Статьи

Internet Explorer - Національна бібліотека ім. Н. Е. Баумана

 1. Історія браузера
 2. Історія версій
 3. можливості
 4. нестандартні розширення
 5. значки
 6. Зручність і доступність
 7. кеш
 8. групова політика
 9. Безпека
 10. Переваги Internet Explorer браузера

Матеріал з Національної бібліотеки ім. Н. Е. Баумана
Остання зміна цієї сторінки: 12:12, 29 грудня 2016.

Internet Explorer Internet Explorer  Оригінальний автор (и)  Thomas Reardon  Розробник (и)  Microsoft  Первісна версія 16 August 1995 року; 23 years ago ()  стабільна версія  статус розробки  Discontinued  (But still supported on Windows Vista SP2 and later)  написаний в  C ++  [1]  Операційна (і) система (и)  Windows  ,  OS X  ,  Solaris  ,  HP-UX  включений з  Windows 95  OSR1 and later  Windows NT 4  and later  Mac OS 8 Оригінальний автор (и) Thomas Reardon Розробник (и) Microsoft Первісна версія 16 August 1995 року; 23 years ago () стабільна версія статус розробки Discontinued (But still supported on Windows Vista SP2 and later) написаний в C ++ [1] Операційна (і) система (и) Windows , OS X , Solaris , HP-UX включений з Windows 95 OSR1 and later
Windows NT 4 and later
Mac OS 8.1 through Mac OS X 10.2
Xbox 360
Xbox One движок (І) Trident , Chakra платформа IA-32 , x64 , ARMv7 , IA-64 , MIPS , Alpha , PowerPC , 68k , SPARC , PA-RISC Доступний з 95 languages [2] Тип Web browser
Feed reader Ліцензія Proprietary , requires a Windows license [3] Веб сайт microsoft.com/ie стандарт (И) HTML5 , CSS3 , WOFF , SVG , RSS , Atom , JPEG XR За 19 July 2016 Шаблон: Msieversions

Internet Explorer ( «інтернет експлорер», скорочено MSIE або IE; / aɪ iː /) - програма-браузер, яку розробляла корпорація Microsoft з 1995 по 2015 рік. Входила в комплект операційних систем сімейства Windows аж до Windows 10 де її змінив Microsoft Edge.

Історія браузера

На відміну від постачальників інших браузерів, корпорація Microsoft "повернулася обличчям" до Internet'у досить-таки пізно, починаючи з кінця 1995 - початку 1996 рр. Саме тоді почалася бурхлива історія розвитку програмних продуктів Microsoft для Internet, включаючи браузер INTERNET EXPLORER. А до того моменту як ключовий напрям передбачалося розвиток власної онлайнової служби Microsoft Network (MSN), куди вже були інвестовані величезні кошти і підтримка якої стандартно включена в операційну систему Windows 95.

Однак бачачи темпи, якими розвивається мережа Internet і росте число її користувачів, а також труднощі, які терплять в силу своєї елітарної замкненості інші онлайнові служби, корпорація Microsoft терміново змінила свою стратегію і, як завжди, націлилася на лідерство в тоді ще нової для неї області . Були створені відповідні підрозділи розробників, тестерів, інженерів, локализаторов, посилені служби маркетингу і продажів, і робота закипіла. Оскільки традиційної силою рішень Microsoft є комплексний характер підходу до проблеми і створення всієї необхідної лінійки продуктів - від коштів розробника до клієнтського ПЗ, - цей підхід був застосований і для продуктів для Internet.

Сьогодні можна говорити про успішність прийнятого тоді стратегічно важливого рішення Microsoft - інтегрувати клієнтське програмне забезпечення - браузер, програми роботи з електронною поштою, телеконференції і іншими сервісами Internet - прямо в операційну систему.

Перша версія Windows 95 не мала обов'язкового вбудованого INTERNET Explorer'а (IE). У той час його треба було встановлювати додатково. Корпорація Microsoft зробила сильний маркетинговий крок, включивши безкоштовний INTERNET EXPLORER до складу Windows 95 OSR2 в 1996 р

Вихід 4 версії INTERNET Explorer'а разом з Windows 98 ще більше похитнув Netscape Navigator (основного конкурента).

Далі послідувала 5 версія INTERNET Explorer'а, в той час як Netscape Navigator, викуплений AOL Time Warner, не оновлювався. Треба віддати належне компанії Microsoft, INTERNET EXPLORER 5.0 був непоганим продуктом. На той момент.

INTERNET EXPLORER переможно прямував в 2001 році з більш ніж 95% ринку.

З виходом у 2002 році Windows XP з'явилася 6 версія INTERNET EXPLORER.

Історія версій

Перша версія Internet Explorer, Microsoft Internet Explorer (пізніше названа Internet Explorer 1) вийшла 16 серпня 1995 року і представляла собою перероблену версію браузера Spyglass Mosaic, ліцензія на який була викуплена Microsoft. Вона йшла в комплекті з Microsoft Plus! для Windows 95 і OEM-релізу для Windows 95. Через кілька місяців був випущений Internet Explorer 1.5 для Windows NT, який підтримував функцію відображення таблиць HTML на веб-сторінках.

Ряд інновацій, запропонованих Internet Explorer, стали згодом використовуватися іншими браузерами. Серед них елемент HTML iframe, який дозволяє вбудовувати одні HTML-документи в інші (був доданий в Internet Explorer 3), значок для обраного (favicon), який з'явився в Internet Explorer 4, і властивість для динамічного оновлення вмісту елементів innerHTML в Internet Explorer 4 .

Для Internet Explorer 5 був розроблений XMLHttpRequest, який дозволив здійснювати HTTP-запити до сервера без перезавантаження сторінки. У цій версії також з'явився спосіб захоплення і перетягування елементів (drag-and-drop), який майже без змін був стандартизований в HTML5 і тепер підтримується багатьма веб-браузерами. Аналогічно був адаптований атрибут contentEditable, який був запроваджений у версії Internet Explorer 5.5 і дозволяв редагувати частину сторінки прямо в браузері, а також Clipboard Access з IE6, що дає браузеру доступ до буферу обміну в певних ситуаціях.

Internet Explorer 6 був першим браузером, інтегрованих в себе платформу P3P, що представляє із себе засіб забезпечення конфіденційності даних користувача.

Internet Explorer 7, в свою чергу, включав нові функції, покликані забезпечити безпеку користувача і захистити його конфіденційні дані від вірусів і мережевих атак.

У версії Internet Explorer 8 було передбачено більш суворе дотримання веб-стандартів, в тому числі приведення версії в повну відповідність з каскадними таблицями стилів (CSS) 2.1. Всі ці зміни дозволили Internet Explorer 8 пройти тест Acid2. У IE8 була вдосконалена підтримка JavaScript, підвищена продуктивність, доданий анонімний режим і фільтр SmartScreen.

Internet Explorer 9 став першим браузером, в якому використовувалося апаратне прискорення відображення графіки завдяки використанню інтерфейсу програмування додатків Direct2D.

У версії Internet Explorer 10 була вдосконалена підтримка JavaScript, CSS3 і HTML5 і апаратного прискорення. Розробка макетів сайтів була спрощена за рахунок використання Flexbox, сітки, анімації і переходів. Функція перетягування (drag-and-drop), форми і FileAPI дозволяють добитися схожості веб-додатків з системними додатками.

Internet Explorer 11 включив себе спеціальні функції для роботи на мобільних пристроях. Серед них виконання пошуку з адресного рядка, режим читання, який дозволяє фокусуватися тільки на основному контенті веб-сторінки, великий розмір вкладок для зручності перемикання між ними на сенсорних пристроях, можливість закріплення улюблених сайтів на початковому екрані і одночасної роботи з додатками і браузером. Для забезпечення сумісності з попередніми веб-додатками в Internet Explorer 11 для Windows 8.1 і Windows 7 вбудований Режим Підприємства (Enterprise Mode). IE11 має інтерфейс, який автоматично адаптується під тип пристрою - наприклад, на планшеті на Windows 8 він забезпечить кращі можливості для сенсорного управління (вкладки за розміром пальця, гортання і т. Д.), В той час як для ноутбука буде підтримувати управління за допомогою миші і клавіатури. Internet Explorer 11 буде останнім браузером в сімействі Internet Explorer. Починаючи з Windows 10, йому приходить на заміну новий браузер Microsoft Edge.

можливості

стандартна підтримка

Internet Explorer, використовує макет двигуна Trident:

 • Підтримка HTML 4.01, HTML 5, CSS Level 1, Level 2 і Level 3, XML 1.0 і DOM Level 1, з незначними пропусками реалізації.
 • Повністю підтримує XSLT 1.0, а також застарілий Microsoft діалект XSLT часто згадується як WD-XSL, яка була за мотивами грудня 1998 року W3C Робочий проект XSL. Підтримка XSLT 2.0 можлива в майбутньому.
 • Майже повна відповідність з CSS 2.1 була додана в 8 випуску Internet Explorer. Двигун тризуб рендеринга в Internet Explorer 9 в 2011 році, набрав найвищий в офіційному W3C тесту відповідності набору для CSS 2.1 всіх основних браузерів.
 • Підтримка XHTML в Internet Explorer 9 (Trident версії 5.0). Попередні версії можуть зробити XHTML документи, створені за допомогою принципів сумісності HTML і служив з текстовим / html MIME-типу.
 • Підтримує підмножина [54] з SVG в Internet Explorer 9 (Trident версії 5.0), за винятком SMIL, SVG шрифтів і фільтрів.

Internet Explorer використовує DOCTYPE нюхають вибирати між стандартному режимі і режимі "примхи", в якому він свідомо імітує нестандартними поведінку старих версій MSIE для HTML і CSS рендеринга на екрані (Internet Explorer завжди використовує стандартний режим для друку). Вона також надає свій власний діалект ECMAScript під назвою JScript. Internet Explorer піддався критиці з боку Тім Бернерс-Лі за його обмеженою підтримкою SVG, якій сприяє W3C.

нестандартні розширення

Розробники Internet Explorer запропонували ряд власних розширень для різних стандартів, включаючи HTML, CSS і DOM. В результаті цього багато веб-сторінки відображаються некоректно в веб-браузерах, які не працюють з цими стандартами. Це створило потребу в створенні режиму сумісності, який би дозволив відображати елементи, призначені для Internet Explorer в інших браузерах. В Internet Explorer був доданий ряд розширень для DOM, які були впроваджені іншими браузерами. Вони включають властивість innerHTML, яке встановлює або отримує всю розмітку і зміст всередині даного елемента; об'єкт XMLHttpRequest, який дозволяє отримувати дані з сервера у фоновому режимі і здійснювати AJAX-запити; параметр designMode для contentDocument об'єкта, який розширює можливості редагування HTML-контенту. Microsoft запропонувала кілька інших функцій на розгляд W3C для майбутньої стандартизації. Серед них властивість CSS 'behaviour', яке пов'язує поведінку елементів HTML з поведінкою JScript; профіль HTML + TIME, що підтримує синхронізацію медіа для документів HTML, і формат файлів мови векторної графіки VML. Але всі вони були відхилені в первісній формі. VML був об'єднаний з PGML, що призвело до створення затвердженого W3C формату SVG. Internet Explorer 9 на Windows Phone 7.

Щоб користуватися програмами, написаних на JavaScript, на пристроях з різним типом управління, Microsoft запропонувала впровадження pointer-подій (MSPointerDown, MSPointerMove і т. Д.), Які покликані однаково працювати на всіх пристроях. Об'єкт pointer-події надає додаткові властивості, які допомагають визначити тип взаємодії користувача з додатком (миша, дотик, стилус), геометрію області сенсорного контакту користувача з пристроєм, тиск і нахил пера. При бажанні розробник може написати унікальний код для кожного пристрою введення. Ідея була прийнята W3C, в результаті чого був розроблений стандарт Pointer events.

значки

Підтримка значками вперше була додана в Internet Explorer 5. Internet Explorer підтримує в PNG значки, статичні GIF і власні формати іконок Windows. У Windows Vista і більш пізніх версіях Internet Explorer може відображати іконки Windows, рідні, які мають вбудовані PNG файли.

Зручність і доступність

Internet Explorer використовує рамки доступності, представленої в Windows. Internet Explorer також призначений для користувача інтерфейс для FTP, з операціями, аналогічну Windows Explorer. Блокування спливаючих вікон і вкладками були додані, відповідно, в Internet Explorer 6 і Internet Explorer 7. вкладками також можуть бути додані до попередніх його версій, встановивши MSN Search Toolbar або Yahoo Toolbar.

кеш

Internet Explorer кешируєт дані про відвідані сторінки в папці Temporary Internet Files, щоб надати більш швидкий доступ (або офлайн доступ) до раніше відвіданих веб-сторінок. Контент індексується в файлі бази даних Index.dat. Існує безліч файлів Index.dat, які індексують різні типи контенту - відвіданий контент, новинні стрічки, відвідані URL і так далі. До виходу версії IE7 очищення кешу вичищала індексування, але файли не віддалялися надійно. Починаючи з IE7 після очищення кеша файли також безпечно видаляються.

групова політика

Internet Explorer повністю налаштовується відповідно до групової політикою. Адміністратори домену Windows NT або локального комп'ютера можуть змінювати налаштування, які впливають на призначений для користувача інтерфейс, а також на такі функції безпеки, як завантаження файлів, конфігурація зони, управління елементами ActiveX і ін.

Безпека

Internet Explorer використовує структуру безпеки на основі зони, в якій групи сайтів, грунтуючись на певних умовах, в тому числі чи є це інтернет або інтранет-сайт на основі, а також користувач редагує список. Обмеження безпеки застосовуються для кожної зони; всі сайти в зоні підлягають обмеженням. Internet Explorer 6 з пакетом оновлень 2 і далі використовує виконання служби прикріплення Microsoft Windows, щоб відзначити виконувані файли, завантажені з Інтернету як потенційно небезпечні. Доступ до файлів, відмічені як такої запропонує користувачеві зробити однозначне рішення довіри на виконання файлу, як виконуваних файлів з Інтернет може бути потенційно небезпечним. Це допомагає в запобіганні випадкового установки шкідливих програм. Internet Explorer 7 представив фільтр фішингу, який обмежує доступ до фішинг-сайтів, якщо користувач не скасовує рішення. Починаючи з версії 8, він також блокує доступ до сайтів, відомим містить шкідливі програми. Завантаження також перевіряються, щоб переконатися, що вони, як відомо, шкідливі програми-інфікованих. У Windows Vista, Internet Explorer за замовчуванням працює в так званому захищеному режимі, де привілеї браузера сам строго обмежені, він не може робити будь-які зміни в систему. Можна при необхідності вимкнути цю моду, але це не рекомендується. Це також ефективно обмежує привілеї будь-яких доповнень. В результаті, навіть якщо браузер або будь-який надбудови скомпрометована, збиток порушення безпеки може призвести до обмежено. Патчі і оновлення браузера випускаються періодично і доступні через службу оновлення Windows, а також за допомогою автоматичного оновлення. Хоча патчі безпеки продовжують бути випущені для цілого ряду платформ, більшість функціональних доповнень і поліпшень інфраструктури безпеки тільки доступні в операційних системах, які знаходяться в основній фазі підтримки Microsoft. 16 грудня 2008 року, компанія Trend Micro рекомендується користувачам переключитися на конкуруючі браузери, поки аварійний IE патч був випущений, щоб виправити потенційну загрозу безпеці, яка "може дозволити зовнішнім користувачам взяти під свій контроль над комп'ютером людини і вкрасти їх паролі". Представники Microsoft протиставити цю рекомендацію, заявивши, що "0,02% інтернет-сайтів" були порушені і вилучені. 17 грудня 2008 року, виправлення проблеми безпеки вище, стали доступні, з виходом оновлення системи безпеки для Internet Explorer KB960714, який можна завантажити з веб-сторінки поновлення Microsoft Windows в. Microsoft заявила, що це оновлення усуває ризик безпеки, знайдений Trend Micro в попередній день. У 2011 році в доповіді Accuvant, фінансований Google, рейтинг безпеки (на основі пісочниці) в Internet Explorer гірше, ніж Google Chrome, але краще, ніж Mozilla Firefox.

Переваги Internet Explorer браузера

 • Входить до складу операційної системи Windows. Це дозволяє завантажити інші браузери без особливих проблем.
 • Гарна підтримка безпеки платіжних систем.
 • Єдиний браузер, що підтримує технологію Active X. Правда, цією технологією так ніхто і не користувався. А головне - не зрозуміло було, для чого вона. Так що плюс вельми сумнівний.

Недоліки Internet Explorer браузера

 • Головний мінус цього браузера в тому, що він створений тільки для Windows.
 • Немає підтримки численних стандартів і інструкцій.
 • Немає підтримки стандартів HTML5 в повному обсязі.
 • Входить до складу операційної системи Windows.
 • Безпека. Не дивлячись на всю виконану, і дійсно величезну, роботу з безпеки, даний браузер досі залишається дуже вразливим, в основному через те, що досить тісно інтегрований з операційною системою Windows.
 • Громіздкість. Не дивлячись на спробу в останній версії звести інтерфейс до мінімалізму, його панель управління до цих пір сама величезна в порівнянні з іншими, а також насичена зайвою інформацією і кнопками.
 • Практично немає розширень і доповнень.
 • Движок JavaScript програє по швидкості всіх відомих браузерів.
 • Має власні правила і виклики в JavaScript.

підтримка технологій

Internet Explorer підтримує такі технології:

 • Стандарти W3C - підтримує.
 • Скрипти JavaScript - підтримує.
 • HTML5 - підтримує, але не повністю.
 • CSS 3 - підтримує.
 • Сертифікати безпеки (SSL, HTTPS) - підтримує.
 • Система автоматичного оновлення - не підтримує.

Підтримка операційних систем

джерела

посилання

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача