Статьи

Інструменти малювання Adobe Photoshop CS5

  1. По темі:

Програма Adobe Photoshop CS5 надає кілька інструментів для малювання і редагування кольору зображень, в тому числі дві основні разнідності кистей (рис. 6.1). Інструменти малювання - додають колір до ізобренію, а інструменти редагування - змінюють колір областей зображення. Кожен з інструментів, крім того, має велику кількість параметрів, корие розширюють можливості інструментів. Традиційними інструментами малювання, які застосовують технологію мазків, є Brush (Кисть) і Pencil (Олівець). Під однією кнопкою (рис. 6.1, а) крім цих інструментів скраются ще інструменти Color Replacement (Заміна кольору) і Mixer Brush (Смівающая кисть).

Інструменти групи Gradient (Градієнт), команда Fill (Заливка) з меню Edit (Редагування) і інструмент Paint Bucket (Відро з фарбою) призначені для роботи з кольором на великих площах.

Такі інструменти, як Eraser (Ластик), Blur (Розмиття) і Smudge (Палець), дозволяють змінити існуючі кольору в зображенні.

а б

Рис. 6.1. Набори інструментів малювання

Крім того, до малює можна віднести інструмент Color Replacement (Заступника кольору) і інструмент Art History Brush (Художня кисть попередніх стоянь).

Кожен з інструментів має свої особливі параметри і малює по-різному в залежності від розміру і форми курсору. Параметри визначаються в палітрі Options (Параметри). На панелі параметрів для кожного інструменту можна нтроіть кольору, що застосовуються до зображення, і вибрати потрібні зразки кистей із заданих.

Робота з усіма інструментами цього типу дуже подібна. Інструменти Рісане Brush (Кисть), Pencil (Олівець) і Color Replacement (Заміна кольору) іользуют для штриха основний колір. Інструменти групи Eraser (Ластик) зам'яти існуючий колір пікселів зображення на інший. Нарешті, інструмент Art History Brush (Художня кисть попередніх станів) використовує в роботі кольору самого зображення.

інструмент Brush

Інструмент Brush (Кисть) призначений для створення лінії заданої товщі. Це буде чітка або розмита лінія, однак вона завжди буде трохи м'якше, ніж лінія, намальована олівцем, оскільки її краю змішуються з фоном. На рис. 6.2 показана палітра інструменту Brush (Кисть) і мазки, виконані ктью розміром 125 (перший), пензлем того ж розміру, але з активним з'єднанням аерографа (другий і четвертий), олівцем (третій) і пензлем з перекриттям (п'ятий). Вид кисті вибирається з палітри Brush Presets (Зразки кистей).

При друку виходять напівтонові точки, відповідні переходам МЕУ мазками пензля і оточуючими їх областями. Для створення штриха вибіраюя діаметр і форма кисті в палітрі Brush (Кисть). Photoshop пропонує множесо стандартних варіантів кистей, з яких можна вибрати відповідний зразок кисті. При бажанні з жорсткого диска можна завантажити інші форми кистей. Мніе оригінальні зразки кистей доступні для скачування з Інтернету. Можна змінити налаштування кисті Size (Розмір) і Hardness (Жорсткість), щоб створити нові ефекти (рис. 6.3).

Параметр Opacity (Непрозорість) задає непрозорість штрихів пензля. Параметр Flow (Потік) використовується в декількох змальовують інструментах.

Його значення визначає непрозорість кожної точки кольору, що наноситься за допомогою на

гою інструменту. При накладенні нової точки на вже існуючу точка кольору стає більш непрозорою. Певні значення параметра Flow (Потік) призводять до більшого значення непрозорості, ніж аналогічні значення паретра Opacity (Непрозорість), т. Е. Параметр Flow (Потік) призводить до нараающему ефекту при накладенні штрихів на попередні мазки.

Рис. 6.2. Палітра інструменту Brush

і види мазків різними кистями і олівцем

Airbrush (Розпилювач фарби) . Імітує малювання аерографом. При переміщенні покажчика миші по області наноситься фарба до тих пір, поки кнопка миші натиснута. Інші параметри контролюють як швидко фарба нанітся і в яких кількостях. Натисніть кнопку, щоб включити або відключити цю опцію.

Tablet pressure buttons (Кнопки планшетного тиску) - определт ступінь тиску кисті для перевизначення непрозорості.

При малюванні пензлем необхідно враховувати опцію Mode (Режим) - режим накладення пікселів фону і пікселів фарби кисті, задаючи його в палітрі інстрента (рис. 6.4).

Незважаючи на екстравагантну форму деяких кистей, вони застосовуються при роботі в Photoshop. У комплект Photoshop також входить набір кистей Natural Brushes (Натуральні кисті), що імітують різні художні інстренти. Цей комплект допоможе домогтися природного штриха при малюванні.

Рис. 6.3. Палітра інструменту кисті Brush

і способи завдання діаметра і форми кисті

Джерело: Комолова, Н. В., Adobe Photoshop CS5 для всіх / Н. В. Комолова, Е. С. Яковлєва. - СПб .: БХВ-Петербург, 2011. - 624 с .: іл. + CD-ROM - (В оригіналі)

По темі:

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача