Статьи

IQ Option - відгуки про IQoption.com 2019 (зібрані відгуки за 5 років)

 1. На які ще торгові платформи звернути увагу?
 2. IQ Option
 3. Купівля та продаж опціонів
 4. Види базових активів на IQ Option
 5. Додаткові можливості

ВАЖЛИВО! Компанія НЕ БЕРЕ трейдерів з Росії. Всім росіянам ми рекомендуємо спробувати альтернативний варіант (дивіться рейтинг) :

IQ Option - це сучасна компанія на ринку Форекс, CFD, FX-, турбо- і бінарних опціонів. У 2013 році він отримав престижну нагороду самого інноваційного брокера від ShowFx World. IQ Option цілком її заслужив, і щоб це довести, розглянемо основні аспекти при торгівлі бінарними опціонами і те, що зможе вам запропонувати цей оператор.

На які ще торгові платформи звернути увагу?

Крім топових учасників нашого рейтингу , Ми рекомендуємо подивитися інформацію і відгуки про Олімп Трейд .

IQ Option

IQ Option пропонує гранично прості рішення всіх питань, так чи інакше пов'язаних з віддаленим інвестуванням. Досить сказати, що мінімальна сума депозиту, з якої ви вже зможете торгувати, становить всього 10 доларів США.

Ви в будь-який момент можете вивести зароблені гроші, при цьому мінімальна сума виводу становить всього 1 американський долар або 30 рублів. До речі, у цього брокера є можливість відкрити рахунок для торгівлі або в доларах США, або в рублях. Це саме те, що потрібно більшості російських трейдерів, а також трейдерів з СНД. Ви можете відкрити рублевий рахунок і взагалі уникнути будь-якої конвертації, тому що в майбутньому у вас буде можливість вводити і виводити гроші в одній і тій же валюті, яка вам звична, а саме в рублях.

Ви можете відкрити рублевий рахунок і взагалі уникнути будь-якої конвертації, тому що в майбутньому у вас буде можливість вводити і виводити гроші в одній і тій же валюті, яка вам звична, а саме в рублях

Якщо ви вперше замовляєте виведення коштів, то брокер запросить у вас стандартний набір документів, щоб засвідчити вашу особу. Це робиться з метою безпеки ваших фінансових коштів, так що всі трейдери з розумінням ставляться до такої вимушеної мірою безпеки. Тим більше що зробити це потрібно буде всього один раз.

Що стосується варіантів для введення і виведення коштів, то існує величезна кількість різних платіжних систем. Наприклад, це системи Віза і МастерКард, а також Ківі, LiqPay, ВебМани і Яндекс Гроші. У вас не буде ніяких проблем з тим, щоб вибрати одну з цих систем і з її допомогою легко і швидко здійснювати перекази коштів в обох напрямках. Виведення коштів здійснюється без комісії, крім тієї комісії, яку може взяти платіжна система, якою ви користуєтеся. В цілому фінансова політика брокера IQ Option наскрізь прозора, ніж він і привертає увагу трейдерів.

Купівля та продаж опціонів

Компанія пропонує заробляти гроші на різниці між вартістю опціонів в момент покупки і в момент закінчення термінів їх дії. Ви можете купити два варіанти опціонів - Call і Put. Брокер IQ Option - один з небагатьох, які пропонують дійсно вигідні умови співпраці, тому що заявлена ​​прибуток з однієї операції у нього може досягати 85%. Фактично, в день написання огляду ми не знайшли опціонів з прибутковістю зазначеної.

IQ Option дозволяє торгувати турбо-опціонами навіть під час вихідних днів, коли основна частина світових бірж не працює. Так що якщо вас цікавить заробіток, то ви його зможете отримати абсолютно в будь-який день, якщо будете торгувати з IQ Option.

Так що якщо вас цікавить заробіток, то ви його зможете отримати абсолютно в будь-який день, якщо будете торгувати з IQ Option

Функція Купити в один клік дозволяє здійснювати операції максимально оперативно, що важливо при покупці хвилинних опціонів.

Ще ви можете бачити поточні операції інших трейдерів по конкретному активу.

Види базових активів на IQ Option

Як і годиться солідному брокеру, IQ Option пропонує велику кількість варіантів базових активів для торгівлі - понад 100. І ці варіанти стандартно діляться на чотири типи:

 • Валюти. Крім основних чотирьох валют, які торгуються на ринку Форекс, є ще три, а саме канадський і новозеландський долари, а також російський рубль. Останнє особливо радує трейдерів з Росії, які б хотіли мати свою рідну валюту в торговому списку.
 • Товари. В першу чергу, це золото та інші дорогоцінні метали.
 • Акції. Існує великий вибір акцій дуже багатьох успішних компаній, які представлені на ринку. Наприклад, це можуть бути акції Гугл, Apple, Vodafone, Facebook. успішна торгівля бінарними опціонами на акціях є вельми прибутковою.
 • Індекси інфляції. Ви зможете використовувати для укладення угод такі індекси, як Ніккей, Доу-Джонса, Насдак.
 • CFD.
 • Криптовалюта.

Ви завжди зможете вибрати саме ті базові активи, які особисто вам найбільш близькі і зрозумілі, щоб завдяки цьому отримувати свій прибуток.

Додаткові можливості

Крім того, брокер є справжньою знахідкою для трейдерів. Тому що він здатний надати безліч цікавих варіантів для навчання:

- IQ Option пропонує спершу попрактикуватися на демо рахунку. При цьому ви можете торгувати на такому рахунку без обмежень за часом, в будь-який момент, до тих пір, поки не відчуєте, що готові працювати, використовуючи справжні гроші. Втім, і потім демо рахунок залишиться з вами, а це дуже важливо, тому що більшість трейдерів відпрацьовують на ньому свої тактики і після того, як вже перейшли на справжню прибуток. Демо рахунок відкриває окремо від рахунку на реальні гроші.

- перш ніж ви почнете торгувати, брокер пропонує також вам переглянути спеціальний курс, який переведений на 21 мову, щоб кожен міг познайомитися з ним максимально близько. Для трейдера грамотне навчання - найкраща запорука майбутньої успішності, і якщо ви пройдете цей добре структурований курс, то ваша ефективність як трейдера з самого початку буде набагато вище.

- щотижня IQ Option проводить вебінари, в рамках яких розбираються всі теми, які можуть виявитися найбільш принциповими для кожного трейдера. Відвідування таких вебінарів і зустрічей забезпечує трейдеру необхідний професійний ріст.

Відвідування таких вебінарів і зустрічей забезпечує трейдеру необхідний професійний ріст

- Ай Кью Опшн починаючи з весни 2014 року пропонує своїм клієнтам скористатися послугами торгових сигналів. Щодня ви будете отримати один сигнал по електронній пошті, заявлений відсоток точності - 86.

- якщо у вас є питання, то ви можете задати їх в службу підтримки і в найкоротший час отримати кваліфіковану відповідь по будь-якій темі, яка стосується використання сайтів і торгівлі бінарними опціонами. До речі, для роботи з IQ Option вам не доведеться завантажувати ніякі програми, тому що все відбувається в зручному для трейдерів режимі онлайн, і щоб почати торгувати, досить буде просто зареєструватися.

Таким чином, ви можете використовувати всі можливості IQ Option з тим, щоб не тільки отримувати прибуток, але і торгувати в зручному для вас форматі.

Читайте також відгуки про цей та інші брокерів бінарних опціонів !

Відгуки про IQ Option, зібрані за 5 років +

На які ще торгові платформи звернути увагу?
На які ще торгові платформи звернути увагу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача