Статьи

Іпотека молода сім'я


Ще статті по темі

Іпотека ... Це слово зараз у всіх на слуху. Ще б! Росія, за прикладом Європи, дає шанс молодим.
Тим, хто має статус молодої і навіть неповної сім'ї, що потребує поліпшення житлових умов, вже сьогодні реально допомагає спеціальна підпрограма "Забезпечення житлом молодих сімей" ФЦП "Житло". Деякі фахівці охрестили цю програму як «Молодіжна іпотека» або «Іпотека для молодої сім'ї».
Згідно зі статистикою, десятки тисяч молодих російських сімей вже отримали підтримку від держави в рамках цього проекту. І мова не тільки про субсидії, яку видає держава на придбання житла, а й про створення прийнятних умов для отримання іпотеки молодими сім'ями Російської Федерації.
Отже, у вас є шанс стати учасником цієї федеральної цільової програми, якщо:
- якщо ви молода сім'я, тобто вік подружжя не перевищує 35 років;
- якщо ви неповна сім'я (коли сім'я складається з одного молодого батька та дитини або декількох дітей);
- якщо ви дійсно потребуєте житла (на кожного члена сім'ї припадає не більше 18 кв.м .; норми можуть відрізнятися в різних регіонах, оскільки вони встановлюються органами місцевого самоврядування);
- якщо вам вдалося довести, що ви платоспроможні.
Почати слід з подачі заяви про видачу сертифіката в орган місцевого самоврядування за місцем постійного проживання. На даному етапі вам будуть потрібні наступні документи:
- паспорта подружжя;
- свідоцтва про народження дітей;
- свідоцтво про шлюб;
- документ, що підтверджує те, що молода сім'я потребує поліпшення житлових умов;
- довідки про доходи та інші документи, що підтверджують фінансову спроможність;
- виписка з будинкової книги.
Надавши всі документи і виконавши ряд процедур з оформлення, ви зможете отримати субсидію від держави. А вона, в свою чергу, допоможе вам придбати житло в розстрочку на вигідних умовах. Якщо у вас ще не з'явилися спадкоємці, розмір субсидії складе 35% від вартості квартири або будинку, а якщо вони вже є, то 40%. Після того, як ви отримаєте квартиру, ви оплачуєте решту суми - за допомогою іпотеки. Таким чином, іпотека молодому подружжю за допомогою держави обходиться значно дешевше.
Нагадаємо, що субсидію молода сім'я може використовувати на свій розсуд: або житло придбати, або відразу погасити основну суму боргу.
Шанс на таку допомогу молода сім'я може отримати від держави тільки один раз. І, що важливо, розмір субсидії буде залежати від середньої вартості житлового метра в тому чи іншому регіоні і від того, чи є у вас діти. Хоча стати учасником цієї державної програми вигідно навіть тим молодим сім'ям, у яких ще не з'явилися спадкоємці. Після народження дитини у них з'явиться право ще на 5% субсидії.

То чи є сенс віддавати перевагу іпотеці, коли тобі ще й держава допомагає? Звичайно! І сьогодні це роблять багато, анітрохи не сумніваючись. Адже іпотека дозволяє молодому подружжю жити у власній окремій квартирі. Виплачуючи частину іпотеки поступово, молодим можна бути спокійними: умови оплати не зміняться. Як би не дорожчало житло, відсоток виплати боргу залишиться незмінним.
Також рекомендуємо почитати поради експертів про те, як можна взяти іпотеку без початкового внеску .

6 Сентября 2008


Друзям це теж може бути корисно:

То чи є сенс віддавати перевагу іпотеці, коли тобі ще й держава допомагає?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача