Статьи

Hosts Windows 10: як змінити і де знаходиться файл

  1. Де лежить і як виглядає файл hosts в Windows 10
  2. Як змінити файл Hosts в Windows 10

У цій статті ми розглянемо, що таке файл hosts в Windows 10, для чого він потрібен в системі і що робити, якщо його вміст виглядає не так, як повинно.

Де лежить і як виглядає файл hosts в Windows 10

Технічно, він являє собою текстовий документ, в якому вказані деякі дані. Тобто, по суті - це база даних, яка використовується системою для зіставлення IP-адреси будь-якого вузла та його імені. Знаючи, де знаходиться файл hosts Windows 10, можна швидко отримати доступ до його редакції C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc.

За замовчуванням його вміст виглядає таким чином:

Як видно, тут можуть бути присутніми порожні рядки, рядки, що починаються з решітки «#» і рядки, що містять текстову інформацію
Як видно, тут можуть бути присутніми порожні рядки, рядки, що починаються з решітки «#» і рядки, що містять текстову інформацію. Порожні рядки ігноруються системою при роботі, рядки, які починаються з символу решітки є коментарями і також системою не використовуються.

Як змінити файл Hosts в Windows 10

Оскільки дані міститися в текстовому вигляді, то ми можемо відредагувати зміст файлу hosts Windows 10. Зазвичай, це робиться за допомогою програми «Блокнот», яке є за замовчуванням в операційній системі. Щоб відкрити його для редагування, необхідно спочатку запустити блокнот від імені адміністратора.

Після запуску блокнота таким чином, необхідно відкрити hosts як зазвичай (у вікні відкриття в поле «Тип файлу» має бути «Все файли»).

Після відкриття ми побачимо вже знайомі нам дані. Якщо вміст якимось чином змінено, то повернути його до значення за замовчуванням можна декількома способами.

  1. Завантажити Hosts для Windows 10 с.
  2. Також, почистити hosts Windows 10 можна, якщо при відкритті сайту в браузері в адресному рядку Ви бачите символи, яких там не повинно бути (наприклад, замість оригінального vk.com може бути vkk.com або vk.con). Таким чином, посилання буде вести не на оригінальний ресурс, а цілком можливо, що на шахрайський, щоб дізнатися Ваші особисті дані.

Зміна змісту документа може допомогти впоратися з рекламою в деяких додатках. Щоб в програмі відображався рекламний контент, вона при запуску направляє запит на сервер, і Ви бачите рекламу, наприклад, в скайпі. Змінивши файл, Ви можете заблокувати доступ цією програмою (наприклад, скайпу) до сервера з рекламою. Для цього в кінець необхідно дописати наступні рядки:

Ми бачимо, що рекламні запити, провідні на сайти в правій частині в даному випадку, будуть перенаправлені на адресу 127.0.0.1, тобто на Ваш комп'ютер і таким чином, реклама не відображатиметься.

У даній статті ми розглянули, що таке hosts, як його можна використовувати і як виправити помилки, якщо його вміст відрізняється від значення за замовчуванням.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача