Статьи

ICQ Mobile для Android - офіційний клієнт

Користувачі мобільного системи Андроїд давно знають, що клієнтів для мережі icq під неї існує безліч, але немає такого, якого б ком'юніті однозначно визнало найкращим Користувачі мобільного системи Андроїд давно знають, що клієнтів для мережі icq під неї існує безліч, але немає такого, якого б ком'юніті однозначно визнало найкращим. У кожного є свої недоліки і зазвичай їх багато. Сумно. Але недавно, буквально днями, вийшов офіційний клієнт для спілкування по ICQ. І що, приємно, вийшов він заслуговує на увагу. Може і не ідеальним і не таким, на який любителі альтернативних клієнтів змінять своїх фаворитів, але звернуть увагу вже точно. І не дарма, адже тепер в деякій мірі цей офіційний ICQ клієнт для Android поставив планку нижче якої випускати альтернативи буде просто непристойно.

Отже, давайте розпакуємо коробку і подивимося, що ж нам пропонують?

Відразу зверніть увагу на скріншот, бо тут потрібно одночасно і показувати і розповідати. Виконана мобільна версія в стилі ICQ Lite останньої версії для стаціонарних ПК. Виглядає це все більш, ніж симпатично. Я б сміливо поставив п'ятірку за такий інтерфейс, благо управляти додатком теж дуже зручно. На лівій частині скріншота видніється контакт лист з розгорнутою групою, а на правій вікно з діалогом.

На лівій частині скріншота видніється контакт лист з розгорнутою групою, а на правій вікно з діалогом

Зверніть увагу і на наступний скріншот. Насправді саме в такому вигляді постає перед нами програма відразу після підключення до мережі. Всі групи згорнуті, а зверху висить банер, який рекламує Фейсбук і віджирали пристойну кількість місця. Але це лише на перший погляд так. При детальному вивченні виявилося, що банер повідомляє нам, що через ICQ ми можемо спілкуватися з друзями з Facebook, а сам банер можна відключити, натиснувши на хрестик в лівому верхньому кутку.

При детальному вивченні виявилося, що банер повідомляє нам, що через ICQ ми можемо спілкуватися з друзями з Facebook, а сам банер можна відключити, натиснувши на хрестик в лівому верхньому кутку

Просунемося ще трохи в минуле. Ось так виглядає програма ще до залогініванія, відразу після запуску. З скріншотів видно, що в ICQ Mobile можна використовувати кілька акаунтів, правда, не одночасно, а по черзі.

З скріншотів видно, що в ICQ Mobile можна використовувати кілька акаунтів, правда, не одночасно, а по черзі

Пробіжимося же елементів інтерфейсу. Зверху видно 4 закладки: контакт лист, статуси друзів, власний статус, активні чати. До речі, на кожній закладки при наявності нових подій з'являється іконка у вигляді червоного кола і цифри на ньому, яка символізує кількість подій, які ви пропустили. Наприклад, друга закладка. Там можна побачити статуси всіх друзів з моменту підключення до мережі. Більш того, якщо статус нам сподобався, то ми можемо натиснути соотвествующих кнопку або навіть залишити коментар до статусу. Навіщо? не зрозуміло. Втім, ми люди цікаві, сказали, що статус нам сподобався. Товариш, чий статус мені полюбився, ніяк на це не зреагував.

А ось на третій вкладці можна зайнятися собою: вказати свій статус і текст статусу, побачити історію власних статусів і знову-таки вибрати ті, які вам особливо подобаються.

А ось так реалізована в ICQ Mobile робота з чатами. На лівій половині скриншота є список всіх активних чатів. У тих, у яких є непрочитані повідомлення, є соотвествующий маркер, який нас про це сповіщає. Бачите одиничку? Втім, я зловив глюк. Прочитав це повідомлення не один раз, а одиничка все не хотіла зникати.

На правій же половині можна побачити безпосередньо розмова і меню активного вікна. Зверху зображені мої контакти з дефолтних аватаром. Втім, з вусиками - явний натяк на Андроїда. Якщо у якогось з контактів є непрочитані повідомлення, то на цій дефолтной аватарі знову загориться цифра. Правда, незрозуміло, хто з контактів є хто. Бракує все ж ників, щоб орієнтуватися було простіше.

Бракує все ж ників, щоб орієнтуватися було простіше

А ось таким чином виглядають в ICQ Mobile смайлики і вікно для пошуку нових контактів. Смайли чомусь завжди хвилюють багатьох. Тут вони не самі симпатичні і не анімовані. Пошук можна проводити за ніком, номеру або e-mail. А ще можна переглянути профіль будь-якого контакту і навіть заблокувати його.

Крім усього це програма вміє виводити повідомлення в панель повідомлень системи Android OS. Пр і прихід нового повідомлення видає звук і змушує телефон вібрувати. Налаштувань ж у додатки можна сказати, що і немає. В опціях можна тільки активувати можливість спілкування з людьми з FaceBook і відключити звуки.

Зате дуже сподобалася довідка. Погляньте на велику кількість пунктів в змісті і на статті, що пояснюють, як користуватися програмою. Навіть з картинками. А, щоб було простіше - програма переведена на російську мову. Правда, часом, трапляються смішні моменти (e-mail - маїл), але розібратися можна.

Загалом, спробую підбити деякі підсумки і винести вердикт. На мій погляд вийшов цілком якісний і приємний продукт, якщо б не деякі дрібниці. Зовсім непотрібні історії статусів, зате відсутність детектив клієнтів або історії повідомлень пригнічує. Загалом, трохи не на ті моменти розробники програми зробили акценти, враховуючи, що аудиторія, яка вважає за краще Андроїд, вважає за краще функціонал і досить досвідчена у всьому, що стосується IT. Словом - клієнт вийшов красивий і зручний, але за функціоналом досить середній, поступається багатьом альтернативним. Але сподіваюся, що розробники до нас завітають, а в коментарях ми їм напишемо свої побажання, які, можливо, будуть реалізовані в наступних версіях.

І під кінець для порівняння наведу посилання на альтернативні клієнти, які ми тут вже оглядали:

- Nimbuzz

- ICQ Live

- eBuddy

- IM +

Спробуйте для порівняння.

.

Якщо вам цікаві новини світу ІТ також сильно, як нам, підписуйтесь на наш Telegram-канал . Там все матеріали з'являються максимально оперативно. Або, може бути, вам зручніше "Вконтакте" ? Ми є навіть в Яндекс.Дзене .

Розробка сайту дизайн графіка - листівки . Потрібні листівки.

Ще на цю тему було

Отже, давайте розпакуємо коробку і подивимося, що ж нам пропонують?
Навіщо?
Бачите одиничку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача