Статьи

Інтернет-магазин безкоштовно. Shop-Express запустив програму підтримки українського бізнесу

 1. Орфографічна помилка в тексті:

11 грудня 2017, 9:30 Переглядів: 11 грудня 2017, 9:30 Переглядів:  сервіс для  створення інтернет-магазинів  Shop-Express представив програму підтримки українського бізнесу на 2018 рік

сервіс для створення інтернет-магазинів Shop-Express представив програму підтримки українського бізнесу на 2018 рік.

Соціальна програма стартувала 1 грудня 2017 року. Її мета - допомогти українським виробникам вийти на ринок інтернет-торгівлі без витрат на створення інтернет-магазину. Shop-Express впевнений, що в українців закладений величезний підприємницький потенціал і Україна є країною для здійснення підприємницької діяльності.

За умовами програми, протягом усього 2018 року і терміном на один календарний рік Shop-Express надасть інтернет-магазин безкоштовно для підприємців і компаній, які відповідають критеріям:

 • Випуск і продаж товарів під українським брендом на території України
 • Наявність бажання і часу продавати власні товари в мережі Інтернет
 • Наявність можливості наповнювати інтернет-магазин власною інформацією та товарами

Окремими перевагами будуть: випуск соціально значущих товарів і наявність бізнес-плану.

Власники заявок, які пройшли відбір, отримають інтернет-магазин на платформі Shop-Express безкоштовно, з повним пакетом послуг і опцій, таких як:

 • інтернет-магазин з готовим зовнішнім виглядом;
 • конструктор форм;
 • адаптивна мобільна версія;
 • система управління інтернет-магазином;
 • інтеграція з сервісом оплати Liqpay;
 • інтеграція з сервісом доставки "Нова пошта";
 • система управління замовленнями;
 • хостинг;
 • технічна підтримка.

За умовами програми, сервіс Shop-Express надасть пакет послуг терміном на один рік з можливістю продовження до трьох років за умови, що інтернет-магазин буде показувати динаміку збільшення продажів.

Як відкрити свій інтернет-магазин

Бажаючим взяти участь в програмі потрібно подати заявку на сайті сервісу і дочекатися результатів відбору. У більшості випадків позитивне рішення виноситься протягом кількох днів з дня надходження заявки. Сервіс надасть доступ до готового інтернет-магазину і заявнику залишиться тільки наповнити його товарами і текстами за допомогою вбудованої системи управління. Кожен інтернет-магазин запускається сервісом на окремому доменному імені учасника програми.

Служба підтримки Shop-Express надає безкоштовну консультаційну допомогу всім учасникам програми на протязі всього терміну дії.

Повні умови участі в програмі і форма для заповнення заявки: https://shop-express.com.ua/ukrainian-manufacturer-support/ .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Інтернет-магазин безкоштовно. Shop-Express запустив програму підтримки українського бізнесу". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача