Статьи

Інтернет-магазин Шериф - Купити небесні ліхтарики, купити ліхтарик для запуску в небо, Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк, Київ, Україна

  1. 1. Історія виникнення небесних ліхтариків
  2. 2. Конструкція. Принцип польоту ліхтарика
  3. Давайте розберемося, в чому полягає принцип роботи небесного ліхтарика
  4. 3. Традиції запуску китайських ліхтариків в різних країнах
  5. 4. Запобіжні заходи при запуску небесних ліхтариків
  6. 5. Небесні ліхтарики і закони України
  7. 6. Де купити небесний ліхтарик за вигідною ціною

1. Історія виникнення небесних ліхтариків

Небесний ліхтар, також відомий як китайський, являє собою невеликий світиться повітряна куля з паперу з отвором на дні, натягнутий на легкий каркас з дерева або дроту.

Традиційно винахід приписується мудреця і військовому стратегу Чжуге Ляну (181-234 н.е.). Він використовував такий сигнал, щоб покликати на допомогу, коли був оточений ворожими військами. Але все ж китайський народ експериментував з такими сигнальними вогнями вже з 3-го століття до нашої ери. Вони наводили жах на супротивника, який вважав, що якась сила допомагає ворогам перемогти. За конструкцією ті ліхтарики не сильно відрізнялися від сучасних - куполом був мішок, знизу кріпилася лампа, яка піднімала всю конструкцію вгору.

Другою країною, яка прийняла таку дивину, стала Японія. В Країну сонця, що сходить їх доставили в VII столітті буддійські ченці в якості оберегів. Така традиція була успішно прийнята багатьма людьми різних статусів. Існує легенда, яка свідчить про захоплення «кулями бажань» серед самураїв, вони відривалися від своїх важливих справ і спостерігали з захватом за китайським винаходом.

Однак, не дивлячись на їх військове минуле, ліхтарики знайшли широке застосування в мирний час. Протягом багатьох століть небесні ліхтарики манили своєю красою і загадковістю. Вони стали особливо популярними на фестивалях для дітей.

Традиція запуску існує близько 2000 років, актуальна і в наші дні. У 40-і роки 20 століття відмінний і наочний цьому приклад показав Садао Харада. Без будь-якої допомоги сконструював і запустив в небо 11284 шт. Завдяки цьому спритний самурай потрапив в Книгу рекордів Гіннеса.

У Таїланді в 2005 проведений запуск небесних ліхтариків в пам'ять загиблих від землетрусу в Індійському океані, тоді в небо піднялися 5000 ліхтариків. На те, що відбувається звернула увагу світова громадськість і почала переймати подібну традицію.
Уже в 2006 році ліхтарики стали відомі всій Європі.

2. Конструкція. Принцип польоту ліхтарика

Каркас зроблений з легкого дерева, найчастіше це бамбук або дріт. Пальник, розташована внизу, виготовлена ​​з х / б тканини з просоченням з воску або легкозаймистих рідин, кріпиться до основи тонким дротом. Іноді в сучасних ліхтариках пальник зроблена з полімерів.

Для забезпечення невисокої ціни більшість наявних на ринку України куполів зроблені з цигаркового паперу. Недорога просочення недостатньо захищає від загоряння, тому папір при попаданні на неї полум'я загоряється. Такі загоряння можливі при сильному вітрі (більше 4-х м / с).

Конструкція може мати різну форму - від стандартних куполів до образів тварин.
Для весільних урочистостей найпопулярнішими стали небесні ліхтарики у вигляді серця .

Давайте розберемося, в чому полягає принцип роботи небесного ліхтарика

Політ ліхтарика здійснюється при підвищенні температури всередині купола. Чим більше різниця в температурах всередині і зовні нього, тим вище він піднімається.
Виходячи з цього, зимова низька температура не стає перепоною для запуску небесного ліхтарика.
Відповідно до закону Архімеда, на будь-який предмет, поміщений в рідину або газ (в нашому випадку повітря) діє виштовхуюча сила, рівна вазі газу, витісненого тілом.
При бажанні любителі фізики можуть вирахувати цю величину, не забуваючи врахувати ще й вага нагрітого (розрідженого) повітря всередині ліхтарика.

Коли закінчується пальне, повітря поступово охолоджується, щільність збільшується, і куля перестає підніматися. Протягом невеликого часу, близько 5 хвилин, ліхтарик ширяє на одній висоті і потім плавно опускається.

3. Традиції запуску китайських ліхтариків в різних країнах

Китайський народ представляє кулю як сполучна між стихіями вогню і повітря, народження чогось абсолютно нового. Існує легенда, яка свідчить про закоханої парі, відпускає цей оберіг в небо кожен рік для розпалювання почуттів з новою силою і звільнення від старих проблем.

Тайці ліхтарики запускають в свята і на фестивалях. Найбільший міжнародний фестиваль, присвячений виконанню бажань, проходить в місті Сан-Саї. Велика кількість людей збираються в одному місці і відпускають вогні в небо.

У Бразилії та Мексиці кулі бажань традиційно складаються з декількох шарів тонкої напівпрозорої паперу (місцева назва "шовкова папір"), різних яскравих кольорів. Дизайн купола, з'єднаного з підставою у формі призми або куба, був досить поширеним. Каркас невеликих моделей робився з бамбука або тонкого дроту. Звичай був привезений в 16 столітті колоністами з Португалії і до сих пір шанується в місті Порто.

Бразильські небесні ліхтарики, як правило, запускалися невеликими групами дітей і підлітків. При запуску великих і найскладніших вогненних конструкцій іноді брали участь дорослі. Для запуску великого ліхтаря, який в діаметрі може досягати від одного до двох метрів, зазвичай потрібно кілька людей, щоб тримати його повністю розгорнутим, поки він повністю надуется.

У Португалії небесні кульки були традиційною особливістю свят червня. Святкова традиція також включає в себе ще одне китайське винахід петарди і феєрверки, які також можна купити в інтернет-магазині феєрверків sherif.ua за невисокою ціною.

"Дирижаблі бажань" ваблять своєю магією і незвичайними формами, завдяки чому стали дуже відомі й улюблені в багатьох країнах світу.

В Україні запускають небесні ліхтарики на день всіх закоханих, молодята в день весілля . Традиція загадувати бажання актуальна практично для всіх свят.

Таким чином, паперовий ліхтарик, що летить в небо, викликає прилив позитивних емоцій. Колір його повинен бути світлим або яскравим, в залежності від бажань: білий, червоний, жовтий купол (кольори в асортименті) . Відпустивши сильну енергію янь, до вас прийде інь - легкість, а з нею здійсняться ваші найзаповітніші мрії. Щоб вони збулися, потрібно його записати на куполі.

У темний час доби запуск буде виглядати красиво і ефектно. Щоб політ був вдалим, і ніщо йому не перешкоджало, потрібно вибрати відкриту місцевість. Слід враховувати погодні умови, наприклад, вітер повинен бути помірний.

Коли ліхтарик буде парити в небі, не відривайте погляду, поки він не зникне з поля зору - ваше бажання знаходиться на шляху до здійснення.

4. Запобіжні заходи при запуску небесних ліхтариків

Небесний ліхтарик може приземлитися, поки полум'я ще горить, що робить його пожежонебезпечним. У типових конструкціях, якщо ліхтар залишається в вертикальному положенні, папір нагрівається не сильно, але варто йому нахилитися, це може стати причиною пожежі. Як правило, просочена папір горить протягом декількох секунд, але джерело полум'я може горіти до тих пір, поки не впаде на землю.

У 2009 британська компанія Sky Orbs розробила ліхтарики з біологічно руйнуватися вогнетривкими мотузками, а в 2012 вийшла запатентована серія. Багато інших європейських виробників перейняли аналогічну технологію.

5. Небесні ліхтарики і закони України

Відправляючи ліхтарик в небо, потрібно думати про наслідки, які він може спричинити. Запускати вогняні кулі слід на відкритій місцевості, подалі від дерев, автозаправок, аеропортів, складів з паливно-мастильними матеріалами.

Ліхтарик в небі - це дуже захоплююче видовище, але мало хто звертає увагу на осідає після них сміття і реальну загрозу пожежі.

Завжди є ймовірність зміни напрямку вітру, внаслідок чого він полетить на житлові будинки, суху траву, лісосмугу, дроти, що може призвести до пожежі. При вітряній погоді, а саме при швидкості від 5 м / с, варто відкласти запуск.

МНС попереджає, що недотримання правил запуску призведе до адміністративної відповідальності, тобто до штрафу.

6. Де купити небесний ліхтарик за вигідною ціною

Магазин «Шериф» знаходиться на вул. Артема, 9, в самому центрі Дніпропетровська. Товар можна замовити з доставкою по всій Україні на сайті sherif.ua.

(063) 798-9999 (095) 233-0000 (068) 798-0000

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача