Статьи

ID вконтакте - що це таке, як його дізнатися і як поміняти.

  1. Що таке ID? В інформаційних технологіях дуже широко використовується термін «ID», який по суті означає...

Що таке ID?

В інформаційних технологіях дуже широко використовується термін «ID», який по суті означає якийсь унікальний ідентифікатор. За допомогою цього ідентифікатора легко уникнути накладок і з легкістю розрізняти об'єкти. Всі користувачі Вконтакте при реєстрації теж отримують свій унікальний «айдішнік», який складається з цифр.

Вконтакте взагалі все елементи мають свій ID: групи / паблік, повідомлення, фотографії та навіть відповіді в коментарях мають унікальний ідентифікатор.

Як дізнатися свій ID або ID свого друга?

Як тільки ви зареєструєтесь Вконтакте, то отримаєте номер вашої сторінки (айди), який буде відображатися в адресному рядку браузера і виглядати приблизно так: vk.com/id23392608. Ось ці цифри після «ID» в адресі і є вашим ідентифікатором.

Але вконтакте дає можливість користувачам назвати свою сторіночку трохи інакше, тобто замість простого vk.com/id23392608 ви можете отримати буквене назву сторінки, наприклад vk.com/parampii.

Народ у нас з хорошою фантазією, тому більшість адрес вже зайняті, але якщо додати цифри, то цілком можна підібрати собі назву за смаком.

Варто зауважити, що старий ID нікуди не дівається, просто на вашу сторінку можна буде потрапити двома способами: за адресою vk.com/id23392608 і vk.com/parampii

З цього випливає, що поміняти свій ID вконтакте можна, але його можна «приховати» отримавши додатковий адресу на сторінку.

Робиться це так: зайдіть в налаштування (колонка зліва), виберіть першу вкладку «Загальне» та перейдіть, там побачите пункт «Адреса Вашої сторінки».

Робиться це так: зайдіть в налаштування (колонка зліва), виберіть першу вкладку «Загальне» та перейдіть, там побачите пункт «Адреса Вашої сторінки»

Дізнатися ID іншого користувача вконтакте, який отримав новий буквений адресу теж дуже легко. Для цього перейдіть на його сторінку і клацніть у нього на стіні, де вказано кількість записів. Ви потрапите на сторінку, яка буде відображатися на таку адресу: vk.com/wall23392608. Ось ці цифри після слова «wall» і є його айди.

Наостанок подивіться хороший і безпечний спосіб відновлення листування вк .

Або як швидко видалити записи зі стіни , Щоб не кликати кожен пост вручну.

Ці статті ще цікавіше:

Що таке ID?
Що таке ID?
Як дізнатися свій ID або ID свого друга?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.