Статьи

Інтернет в Італії або ходіння по муках

Назва говорить сама за себе. Розмова сьогодні піде про муки і страждання по світовій павутині. Інтернет в Італії - це один суцільний головний біль, втім, як і зв'язок взагалі.

Для початку розберемо все рівні умови для європейських користувачів. За словами статистики: італійці більше будь-яких інших європейських націй говорять по телефону і проводять час в соціальних мережах. І чому мене це не здивувало! Але при цьому проникнення інтернету в будинку, його розгалуженість, якість і швидкість знаходяться вже на п'ятому місці, після німців, австрійців, бельгійців і французів. Кількість точок з безкоштовним і загальнодоступним WI-FI обмежена державою і контролюється керівництвом країни. І кількість цих точок катастрофічно мало. Швидкість же така, що ні про яке скайпі мова не йде, хоч би пошту вийшло перевірити. У барах і ресторанах ситуація трохи краща, але вже доведеться купити мінімум кави, та й штовхатися в барі не завжди зручно. В цьому випадку виручають американці. У будь-якому Мак Дональдсі інтернет є завжди і досить пристойний. Майте на увазі!

Після прийняття антитерористичних законів, інтернет-користувачі і інтернет-провайдери - всі знаходяться під ковпаком. Щоб відкрити вільну точку інтернет вам необхідно пройти всі інстанції поліції і квестури, і навіть, щоб купити звичайний доступ до інтернету, вам буде потрібно продемонструвати документ, що підтверджує вашу особистість. Аналогічна ситуація і з телефонними сім-картами. Все дуже серйозно! Після прийняття антитерористичних законів, інтернет-користувачі і інтернет-провайдери - всі знаходяться під ковпаком Практично монополістом на італійському ринку інтернет-послуг виступає компанія Telecom Italia. Єдиний її серйозний конкурент це компанія Fastweb. Обидві компанії працюють з провідним інтернетом і особливо розвивати оптоволоконний не поспішають. Італійці взагалі дуже консервативні і стабільні. Нехай краще, як є, але щоб ніяких змін і вкладень.

Є ще мобільний інтернет, він не такий поганий, як може здатися на перший погляд. Fastweb так само пропонує свої послуги в ролі мобільного провайдера. 3G, швидкість і варіанти контрактів приємно дивують, але кусаються ціни. До того ж сам прийом мобільного зв'язку дуже слабенький. Наприклад, в старих будинках, де стіни по 40 сантиметрів, говорити по телефону і користуватися інтернетом можна тільки стоячи біля вікна. Виручають модеми і USB-подовжувач. Наш будинок вечорами виглядає, як новорічна ялинка: майже з вікна кожної квартири висять модеми і світяться різнокольоровими лампочками.

Контракти підписані мінімум на рік, а частіше на два. Підписати контракт можна в будь-якому кіоску чи кіоску, а ось розірвати його практично неможливо. Вас починають ганяти з магазину в магазин, видають гору макулатури для заповнення, пропонують знайти варіанти. Коротше, так просто вас ніхто не відпустить. А якщо ж виникли неполадки, то «полагодити» інтернет можна тільки маючи сам інтернет. Вас пошлють на офіційний сайт, де ви повинні подати заявку, попросять залишити свою електронну адресу, потім у вас зав'яжеться приємна листування і вже тільки потім ваші стосунки перейдуть на регулярні созвона.

Щомісячна абонплата становить від 20 до 70 євро, все залежить від провайдера і обраного пакета. Ми платимо по 40 євро в місяць і користуємося безлімітним провідним інтернетом від Telecom Italia через телефонну лінію. Попередні два роки ми користувалися мобільним інтернетом від Fastweb. У нас був ліміт на 10 Гб і ціна 30 євро. Швидкості, що тоді, що зараз - практично однаково погані. Щомісячна абонплата становить від 20 до 70 євро, все залежить від провайдера і обраного пакета Можна ще вибрати Wind, Vodafone, TIM або TRE (3). Ціни у цих мобільних операторів практично не відрізняються, а от прийом відрізняється в кожному районі. Десь відмінно працює Wind і Vodafone, а де-то немає нічого, крім TIMа.

За дострокове розірвання контракту будуть наслані на вас всі мислимі і немислимі штрафи і неустойки. Вас все одно змусять виплатити те, що ви повинні були виплатити, а може і ще більше.

Першочергові з'еднання при відсутності телефонної лінії обійдеться близько 70 євро. Підключення оптичного інтернету - починаючи від 100 євро.

З мобільним інтернетом теж весело. Підключаючи пакет і вичерпавши свої хвилини і трафік, будьте готові, що ціни за хвилини або мегабайти тут же підскочать рази в три, не менше, або з вас можуть списати вартість самого пакету. Так само існує, по-моєму, чисто італійський розрахунок часу користування інтернетом, але тільки для контрактних абонентів. Проводження в світовій павутині відраховується з моменту початку інтернет-сесії, і закінчується в момент її завершення. Тобто можна гаяти жодної хвилини!

Отже, на правах реклами, можу похвалити Vodafone за прийом і постійне підвищення якості прийому, але скористатися їх сервісом практично неможливо. Зворотного зв'язку з клієнтами в общем-то і не існує. Зате дуже проста в експлуатації Telecom Italia: зв'язок з call-center і оплата рахунків (через поштове відділення). Що ж стосується швидкостей і стабільності - всім двійка!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.