробила це. They are having dinner now. Ми зараз обедаем.Модальний дієслово, що виражає повинність. He has to visit a doctor. Він змушений сходити до лікаря.

Залежно від того, яку функцію виконує дієслово, визначається і форма дієслова, і то, як він веде себе при утворенні питальних і негативних пропозицій.

Британський і американський варіанти


Сьогодні ми поговоримо про  різних формах  і функціях одного сильного  англійського дієслова  have (having)

Одним з найпростіших варіантів використання даного дієслова є його застосування як смислового. В даному випадку ми будемо мати справу з формами have і has, have got і has got. Правило їх застосування досить просте:

  У британському варіанті англійської мови застосовується проста форма "мати" для вираження володіння якимось предметом одноразово. He has a nice toy. У нього є гарна іграшка. Тут мається на увазі, що у нього в руках зараз знаходиться ігрушка.Прі вираженні володіння чимось на постійній основі в реченні буде застосовуватися форма з got. He has got a nice toy. При цьому переклад буде звучати без змін: «У нього є гарна іграшка», але мається на увазі, що дана річ належить йому постійно.

Як ми бачимо, критично на переклад пропозицій вид форми не впливає, тому ви можете сміливо використовувати будь-яку з них. Головне при цьому - не переплутати то, як утворити інші типи пропозицій з використанням цих форм. при утворенні питальних речень дієслова поводяться в такий спосіб:

  У британському варіанті даний дієслово сприймається як сильний, тому при постановці питання він не потребує ніякої допомоги. Has he (got) a dog? У нього є собака? У американському варіанті дієслово використовується в парі з допоміжними дієсловами do / does. Do you have a dog? У тебе є собака?

Який з варіантів ви виберете, залежить від вашого уподобання і місця проживання. Рекомендується спілкуватися тією діалекті мови, якою розмовляють в даній місцевості.

Особливості форм в теперішньому часі

Не важливо, яку форму ви оберете: has або has got / have got, правило утворення форм для різних осіб і чисел потрібно в будь-якому випадку дотримуватися. Так, в теперішньому часі даний дієслово має форми:
Такі ж форми застосовуються і для утворення негативних пропозицій.

  He has not (has not) any enemies.He does not (does not) have any enemies.

Минулий час


Окремо потрібно відзначити форми минулого часу для дієслова have (having). Правило застосування таке ж, як і в теперішньому часі, тобто можливе використання британського або американського стилю. В цей час форма у дієслова тільки одна - had, тому вибирати не потрібно, але при утворенні питань і заперечень все-таки доведеться трохи подумати. Наприклад, пропозиція: He had a big pie. У нього був великий пиріг.

  Британський варіант: Had he a big pie? У нього був великий пиріг? Американський варіант: Did he have a big pie? У нього був великий пиріг?

Таким чином, вам просто потрібно вибрати, в якому стилі ви збираєтеся спілкуватися, і дотримуватися цього стилю протягом усієї розмови.

Have / having: правило освіти

Дуже важливою функцією, яку виконує даний дієслово, є утворення різних часових форм. Мається на увазі формування таких варіантів дієслова, як have done / has done або have been , Has been. Правило утворення тимчасових формул, в яких бере участь наш дієслово, таке:
У цьому і минулому часі дієслово have сприймається як сильний допоміжний, використовується для постановки питань і заперечень до пропозиції.

  Has he left the city? They had not done it yet.Have you been reading?

В майбутньому часі таку функцію бере на себе дієслово will.

  Will you have finished the work by the end of the week? We will not have been sitting.

Модальний дієслово have to


Правило використання даного дієслова як модального каже, що він застосуємо в якості вираження повинності, причому суб'єкт не сам усвідомлює необхідність здійснювати дію, а це викликано якимись обставинами. Ось цей відтінок вимушеність і зробив дану форму більш вживається в Останнім часом . У перекладі на російську мову такий дієслово означає «необхідно, змушений, повинен, довелося» і т. Д.

  He has to do it at once. Він змушений зробити це відразу.

Відмінною особливістю модальної форми є те, що при формуванні пропозиції в парі з дієсловом завжди йде частинка to, яка ставиться перед інфінітивом основного смислового дієслова, що виражає саму дію.

  She has to leave now. Вона повинна зараз піти.

Також при побудові питального або негативного пропозиції , Завжди використовується допомогу дієслів do / does.

  Do they have to buy it? Чи повинні вони купувати це? You do not have to read this book. Тобі не обов'язково читати цю книгу.

Відзначимо, що форми модального дієслова абсолютно ідентичні формам простого смислового «мати».
Iyouwetheyhave tohe, she, ithas to У минулому і майбутньому часі застосовуються єдині для всіх осіб і чисел форми had to і will have to.

фразеологізми

В кінці хотілося б нагадати про те, що в поєднанні з деякими словами, наш дієслово може втратити своє пряме значення і переводитися абсолютно інакше. Найчастіше в таких випадках при постановці питань і заперечень використовується допоміжне дієслово do / does / did.


Приватні трансфери на острові зарезервовані виключно для наших молодих людей!

Заходи по відкриттю, море і пляж: водіння елементів дозвілля вашої дитини під час його перебування на англійській мові на Мальті. Під час перебування на англійській мові на Мальті після обіду молоді люди готуються відпочити і вивчити культуру острова, відвідавши екскурсії і екскурсії. Для любителів плавання, пляжного волейболу та пляжного футболу!

Відповідні вечора під час курсу англійської мови на Мальті

Середземноморські люди переважно, мальтійці виходять ввечері, щоб зустрітися, як тільки це буде менш спекотно. Англійська мова є провідним мовою в світі, і багато іноземні студенти і професіонали хочуть оволодіти мовою. Варіанти кілька, особливо для громадян ЄС. Студенти мають можливість зареєструвати рік Еразма в Англії для навчання в університеті. Сезонних робочих місць в прибережних містах багато, і багато компаній шукають іноземних співробітників, які можуть говорити на декількох мовах.

  She has lunch at 1. Вона обідає в 1.We had a talk after dinner. Після вечері ми поговорілі.Did you have a bath? Ти вже купувався? I did not have a smoke yet. Я ще не покурив.

Як видно з викладеної інформації, застосування і тлумачення дієслова не викличе труднощів, якщо ретельно вивчити всі правила. І, звичайно, не можна забувати про практичному тренуванні.

Сьогодні ми поговоримо про різні форми і функціях одного сильного англійського дієслова have (having). Правило освіти і використання цього дієслова досить велике, але при цьому просте. Варто один раз уважно вивчити інформацію, і у вас більше не виникне проблем з його застосуванням. Вся суть дієслова лежить в його багатофункціональності. Ми постараємося якомога доступніше розглянути кожну з функцій.

Серце британської культури

Лондон виділяється як особливо привабливий місто для розвитку мови. Поїздка на вивчення мови в Лондоні дозволяє вам удосконалювати свої мовні навички, відкриваючи саму захоплюючу культуру. Деякі організації пропонують проживання в декількох кварталах Лондона. Учасники зможуть проживати по сусідству з їх пам'ятками, поруч з визначними пам'ятками, музеями або торговими вулицями. Інтенсивні курси англійської мови проводяться вранці і дають можливість відкрити для себе історична спадщина , Яке може запропонувати Лондон.

Загальна характеристика

Вивчаючи англійську мову, ми стикаємося з різними варіантами даного нас дієслова: had, has, have, having. Правило застосування кожної з цих форм досить точне, тому переплутати їх складно, якщо уважно вивчити всю інформацію. Для початку зазначимо, що даний дієслово може виконувати наступні функції:

Ніщо не схоже на зустріч з англійцями, щоб відкрити для себе місто і, звичайно ж, практикувати мову. Нічне життя в Лондоні не має собі рівних. Британська столиця повна пабів і клубів. Любителі музики можуть знайти тільки своє щастя. Студенти, які бажають відправитися в Лондон, будуть, таким чином, бути впевнені у веселій стороні свого перебування.

Літня програма не пропущена

Фестивалі, концерти та художні виставки рясніють, а британська столиця також має незабутні повторювані події. Вімблдон, безсумнівно, є вершиною спортивних подій. Для отримання додаткової інформації про літніх заходах Лондона просто стежте за блогами. Ви також можете поглянути на кілька в червні.

 • Смислове дієслово, який в перекладі означає "мати". He has a big house. Він має великий будинок. При цьому потрібно додати, що переклад на російську мову може відрізнятися, так як більш літературно звучить варіант: У нього є великий будинок.
 • Допоміжне дієслово, який служить для утворення різних часових форм. В даному випадку він не перекладається. She has done it already. Вона вже зробила це. They are having dinner now. Ми зараз обідаємо.
 • Модальний дієслово, що виражає повинність. He has to visit a doctor. Він змушений сходити до лікаря.

Залежно від того, яку функцію виконує дієслово, визначається і форма дієслова, і то, як він веде себе при утворенні питальних і негативних пропозицій.

Культурна відкриття і вивчення мови в Альеве - незабутній досвід, і ніщо не схоже на поїздку в Лондон цього літа, щоб вивчити англійську і відкрити для себе чарівність так великобританський! На початку був дієслово. Тема величезна, вона йде від народження світу до нових технологій спілкування. Цей вірш є першим з серії з 18 Прологу Євангелія від Іоанна. Це паралельно першому віршу Буття: «На початку створив Бог небо і землю». У Буття початок, означає тимчасове і фізичне начало.

В Євангелії від Іоанна ми входимо в інший вимір: Вічність, Нескінченність, Божественність, Світ перед світом, справжній Світ Світ майбутнього. Для святого Іоанна слово Слово означає одкровення Бога в особі Христа. Слово є прояв Бога у всьому, що є наше життя. Слово - це створений принцип. Слово - це прояв Миру, його розширення, видиме невидиме, єдність, гармонія, за допомогою якої Бог проявляє Себе в фізичному світі.

Британський і американський варіанти


Британський і американський варіанти

Одним з найпростіших варіантів використання даного дієслова є його застосування як смислового. В даному випадку ми будемо мати справу з формами have і has, have got і has got. Правило їх застосування досить просте:

 • У британському варіанті англійської мови застосовується проста форма "мати" для вираження володіння якимось предметом одноразово. He has a nice toy. У нього є гарна іграшка. Тут мається на увазі, що у нього в руках зараз знаходиться іграшка.
 • При вираженні володіння чимось на постійній основі в реченні буде застосовуватися форма з got. He has got a nice toy. При цьому переклад буде звучати без змін: «У нього є гарна іграшка», але мається на увазі, що дана річ належить йому постійно.

Як ми бачимо, критично на переклад пропозицій вид форми не впливає, тому ви можете сміливо використовувати будь-яку з них. Головне при цьому - не переплутати то, як утворити інші типи пропозицій з використанням цих форм. При утворенні питальних пропозицій дієслова поводяться в такий спосіб:

Слово, або Бог, говорило раніше всього, воно походить від походження істот і речей. Також в реєстрі Євангелій Слово є слово Отця. За Слову Батько створив Світ, за словом він зберігає існування до нього в вічне оновлення. Ми бачимо, що Слово всюди, воно являє все, воно має заряд, велику щільність. Крім того, в християнській традиції Слово вважається Істиною. Але тоді, якщо Слово є Бог, як щодо Слова і Людини? З того дня, як людина почала говорити, слова, мова, мови, дієслово стали засобом, за допомогою якого людина винайшла світ.

 • У британському варіанті даний дієслово сприймається як сильний, тому при постановці питання він не потребує ніякої допомоги. Has he (got) a dog? У нього є собака?
 • В американському варіанті дієслово використовується в парі з допоміжними дієсловами do / does. Do you have a dog? У тебе є собака?

Який з варіантів ви виберете, залежить від вашого уподобання і місця проживання. Рекомендується спілкуватися тією діалекті мови, якою розмовляють в даній місцевості.

Даючи ім'я, сенс, істотам, речам світу, людина створила мову. Він побудував світ, він створив існуючі реалії, які без Слова будуть проігноровані. Давайте розглянемо взаємозв'язок між висловлюванням і мисленням. Спираючись на мозок, серце і почуття, в людині формується вербальна зв'язок між його свідомістю і світом. Говорити - це висловити цей усна доповідь, підтримуваний голосом, мовою. Колись кажуть, слово вимовляється як Слово і як голос. Але тоді, яка правильність і істина слів, сказаних щодо поля його думки?

Які відносини між Словом Божим і Словом Людини? З деякими аналогіями і явищами можна підійти тільки за аналогією. Слово «Бог» - це чиста інтуїція. Тільки Бог знає, що було до початку. Якщо ми прикинемося, що перед початком нічого не було, ні Бог, ні Мир, ні Час, тоді ми виключаємо Слово. Людська мова є потенційною, перш ніж актуалізуватися. Він виходить зі свого роду «фонду», що складається з елементів нашої пам'яті.

Особливості форм в теперішньому часі

Не важливо, яку форму ви оберете: has або has got / have got, правило утворення форм для різних осіб і чисел потрібно в будь-якому випадку дотримуватися. Так, в теперішньому часі даний дієслово має форми:

Такі ж форми застосовуються і для утворення негативних пропозицій.

 • He has not (has not) any enemies.
 • He does not (does not) have any enemies.

Минулий час


Минулий час

Потім, за допомогою феномена опитування і роздуми, він трансформується в слова, в справжні слова, тому що це явище відтворюється і триває. Слово говорить, що Святий Томас подібний до дзеркала, в якому людина бачить річ. Слово відображає річ абсолютно в своїй формі, а потім воно викликає безліч думок, наприклад, про її функції. По відношенню до Слова Божого людська мова залишається недосконалою, саме тому, що їй потрібно багато слів. Недосконалість не в словах, а в думках, обов'язково повторюються, оскільки, на відміну від божественного духу, наш інтелект недостатньо представлений для того, щоб зрозуміти, що знаходиться в одному дивитися.

Окремо потрібно відзначити форми минулого часу для дієслова have (having). Правило застосування таке ж, як і в теперішньому часі, тобто можливе використання британського або американського стилю. В цей час форма у дієслова тільки одна - had, тому вибирати не потрібно, але при утворенні питань і заперечень все-таки доведеться трохи подумати. Наприклад, пропозиція: He had a big pie. У нього був великий пиріг.

Відомий і, перш за все, невидимий, прихований світ. Людська думка вірить, що знає, але чи дійсно це знає? На відміну від божественного Слова, яке залишається вічним, наші думки і слова залишаються просто нещасними випадками розуму. Наші слова прекрасно відображають, але минуще і тільки тимчасово. Наш розум, наш мозок знаходяться в постійному вигодовуванні. Наші думки ніколи не досягають мети, до якої вони прагнуть, і тим краще. Розум нескінченний, він постійно оновлюється і має свободу створювати нові проекти.

Безліч слів в нашій думки, в діалектичному режимі, охоплює один інтелектуальний процес, який створює концепцію. Концепція полегшує використання мови. Іншими словами, мова не є дзеркалом духу, каже святий Томас «як світло, в якому колір стає видимим». «Мова схожа на світло, в якому колір стає видимим».

 • Британський варіант: Had he a big pie? У него БУВ великий пиріг?
 • Американський варіант: Did he have a big pie? У нього був великий пиріг?

Таким чином, вам просто потрібно вибрати, в якому стилі ви збираєтеся спілкуватися, і дотримуватися цього стилю протягом усієї розмови.

Have / having: правило освіти

Дуже важливою функцією, яку виконує даний дієслово, є утворення різних часових форм. Мається на увазі формування таких варіантів дієслова, як have done / has done або have been, has been. Правило утворення тимчасових формул, в яких бере участь наш дієслово, таке:

Яка чудова думка, що поєднує символіку і науку. Святий Фома Аквінський: католик, він вивчає теологію та філософію. Для нього філософія повинна залишатися слугою богослов'я. Слово, слово, слово, мова. Який зв'язок між мисленням і мовою? Герменевтика - це дисципліна, яка традиційно визначається як мистецтво розуміння, тобто як знання, щоб розшифрувати сенс або інтерпретувати текст. Витоки герменевтики сягають початку філософія.

Для Платона герменевтика кваліфікує інтерпретаційні роботу поетів і рапсодов, які переводять на слова або пояснюють послання богів. Аристотель зробить герменевтику, мова, який повинен вимовляти в словах думки людей. Після Платона і Аристотеля стоїки подумають, що у перших людей були чисті логотипи, прямий і реальний доступ до речей.

Справжнє доконаний час

have / has + Причастя II

He has left the city.

Він виїхав з міста.

Минуле доконаний час

had + Причастя II

They had done it by that time.

На той час вони зробили це.

Майбутнє досконале час

Потім і, щоб йти трохи швидше, починаючи з кінця античності до середньовіччя і самого початку сучасності, герменевтика буде залишатися прикріпленою або закріпленої на тлумаченні Писання. Саме з Хайддеггером герменевтика зазнає нову революцію: розуміння більше не обмежується текстами, це справа всього людського існування. Розуміння вже не інструмент, який має людина, а сама структура людини. Гадамер буде менш радикальним, ніж Хайдеггер.

Гадамер покаже, чому наше розуміння світу ґрунтується перш за все на мові. Мова відіграє роль структури розуміння. Для Гадамера реальний досвід думки - це якраз мова, оскільки він розгортається в області мови. Цей досвід думки, актуалізує в режимі діалогу, попередню структуру, яка є питанням і відповіддю.

will have + Причастя II

I will have finished the work by the end of the week .

Я закінчу роботу до кінця тижня.

Теперішній тривалий доконаний час

have / has been + Причастя I

She has been working.

Вона працює.

Минуле тривалий доконаний час

Щоб дозволити собі досягти такого питання, спробувати відповісти на нього, увійти в загальну гру думки, також йти в сторону правди. Інтерес герменевтики полягає в тому, щоб відкрити розуміння для всіх людських творів , Тобто для універсалізації розуміння, для всіх людських практик, оскільки ніхто не уникає мови. Герменевтика дозволяє людині знаходити спільну мову.

Залишимо герменевтику і будемо вивчати мову, мови. Людина каже, бо у нього є ідеї, і що говорити - це завжди більш-менш, щоб сказати думку про те, що у нього є голова. Стояти і говорити, все гідність людини підсумовується в цьому подвійному відношенні. «Недобре, що добро повинно мовчати», - сказав старий поет Енніус. Людина каже, але що сказати?

had been + Причастя I

He had been reading.

Він читав.

Майбутнє тривалий доконаний час

will have been + Причастя I

We will have been sitting.

Ми будемо сидіти.

У цьому і минулому часі дієслово have сприймається як сильний допоміжний, використовується для постановки питань і заперечень до пропозиції.

Людина говорить правду. З найдавніших часів світу, коли людина почала організовуватися в суспільства, мова породжує потужні уяви, тому що мова є найбільш безпосередній територією мовлення. Мова - це не просто засіб комунікації, спостереження або судження. Незалежно від того, чи думають ви про обіцянку, клятві, оголошенні любові або війні, мова призводить до того, що було не раніше, і яке рано чи пізно несе в собі ризик, сміливість, коротка трансгресія, етика. Ця етика, вже присутня в словах перших днів, була зачарована чарівністю світу, пам'ятайте: «Бог побачив, що це добре».

 • Has he left the city?
 • They had not done it yet.
 • Have you been reading?

В майбутньому часі таку функцію бере на себе дієслово will.

 • Will you have finished the work by the end of the week ?
 • We will not have been sitting.

Модальний дієслово have to


Модальний дієслово have to

Правило використання даного дієслова як модального каже, що він застосуємо в якості вираження повинності, причому суб'єкт не сам усвідомлює необхідність здійснювати дію, а це викликано якимись обставинами. Ось цей відтінок вимушеність і зробив дану форму більш вживається останнім часом. У перекладі на російську мову такий дієслово означає «необхідно, змушений, повинен, довелося» і т. Д.

 • He has to do it at once. Він змушений зробити це відразу.

Відмінною особливістю модальної форми є те, що при формуванні пропозиції в парі з дієсловом завжди йде частинка to, яка ставиться перед інфінітивом основного смислового дієслова, що виражає саму дію.

 • She has to leave now. Вона повинна зараз піти.

Також при побудові питального або негативного пропозиції, завжди використовується допомогу дієслів do / does.

 • Do they have to buy it? Чи повинні вони купувати це?
 • You do not have to read this book. Тобі не обов'язково читати цю книгу.

Відзначимо, що форми модального дієслова абсолютно ідентичні формам простого смислового «мати».

У минулому і майбутньому часі застосовуються єдині для всіх осіб і чисел форми had to і will have to.

фразеологізми

В кінці хотілося б нагадати про те, що в поєднанні з деякими словами, наш дієслово може втратити своє пряме значення і перекладатися абсолютно інакше. Найчастіше в таких випадках при постановці питань і заперечень використовується допоміжне дієслово do / does / did.


 • She has lunch at 1. Вона обідає в 1.
 • We had a talk after dinner. Після вечері ми поговорили.
 • Did you have a bath? Ти вже купувався?
 • I did not have a smoke yet. Я ще не покурив.

Як видно з викладеної інформації, застосування і тлумачення дієслова не викличе труднощів, якщо ретельно вивчити всі правила. І, звичайно, не можна забувати про практичному тренуванні.

Ваша дитина мріє вчитися на кілька днів у чудовій міжнародної резиденції?
Has he (got) a dog?
У нього є собака?
Do you have a dog?
У тебе є собака?
Британський варіант: Had he a big pie?
У нього був великий пиріг?
Американський варіант: Did he have a big pie?
У нього був великий пиріг?
Has he left the city?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача