Статьи

iPad не включається і не заряджається

 1. примусове перезавантаження
 2. Якщо перезавантаження не подіяли
 3. Гаджет включився, але не працює
 4. Якщо нічого не вийшло

Буває, що трапиться неприємність - улюблене «яблучне» пристрій одного разу просто не увімкнеться. Навіть незалежно від того, чи була тому причина або не було. У цій статті ми розповімо, що робити, якщо iPad не включається і не заряджається: що могло трапитися і з яким ремонтом ви зможете впоратися своїми силами.

У цій статті ми розповімо, що робити, якщо iPad не включається і не заряджається: що могло трапитися і з яким ремонтом ви зможете впоратися своїми силами

примусове перезавантаження

Буває кілька варіантів непрацездатності планшета або ж іншого пристрою від Apple. Зараз ми розглянемо варіанти, коли гаджет «зависає», іншими словами, не реагує на звичайні дії, як-то натискання кнопок і дотику. Ці ж методи підійдуть, якщо iPadmini не включається і не заряжается.Все процедури ідентичні.

«Зависання» трапляються навіть із справним пристроєм, екран при цьому може не темніти, а може і стати чорним. Звичайно ж, другий випадок куди страшніший - на перший погляд.

Перш за все примусово перезавантажте гаджет. Така процедура не зітре дані з пам'яті, і всі ваші фото, музика, налаштування та інше збережеться в колишньому вигляді.

Читайте також

Для здійснення такої дії слід одночасно натиснути і утримувати кнопки «Живлення» та «Додому» на протязі 10 секунд, поки ви не побачите значок яблука. Якщо все вийшло, то планшет або інший пристрій завантажиться як завжди і все повернеться на своє місце.

Якщо перезавантаження не подіяли

Якщо після утримання цих двох кнопок нічого не сталося, слід перевірити саме банальне упущення - заряд акумулятора. Спробуйте поставити планшет на зарядку. Якщо відразу нічого не стане видно, то почекайте, краще залиште гаджет на зарядці на ніч.

Гаджет включився, але не працює

Якщо після виконання вказаних вище дій гаджет все-таки показав ознаки життя, але «зависає» на екрані з логотипом або ж ви побачите синій або червоний екран, то потрібно відновити прошивку. Для цього потрібно виконати наступне:

 1. Потрібен комп'ютер під управлінням Windows або OSX. Завантажити та встановити програму iTunes. Підключіть пристрій за допомогою комплектного USB-кабелю до комп'ютера.
 2. Виконайте знову процедуру примусового перезавантаження пристрою. Але на цей раз не відпускайте кнопки навіть після появи логотипу і тримайте до тих пір, поки не включиться режим відновлення. Про це дадуть знати картинка на екрані пристрою і повідомлення в програмі на комп'ютері.

  Про це дадуть знати картинка на екрані пристрою і повідомлення в програмі на комп'ютері

 3. У повідомленні на комп'ютері, крім тексту, будуть ще кнопки «Оновити» та «Відновити». При натисканні першої система завантажить і встановить останню версію прошивки на ваш планшет, виправивши можливі програмні помилки. Так як це просто оновлення, то всі ваші дані, файли і настройки також збережуться.

  Так як це просто оновлення, то всі ваші дані, файли і настройки також збережуться

Можливий збій і в цій процедурі, тоді потрібно зберігати спокій і повторити кроки 2 і 3.

Читайте також

Якщо нічого не вийшло

Якщо все одно iPad не включається і не заряджається, то слід звернутися до професіоналів в сервісний центр, тому що все легкі способи ви перепробували. На жаль, у вас апаратний збій, який виправляється тільки ремонтом або заміною зламаних частин.

Що робити, якщо на iPad села батарея і він не включається: Відео

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача