Статьи

HTML і CSS. Рівень 1. Створення сайтів на HTML 5 і СSS 3

 1. викладачі курсу
 2. Історії успіху
 3. Рекомендовані курси за спеціальністю
 4. Тестування за курсом
 5. Найближчі групи
 6. Повний розклад курсу
 7. Документи про закінчення
 8. Актуальні новини
 9. Авторизація Microsoft - ще одне підтвердження високого рівня навчання на курсах PowerPoint в Центрі «Спеціаліст»!


Після закінчення курсу Ви будете вміти:
 • створювати web-сторінки, що містять всі необхідні компоненти: текстове наповнення, гіперпосилання, графічне наповнення;
 • самостійно створювати повноцінний сайт шляхом визначення ієрархії взаємодії web-сторінок між собою;
 • грамотно розробляти інтерактивні форми для взаємодії користувача з web-сервером;
 • ефективно використовувати можливості каскадних таблиць стилів CSS для підвищення функціональності і поліпшення оформлення web-сайту;
 • використовувати технологію фреймів;
 • дізнаєтеся про нові можливості HTML 5 і CSS 3;
Фахівці, що володіють цими знаннями і навичками, в даний час вкрай затребувані. Більшість випускників наших курсів роблять успішну кар'єру і користуються повагою роботодавців.
Тривалість курсу - 32 ак. ч.

викладачі курсу

Відгуки про курс

Про викладача:
викладач по веб-технологій повинен бути завжди в курсі сучасних тенденцій в цій галузі, але не менш важливо, щоб він був людиною позитивно налаштованим і креативним. Тоді слухачам набагато простіше сприймати навіть досить складну інформацію. Саме так відбувається на заняттях Гревцова Валентина Валентиновича. Він щедро ділиться знаннями в області сайтобудування і буквально заряджає своїм оптимізмом тих, хто проходить до нього на курс. Не випадково Валентин Валентинович незмінно отримує вдячні відгуки слухачів . Читати далі

Всі викладачі по курсу

Про викладача:
Талановитий викладач-практик, володар престижного міжнародного статусу ZCE (Zend Certified Engineer). Поєднує багаторічний досвід викладання і практичної розробки . Слухачі люблять Олексія Володимировича за доступне і зрозуміле виклад складних тем, наочні приклади, які допомагають відразу ж опановувати матеріалом, захопленість своєю справою і добрий гумор. Читати далі

Всі викладачі по курсу

Про викладача:
Талановитий викладач і один з найкращих фахівців в Росії по комп'ютерній графіці і веб-дизайну . Науковий співробітник МГТУ імені Н.Е. Баумана, поєднує загартування старої школи і любов до сучасних технологій. За багато років викладання в Центрі навчив понад 4500 слухачів. Постійно отримує самі добрі і вдячні відгуки. Слухачі пишаються тим, що навчалися саме у цього викладача - справжнього професіонала, доброзичливу людину і талановитого педагога. Читати далі

Всі викладачі по курсу


Всі відгуки за курсом (284)

Історії успіху

попередня підготовка

Необхідна підготовка: Успішне закінчення курсу Базова комп'ютерна підготовка. Windows і Інтернет для початківців або еквівалентна підготовка.

Рекомендована підготовка (необов'язкова): Успішне закінчення курсу Машинопис. Сліпий десятипальцевий метод друку на клавіатурі або еквівалентна підготовка.

Для визначення рівня Вашої попередньої підготовки, рекомендуємо Вам пройти безкоштовне тестування .

Отримати консультацію про необхідну попередню підготовку за курсом Ви можете у наших менеджерів: +7 (495) 232-32-16.

Наявність попередньої підготовки є запорукою Вашого успішного навчання. Попередня підготовка вказується у вигляді назви інших курсів Центру (Обов'язкова попередня підготовка). Вам слід прочитати програму вказаного курсу і самостійно оцінити, чи є у Вас знання і досвід, еквівалентні даній програмі. Якщо Ви володієте знаннями менше 85-90% рекомендованого курсу, то Ви обов'язково повинні отримати попередню підготовку. Тільки після цього Ви зможете якісно навчитися на обраному курсі.

Рекомендовані курси за спеціальністю

Щоб стати професіоналом, ми рекомендуємо Вам разом з цим курсом вивчити:

Тестування за курсом

програма курсу

За даним курсом безкоштовно надаються додаткові години для самостійної роботи в комп'ютерних класах Центру, де проводяться заняття. Ви можете закріпити отримані знання, виконати домашні завдання, проконсультуватися у фахівців Центру. Додаткові години надаються в дні занять за попереднім погодженням з адміністратором комплексу.

 • ранковим групам з 8:30 до 10:00
 • денним групам - по 1 ак.ч. до і після занять (13.15-14.00, 17.10-17.55)

Найближчі групи

* Дана знижка дійсна при замовленні та оплаті очного і онлайн навчання тільки сьогодні. Запишіться прямо зараз зі знижкою!

* Дана знижка дійсна при замовленні та оплаті очного і онлайн навчання тільки сьогодні. Запишіться прямо зараз зі знижкою!

* Дана знижка дійсна при замовленні та оплаті очного і онлайн навчання тільки сьогодні. Запишіться прямо зараз зі знижкою!

На даний момент груп немає

На даний момент груп немає

* Дана знижка дійсна при замовленні та оплаті очного і онлайн навчання тільки сьогодні. Запишіться прямо зараз зі знижкою!

* Дана знижка дійсна при замовленні та оплаті очного і онлайн навчання тільки сьогодні. Запишіться прямо зараз зі знижкою!

Повний розклад курсу

з 10:00 до 17:00
Економія до 15% Вечір або Вихідні
стандартна ціна онлайн
Економія до 15% індивідуальне навчання Записатися Приватні особи 14 990 12 700 14 990 14 990 12 700 53 600 ** Організації 15 990 15 990 15 990 * Вартість вказана з урахуванням знижки. Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.
Центр надає спеціальну послугу індивідуального навчання . Тривалість індивідуального навчання - мінімум 4 академічні години. Вартість навчання в Москві уточнюйте у менеджера. При виїзному індивідуальному навчанні встановлюється надбавка: + 40% від вартості замовлених годин при виїзді в межах МКАД, + 40% від вартості замовлених годин і + 1% від вартості замовлених годин за кожен кілометр віддалення від МКАД при виїзді в межах Московської області. Вартість виїзду за межі Московської області розраховується індивідуально менеджерами по роботі з корпоративними клієнтами.
** Вказана мінімальна ціна за індивідуальне навчання. Число годин роботи з викладачем в 2 рази менше, ніж при навчанні в групі. Якщо Вам для повного засвоєння матеріалу курсу потрібно більше годин роботи з викладачем, то вони оплачуються додатково. У разі занять за індивідуальною програмою розрахунок вартості навчання і кількості необхідних годин проводиться окремо.

Документи про закінчення

Залежно від програми навчання видаються наступні документи:


посвідчення *


свідоцтво


Сертифікат міжнародного зразка

* Для отримання посвідчення вам необхідно надати копію диплома про вищу або середню професійну освіту.

Сертифікати міжнародного зразка виводяться після закінчення курсу в особистому кабінеті слухача.

Всі документи Центру

Актуальні новини

Все про кар'єрний консультуванні: практикум для коучів і HR

«Спеціаліст» пропонує Вам пройти унікальну стажування по кар'єрному консультування. Ви отримаєте інструментарій кар'єрного консультанта, можливість проаналізувати свою кар'єру, а також застосувати знання і навички на реальних клієнтів.

Повний текст новини

Авторизація Microsoft - ще одне підтвердження високого рівня навчання на курсах PowerPoint в Центрі «Спеціаліст»!

Центр «Спеціаліст» при МДТУ ім. Н.е. Баумана знову підтвердив найвищий рівень якості навчання в сфері вітчизняного і міжнародного освіти. Курс «55292AC: Microsoft PowerPoint 2019. Рівень 1. Створення ефективних бізнес-презентацій» отримав міжнародну авторизацію Microsoft!

Повний текст новини

Всі новини

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача