Статьи

HTC Sync Manager

 1. Як користуватися HTC Sync Manager?

HTC Sync Manager - зручний безкоштовний інструмент синхронізації пристроїв на операційній системі Android з персональним комп'ютером

HTC Sync Manager - зручний безкоштовний інструмент синхронізації пристроїв на операційній системі Android з персональним комп'ютером. як і Nokia Suite , Це програма дозволяє управляти даними смартфона зі стаціонарного ПК дуже зручно.

На нашому інтернет-порталі ви можете скачати HTC Sync Manager безкоштовно для Windows 7, XP, Vista, Windows 8. Остання версія вже доступна по посиланню під цим текстом.

Взаємодіяти з мультимедійним контентом через це додаток дуже просто. Перед тим, як встановити HTC Sync Manager, дізнайтеся більше про його функціях:

 • Переміщення наступних даних: список контактів телефонної книжки, календар, музика, закладки веб-сторінок, фотографії, відеозаписи, SMS, документи.
 • Ідеальний порядок в альбомах завдяки HTC Сінк.
 • Синхронізація плейлистів і музичних бібліотек за допомогою iTunes або Windows Media Player .
 • Створена резервна копія контенту, яка може бути перенесена на ваш телефон.
 • Якщо завантажити HTC Sync Manager на комп'ютер, ви зможете в два рахунки перенести фото, відео, повідомлення та інші файли з iPhone або іншого мобільного пристрою на свій телефон.

Як користуватися HTC Sync Manager?

Крім цього, програма HTC Sync Manager дозволяє використовувати власний вбудований програвач. Це ще більше спростить перегляд і прослуховування музики, відео або фото. Як це зробити:

 1. Завантажити додаток або оновити версію.
 2. Підключити телефон до комп'ютера (через USB кабель, Wi-Fi або Bluetooth).
 3. Після того, як програма розпізнає ваш пристрій, надайте йому назву в налаштуваннях.
 4. Збережіть і на панелі пристрою, яка з'явиться перед вами, задайте параметри, які вам необхідні.
 5. Ознайомтеся з загальними даними про ваш телефон, в тому числі зі станом пам'яті.

Як бачите, передача даних і їх обробка в рамках такої синхронізації не вимагає спеціальної підготовки. Завантажуйте програму російською мовою і керуйте інформацією легко!

Підтримувані версії Windows 7, 10, 8, XP, Vista

Ліцензія

безкоштовно

Російська мова є

Оновлене 2018-06-18

Кількість завантажень 5393

Як користуватися HTC Sync Manager?
Як користуватися HTC Sync Manager?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.