Статьи

Інструкція: Як видалити Go.mail.ru, Аміго, Комета і інші додатки Mail з комп'ютера

 1. Як і навіщо встановлюється пошуковий рядок go.mail.ru
 2. Що собою являє пакет додатків Mail
 3. Go.mail.ru, Комета, Аміго: Як видалити пакет додатків з комп'ютера і з браузера
 4. Крок 1. Видалення Аміго, Комета і go.mail.ru з жорсткого диска
 5. Крок 2. Очищення комп'ютера від решти програм Mail
 6. Крок 3. Видалення тимчасових файлів Аміго, Комета, Mail
 7. Крок 4. Видалення Mail, Аміго та Комета з автозавантаження
 8. Крок 5. Очищення реєстру від файлів Mail
 9. Крок 6. Видалення go.mail.ru з Опера, Chrome, Firefox і інших браузерів

Ні для кого не секрет, що найбільші інтернет-компанії є власниками популярних пошукових систем

Ні для кого не секрет, що найбільші інтернет-компанії є власниками популярних пошукових систем. Яскравими прикладами цього служать Google і Яндекс, які представляють собою величезні корпорації, багато в чому існуючі за рахунок своїх пошукових систем. Є на даному ринку і гравці поменше, серед яких присутні і російські компанії. Добре відома за своїм поштового сервісу компанія Mail.ru також має власний пошуковик, який вона всіма силами намагається просунути, звертаючись іноді до «сірим» методам. В рамках даної статті ми розповімо, що робити, якщо в ваш браузер автоматично проникла пошуковий рядок go.mail.ru, і як видалити з комп'ютера весь софт Mail.ru.

Як і навіщо встановлюється пошуковий рядок go.mail.ru

Вище ми відзначили, що найбільші російські і зарубіжні it-компанії прагнуть заробити за допомогою пошукової системи Вище ми відзначили, що найбільші російські і зарубіжні it-компанії прагнуть заробити за допомогою пошукової системи. Вона є відмінним плацдармом для продажу реклами, але змістити «білими» методами конкурентів в даному сегменті малопоширені продуктам, нехай і від іменитих брендів, досить складно.

Щоб популяризувати пошукову систему Mail, а також деякі інші свої продукти, компанія створила спеціальний інструмент. Він поширюється «сірими» методами, тобто спільно з іншими безкоштовними додатками. Користувачі по своїй неуважності встановлюють продукти mail, а після виникають труднощі з їх видаленням.

Сам по собі продукт go.mail.ru не є вірусним. При цьому він знаходиться «на межі». Рядок пошуку від mail, а також браузер Amigo, програма Mail Agent і інші продукти компанії найчастіше встановлюються єдиним «паком" не за бажанням користувача. Але це не головна проблема, оскільки крім інсталяції на комп'ютер, вони вносять зміни в роботу браузерів. Після цього у користувачів виникає проблема з тим, щоб видалити go.mail.ru з опери, chrome, firefox і інших браузерів.

Що собою являє пакет додатків Mail

Якщо ви помітили, що в браузерах змінилася пошукова система і стартова сторінка на Mail, а також почали на комп'ютері з автозавантаження запускатися програми, які ви не встановлювали, зокрема Mail Agent, значить, на ваш жорсткий диск був інстальований весь пакет додатків go.mail .ru. Він містить в собі такі програми:

Це лише мала частина того, що встановлюється при випадковій інсталяції програм Mail. Крім перерахованих вище додатків, на робочому столі комп'ютера з'являються нові ярлики, як самостійних додатків, так і закладок браузера. Зокрема, серед них можна помітити ярлик ВКонакте, Однокласників, Аміго.Музикі та іншого.

Go.mail.ru, Комета, Аміго: Як видалити пакет додатків з комп'ютера і з браузера

Програми, яка дозволила б відразу стерти з комп'ютера всю інформацію про додатки групи Mail, не існує. При установці пакет програм Mail вносить масу змін в роботу браузера і комп'ютера, які необхідно виправляти вручну. Інструкцію з видалення go.mail.ru з браузера і супутніх додатків з комп'ютера слід виконувати в тій послідовності, в якій вона дана нижче.

Крок 1. Видалення Аміго, Комета і go.mail.ru з жорсткого диска

Процес очищення комп'ютера від софта компанії Mail слід починати з видалення програм, які встановлюються на жорсткий диск. Для цього необхідно запустити додаток "Установка й видалення програм»:

 • Якщо ви використовуєте Windows 8 або старше, натисніть на клавіатурі клавіші Windows + R, щоб перейти в рядок «Виконати», а далі напишіть команду appwiz.cpl і натисніть «ОК».
 • В інших версіях Windows пройдіть по шляху «Пуск» - «Панель управління» - «Установка і видалення програм» (або «Пуск» - «Панель управління» - «Програми» - «Програми та засоби»).

Коли вікно для установки і видалення програм буде відкрито, в ньому необхідно знайти всі додатки Mail. Якщо їх інсталяція була проведена недавно, можна відсортувати за датою установки, щоб було зручніше відшукати їх все. В іншому випадку рекомендуємо ретельно переглянути список на наявність всіх додатків, які ми називали вище в даній статті. Коли вікно для установки і видалення програм буде відкрито, в ньому необхідно знайти всі додатки Mail

Кожну зі знайдених програм, які відносяться до софту Mail, слід видалити.

Зверніть увагу: При видаленні браузера Аміго може знадобитися підтвердження, що його потрібно видалити разом з усіма даними. Не забудьте встановити відповідну галочку і натиснути «Видалити».

Крок 2. Очищення комп'ютера від решти програм Mail

Після виконання базового процесу видалення програм з комп'ютера, деякі з них залишать свої файли в системі, а багато хто навіть продовжать працювати. Щоб їх стерти, необхідно натиснути на клавіатурі клавіші Ctrl + Alt + Del і перейти в «Диспетчер завдань». Якщо він відкрився в базовій версії, то його слід зробити розширеним, натиснувши на кнопку «Більше». Після цього перейдіть у вкладку «Процеси» і відшукайте всі програми, які пов'язані з софтом від Mail. Коли чергова програма від російської компанії буде знайдена серед активних процесів, робіть наступне:

 1. Тисніть на ній правою кнопкою і клікайте на пункт «Відкрити розташування файлу»;
 2. Далі відсувайте відкриту папку в сторону і знову тисніть правою кнопкою миші на процес, вибираючи пункт «Зняти задачу» або «Завершити процес» (в залежності від версії Windows);
 3. Коли всі процеси, пов'язані з Mail, будуть завершені, а все папки з розташуванням файлів відкриті, їх необхідно видалити;
 4. Видаляти слід кореневу папку, тобто в цих відкритих каталогів потрібно перейти на 1, 2 або 3 рівня вгору, в залежності від рівня вкладеності файлів. Дійти необхідно до папок Kometa і Mail.ru. Коли до них доберетеся - видаляйте, натиснувши правою кнопкою миші і вибравши пункт «Видалити».

Після цього важливо стерти файл, який відповідає за автоматичне завантаження додатків Mail на комп'ютер і їх оновлення. Файл знаходиться в папці MailRu по шляху C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local. Якщо його подібним чином відшукати не вийшло, скористайтеся пошуком по комп'ютеру і відшукайте файл MailRuUpdater.exe. Зітріть його, коли виявите. Після цього важливо стерти файл, який відповідає за автоматичне завантаження додатків Mail на комп'ютер і їх оновлення

Крок 3. Видалення тимчасових файлів Аміго, Комета, Mail

Файли від програм Mail залишаються в папці тимчасового зберігання даних на комп'ютері, тобто в папці Temp. Їх звідти необхідно видалити. Для цього перейдіть за адресою на комп'ютері:

C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local \ Temp

Виділіть все, що є в папці Temp і видаліть, щоб точно позбутися всіх даних, які можуть ставитися до софту Mail. Деякі тимчасові файли можуть бути заборонені до видалення, про що повідомить операційна система. Виділіть все, що є в папці Temp і видаліть, щоб точно позбутися всіх даних, які можуть ставитися до софту Mail

Крок 4. Видалення Mail, Аміго та Комета з автозавантаження

Найбільш зручним додатком, що дозволяє управляти автозавантаженням програм на комп'ютері, є CCleaner. Скачайте її на свій комп'ютер і встановіть, після чого її потрібно запустити і перейти в меню «Сервис». У ньому нас цікавить вкладка «Автозавантаження». У ній шукаємо файли, які можуть ставитися до програм Mail, на скріншоті нижче показані деякі з них. Рекомендуємо докладно перевірити список файлів в автозавантаження і видалити всі підозрілі. Найбільш зручним додатком, що дозволяє управляти автозавантаженням програм на комп'ютері, є CCleaner

Щоб переконатися в чистоті комп'ютера, в програмі CCleaner можна перейти в лівому меню на пункт «Очищення», далі натиснути кнопку «Аналіз», і по його закінченні вибрати пункт «Очищення». Щоб переконатися в чистоті комп'ютера, в програмі CCleaner можна перейти в лівому меню на пункт «Очищення», далі натиснути кнопку «Аналіз», і по його закінченні вибрати пункт «Очищення»

Крок 5. Очищення реєстру від файлів Mail

Запустіть редактор реєстру, для цього натисніть на клавіатурі клавіші Windows + R і пропишіть команду Regedit.

У вікні реєстру необхідно у верхньому меню вибрати пункти «Правка» - «Знайти» і знайдіть всіх файлів, в яких міститься згадка «Mail.ru». Знайдені файли необхідно видалити. У вікні реєстру необхідно у верхньому меню вибрати пункти «Правка» - «Знайти» і знайдіть всіх файлів, в яких міститься згадка «Mail

Повторіть процедуру пошуку і видалення файлів для запитів «Kometa» і «Amigo».

Крок 6. Видалення go.mail.ru з Опера, Chrome, Firefox і інших браузерів

Останнім кроком стане видалення наслідків роботи програм Mail на комп'ютері з браузера. Залежно від браузера, даний процес буде відрізнятися, але ключові дії однакові для всіх засобів перегляду веб-сторінок.

Розглянемо процес усунення наслідків шкідливого програмного забезпечення на прикладі найпоширенішого браузера - Google Chrome. Щоб видалити go.mail.ru з Chrome необхідно:

 1. Поміняти стартову сторінку. Для цього перейдіть в налаштування браузера (в правому верхньому куті натисніть на 3 горизонтальні лінії і виберіть пункт «Налаштування»). Далі пройдіть до пункту «При запуску відкривати» і видаліть задані сторінки або виберіть інший сценарій старту браузера;
 2. Відключити або поміняти головну сторінку. Прокрутивши настройки трохи нижче, можна знайти пункт «Зовнішній вигляд». У ньому необхідно змінити сторінку швидкого доступу, якщо вона задана на mail або інший сервіс, який був встановлений проти вашого бажання;
 3. Поміняйте пошукову систему. У пункті «Пошук» натисніть на кнопку «Налаштувати» пошукові системи і встановіть сайт, до якого ви хочете, щоб браузер звертався за замовчуванням для пошуку інформації. Можна вибрати серед стандартних варіантів - Google, Yandex, Yahoo і інші.

Виконайте 3 описаних дії в тому браузері, яким ви користуєтеся, щоб повністю видалити з нього інформацію про програмне забезпечення mail.

По закінченню всіх дій з очищення комп'ютера від go.mail.ru, перезавантажте комп'ютер і переконайтеся, що в списку встановлених програм, в автозавантаження і в браузері не з`явилася знову інформація про програми Mail.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача