Статьи

Інтернет-магазин безкоштовно. Shop-Express запустив програму підтримки українського бізнесу

 1. Орфографічна помилка в тексті:

11 грудня 2017, 9:30 Переглядів: 11 грудня 2017, 9:30 Переглядів:  сервіс для  створення інтернет-магазинів  Shop-Express представив програму підтримки українського бізнесу на 2018 рік

сервіс для створення інтернет-магазинів Shop-Express представив програму підтримки українського бізнесу на 2018 рік.

Соціальна програма стартувала 1 грудня 2017 року. Її мета - допомогти українським виробникам вийти на ринок інтернет-торгівлі без витрат на створення інтернет-магазину. Shop-Express впевнений, що в українців закладений величезний підприємницький потенціал і Україна є країною для здійснення підприємницької діяльності.

За умовами програми, протягом усього 2018 року і терміном на один календарний рік Shop-Express надасть інтернет-магазин безкоштовно для підприємців і компаній, які відповідають критеріям:

 • Випуск і продаж товарів під українським брендом на території України
 • Наявність бажання і часу продавати власні товари в мережі Інтернет
 • Наявність можливості наповнювати інтернет-магазин власною інформацією та товарами

Окремими перевагами будуть: випуск соціально значущих товарів і наявність бізнес-плану.

Власники заявок, які пройшли відбір, отримають інтернет-магазин на платформі Shop-Express безкоштовно, з повним пакетом послуг і опцій, таких як:

 • інтернет-магазин з готовим зовнішнім виглядом;
 • конструктор форм;
 • адаптивна мобільна версія;
 • система управління інтернет-магазином;
 • інтеграція з сервісом оплати Liqpay;
 • інтеграція з сервісом доставки "Нова пошта";
 • система управління замовленнями;
 • хостинг;
 • технічна підтримка.

За умовами програми, сервіс Shop-Express надасть пакет послуг терміном на один рік з можливістю продовження до трьох років за умови, що інтернет-магазин буде показувати динаміку збільшення продажів.

Як відкрити свій інтернет-магазин

Бажаючим взяти участь в програмі потрібно подати заявку на сайті сервісу і дочекатися результатів відбору. У більшості випадків позитивне рішення виноситься протягом кількох днів з дня надходження заявки. Сервіс надасть доступ до готового інтернет-магазину і заявнику залишиться тільки наповнити його товарами і текстами за допомогою вбудованої системи управління. Кожен інтернет-магазин запускається сервісом на окремому доменному імені учасника програми.

Служба підтримки Shop-Express надає безкоштовну консультаційну допомогу всім учасникам програми на протязі всього терміну дії.

Повні умови участі в програмі і форма для заповнення заявки: https://shop-express.com.ua/ukrainian-manufacturer-support/ .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Інтернет-магазин безкоштовно. Shop-Express запустив програму підтримки українського бізнесу". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.