Статьи

iPhone вимикається сам по собі. Причини і що робити

Розглянемо причини проблеми, коли смартфон iPhone сам вимикається, хоча видимих ​​пошкоджень не видно і ви його не впускали, чи не заливали рідинами.

Першопричиною може стати кілька факторів:

 1. По-перше, можливі проблеми з акумулятором. При використанні пристрою всупереч рекомендаціям в інструкції або ударах і падіннях телефону може призвести до пошкодження контактів акумулятора або самої батареї. В такому випадку довільні виключення можуть відбуватися в будь-який момент роботи Айфона при різкому його струшуванні.
  Симптомом даної проблеми може стати різке вимкнення телефону, як при добуванні батареї. Але при повторному включенні заряд акумулятора відмінний від нуля. Рішенням проблеми стане звернення в сервісний центр для перевірки та ремонту.
 2. По-друге, це може бути наслідок діяльності якого-небудь встановленої програми. В цьому випадку при запуску даної програми постійно вимикається iPhone. В основі цього лежить невідповідність певних компонентів додатка операційній системі iOS і під час запуску програми відбувається конфлікт.
  Для того, щоб уникнути пошкодження системних файлів і особистої інформації користувача, яка зберігається на пристрої операційна система припиняє роботу або перезавантажує пристрій.
 3. Для того, щоб уникнути пошкодження системних файлів і особистої інформації користувача, яка зберігається на пристрої операційна система припиняє роботу або перезавантажує пристрій

 4. По-третє, однією з зручних функцій таймера даної операційної системи є автоматичне припинення роботи і догляд в режим гібернації (сну). При цьому відбувається припинення роботи певних зазначених додатків і Айфон вимикається сам і переходить в режим економії енергії.
  Визначити даний стан досить просто - смартфон фактично не вимикається, а відключає більшість функцій. При цьому "пробудження" апарату відбувається після активації екрану або натискання клавіш. Ця функція дуже зручна, якщо ви віддаєте перевагу прослуховувати музику або переглядати відеофайли на пристрої і встановлюєте таймер відключення.
  Після закінчення зазначеного часу додаток автоматично відключиться. При невірній установці таймера можливо довільне відключення телефону. Симптомом даного випадку стане відключення в строго встановлений час. Для відключення функції зайдіть в меню "Таймер" - "Налаштування" і відключити таймер.
 5. Четвертий варіант можливий для пристроїв, які функціонують кілька років. При тривалій роботі телефону відбувається знос датчика стільникового зв'язку і він приймає сигнал гірше. Наслідком цього є постійний пошук хорошого сигналу, збільшення навантаження на датчик і швидка розрядка батареї.
  При сильному зносі відзначається практична моментальна рівня заряду акумулятора та відключення телефону. Рішенням буде звернення в сервісний центр для заміни датчика або заміна пристрою.

Якщо вам не допомогло оновлення прошивки і iOS, а так само скидання налаштувань iPhone до заводських, то настійно рекомендуємо звернутися в найближчий сервісний центр для усунення поломки. Самостійний ремонт iPhone може тільки погіршити ситуацію і ви за підсумком заплатите ще більше грошей за відновлення телефону.

iPhone вимикається сам. Причини і що робити

4.5 (90%) 4 голос

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача