Статьи

iPhone швидко розряджається, що робити?

 1. iPhone швидко розряджається - відключаємо геолокацію
 2. яскравість екрану
 3. Відключення поновлення пошти
 4. Очищення системи від фонових програм
 5. відключення параллакса
 6. Використання авіарежіма
 7. Відключення автоматичних оновлень
 8. відключення Spotlight
 9. Відключення фонових оновлень
 10. Деактивация Airdrop
 11. Як відключити повідомлення?

Розряджається iPhone, як і будь-який пристрій з переносним акумулятором, досить швидко. Швидкість розрядки безпосередньо залежить від кількості споживаної потужності телефону. Тобто чим більше навантаження на смартфон, тим більше для обробки запитів потрібно енергії. Є деякі функції, які не очевидні, а споживають найбільше заряду. Ми не будемо розглядати технічну сторону питання, на кшталт виходу з ладу акумулятора або зарядного пристрою, так як це не піддається усуненню самостійно і легко діагностується.

У статті зібрані найдієвіші і ефективні способи продовження терміну життя смартфона від батареї без підзарядки. По суті всі способи зводяться до зменшення потреб в електроенергії через зниження необхідної потужності.

iPhone швидко розряджається - відключаємо геолокацію

Деякі додатки використовують GPS для стеження за вашим місцем розташування, в цілому функція може бути корисною, але від неї розряджається iPhone 5s і інші моделі. Це пов'язано з постійним оновленням даних місцезнаходження смартфона, для економії заряду слід відключити її.

 1. Перейдіть в розділ «Налаштування»;
 2. Далі дотримуйтесь в "Налаштування";
 3. Знайдіть пункт «Служби геолокації»;

 1. Зробіть її неактивною.

iPhone 5s швидко розряджається - деактивувавши інтернет

З'єднання по 3G призводить до того, що iPhone5 розряджається дуже швидко. Так тривалість тримання акумулятора падає в кілька разів, так як відбувається постійне визначення сигналу і завантаження даних. Якщо є можливість вибирати між Wi-Fi і 3G, то однозначно слід віддати перевагу першому варіанту, так як він більш щадний для заряду. У разі, якщо вам інтернет не потрібен, обов'язково відключайте його.

Читайте також: Оновлення ПО на Айфон

яскравість екрану

iPhone 6 розряджається значно швидше не тільки при активному використанні, але і при активації високої яскравості екрану. Можна істотно продовжити термін життя кілька знизивши показник, актуально при знаходженні в приміщеннях, при відсутності високої фонової яскравості навколишнього світла.

 1. Перейдіть в «Налаштування»;
 2. Далі дотримуйтесь в «Шпалери і яскравість»;

 1. Пересуваючи повзунок, вручну встановіть в положення, яке буде комфортно для читання і бдует мінімально споживати енергію.

Відключення поновлення пошти

iPhone 4s розряджається при постійній перевірці поштового ящика на наявність листів, слід трохи знизити регулярність проведення процедури або зовсім відключити цю функцію, встановивши положення Вручну. Проводиться процедура легко:

 1. Клік по «Налаштування»;
 2. Далі відкрийте «Пошта ...»;
 3. Перейдіть в розділ «Завантаження даних»;

 1. Встановіть відповідний параметр для поновлення.

Очищення системи від фонових програм

Розряджається акумулятор iPhone також через велику кількість завантажених, але згорнутих додатків. Не всі сходяться на думці щодо ефективності методу, але однозначно слід відключати, якщо найближчим часом програма не використовуватиметься.

На думку експертів, постійне закриття додатків і повторна їх завантаження витрачає більше енергії, тому використовуйте їх розумно. Проводиться просто, натисніть на кнопку знизу, і свайпом вгору закривайте зайві програми.

Читайте також: Як прошити Айфон 4?

відключення параллакса

З розвитком технологій вдосконалюється і анімація на смартфоні. Безумовно вона досить гарна і надає витонченість ОС, але і витрачає енергію. Велика кількість заряду навряд чи вдасться заощадити, але хоча б 2-5% енергії збережеться. Виконується так:

 1. Клік на «Налаштування» і вибрати «Основні»;
 2. Тепер клік по «Універсальний доступ»;
 3. Перейти в «Зменшення руху»;

 1. Активувати функцію.

Використання авіарежіма

Трохи користувачів використовують авіарежім, а даремно. Він повністю відключає завантаження SIM-карт, а відповідно і інтернету, що варто враховувати при його активації. Він здатний зберегти багато заряду і в рази збільшити тривалість використання iPhone.

Відключення автоматичних оновлень

Деякі додатки схильні до постійного оновлення і їх досить багато. Це призводить не тільки до зайвої використання трафіку, а й зниження заряду батареї. Слід відключити цей функціонал, а в разі необхідності вручну перевіряти оновлення. Відключити автозавантаження різних додатків, які були отримані з магазину можна в розділі «iTunes Store ...», який знаходиться в «Налаштування».

Читайте також: Найповніший огляд iPhone 7 і iPhone 7 plus?

відключення Spotlight

Функція досить корисна, вона індексує смартфон на наявність змін, які в подальшому будуть враховуватися програмою. Для збільшення тривалості роботи краще знизити кількість індексованого матеріалу. Для цього слід:

 1. Перейдіть в «Налаштування»;
 2. Потім вибрати «Основні»;
 3. Тепер вибрати «Пошук Spotlight»;

 1. Зняти виділення з максимальної кількості пунктів.

Відключення фонових оновлень

Смартфон стає все більш самостійним, тепер навіть відключені додатки можуть у фоновому режимі завантажувати оновлення. При чому ця функція не новинка, з'явилася ще в iOS 7. Ситуацію можна змінити вручну, якщо в основних налаштуваннях перейти в «Оновлення контенту», тут відключіть все другорядні програми.

Деактивация Airdrop

Завдяки даній функції проводиться автоматичний пошук пристроїв сімейства Apple. Подібний функціонал, якщо і буває корисним, то не настільки часто, щоб працювати у фоновому режимі.

 1. Відкрийте спливаюче вікно свайпом знизу-вгору;
 2. Клік на «Airdrop»;
 3. Встановіть положення в «Off».

Як відключити повідомлення?

PUSH-повідомлення не сильно розряджають телефон, але все ж заряд витрачається. Крім акумулятора, витрачаються і нерви на появу непотрібних повідомлень, особливо в очікуванні важливих повідомлень. Краще відключити всі непотрібні повідомлення, для цього перейдіть в «Центр повідомлень».

Читайте також: Що робити, якщо Айфон не включається?

Використання деяких функцій допоможе усунути непотрібні можливості смартфона і при цьому зберегти заряд. Однак, варто зауважити, що застосування всіх функцій одночасно не рекомендується, так як смартфон втратить більшу частину своїх корисних властивостей.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Що робити, якщо iPhone швидко розряджається?», То можете задати їх у коментарях


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Як відключити повідомлення?
Якщо у Вас залишилися питання по темі «Що робити, якщо iPhone швидко розряджається?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача