Статьи

Громадський транспорт Відня у питаннях і відповідях

 1. Де можна купити квитки на громадський транспорт?
 2. Які проїзні квитки діють у Відні і їх вартість?
 3. Де компостувати квитки?
 4. Скільки коштує проїзд дитини на віденському транспорті?
 5. Маршрути віденського транспорту - де можна подивитися?
 6. Як дізнатися проїзд у Відні за допомогою маршрутизатора?
 7. Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста?
 8. Як доїхати з Відня в Баден громадським транспортом?
 9. Який транспорт ходить у Відні вночі?
 10. Куди звертатися, якщо ви забули речі в транспорті?

У Відні діє проста і, можливо, найкраща в Європі система громадського транспорту У Відні діє проста і, можливо, найкраща в Європі система громадського транспорту. Мережа автобусних і трамвайних маршрутів у поєднанні з метро і швидкісними поїздами ( «електричками») повністю покриває всі райони міста і передмістя, надаючи можливість пасажирам вибрати оптимальний варіант за ціною, комфорту і часу поїздки. На всі види транспорту діють квитки єдиного зразка.

У статті наведені основні питання і відповіді по віденському суспільного транспорту:

Нижче, в коментарях, Ви можете задати своє питання і отримати на нього відповідь.

Де можна купити квитки на громадський транспорт?

Квитки можна купити в  касах  або автоматах на залізничних станціях або в метро, ​​а також на великих автобусних / трамвайних зупинках Квитки можна купити в касах або автоматах на залізничних станціях або в метро, ​​а також на великих автобусних / трамвайних зупинках. Квитки на одну поїздку можна купити безпосередньо у трамваї чи автобусі, правда коштувати вони там будуть трохи дорожче.

При покупці квитків в автоматі майте на увазі, що автомат може приймати купюри не всіх номіналів, а тільки допустимі для даного виду квитка. Наример, якщо ви купуєте разовий квиток за € 2,20 автомат буде приймати купюри гідністю € 5, € 10 і дрібниця. Автомат сам висвітить зображення купюр, якими можна оплатити квиток.

Автомат сам висвітить зображення купюр, якими можна оплатити квиток

Меню віденського автомата для продажу квитків на громадський транспорт:
(Вид меню може відрізнятися в залежності від автомата)

1 - квиток на одну поїздку;

2 - квиток на одну поїздку за півціни (для дітей від 6 до 15 років, власників собак - на собаку і велосипедистів - за місце для велосипеда);

3 - тижневий проїзний;

4 - місячний проїзний;

5 - добовий проїзний;

6 - проїзний на 3 доби;

7 - квиток на 8-м днів;

8 - віденська карта для покупок.

Квитки ви також можете купити в більшості кіосків з вивіскою «TABAK TRAFIK» (магазинчики, де продають газети, сигарети і ін.). квитки можна купити online .

Повернутися до списку

Які проїзні квитки діють у Відні і їх вартість?

Ціна залежить від виду проїзного квитка. Поточні ціни (взяті з офіційного сайту Wiener Linien) наступні:

 • Einzelfahrschein - квиток на одну поїздку. Варто € 2,20, якщо брати в автобусі або трамваї - € 2,30. Дійсний тільки в межах однієї зони VOR (Транспортна асоціація Східних областей Австрії). Тобто одноразовий квиток діє в межах адміністративної межі міста (Kernzone Wien 100) або в межах однієї зони, що входить в VOR. Завантажити карту зон можна тут . Квиток дійсний для однієї поїздки в одному напрямку. Можна пересідати на інші лінії стільки раз, скільки вам потрібно. На пересадку відводиться час не більше 20 хв. Поїздка не повинна перериватися. Рухаючись з прокомпостірованим квитком, ви можете змінювати вид транспорту, наприклад, доїхати до певної станції на метро і там взяти автобус, далі в тому ж напрямку (тобто не назад). Повторно компостувати квиток не потрібно.
 • Wiener Einkaufskarte - віденська карта для покупок, € 6,10. Діє один день для множинних поїздок в межах міста (зони 100) з 8:00 до 20:00 (крім неділі та святкових днів). Перед використанням картка повинна бути прокомпостувати.
 • 24-Stunden-Karte - € 7,60, добовий проїзний квиток. Дійсний для поїздок в зоні 100 протягом 24 годин з моменту компостування квитка.
 • 48 Stunden Karte - € 13,30, проїзний квиток на 2 доби. Дійсний для поїздок в зоні 100 протягом 48 годин з моменту компостування квитка.
 • 72-Stunden-Karte - € 16,50, 3-ех добовий проїзний квиток. Дійсний для поїздок в зоні 100 протягом 72 годин з моменту компостування квитка.
 • Wochenkarte - € 16,20, тижневий проїзний. Дійсний для поїздок в зоні 100 з 00:00 годин понеділка до 9:00 наступного понеділка. На самому квитку вже проставлені дати початку і закінчення дії квитка (а також номер тижні в році), так що компостувати його не потрібно. Починаючи з четверга, можна купити проїзний тільки на наступний тиждень.
 • Monatskarte - € 48,20, місячний проїзний. Дійсний для поїздок в зоні 100 з 00:00 годин першого дня місяця і до 00:00 другого дня наступного місяця.
 • Jahreskarte - € 365, річний проїзний. Дійсний для поїздок в зоні 100 протягом одного календарного року. Квиток - іменний, для його використання потрібно при собі посвідчення особи. У власника квитка є ряд пільг, наприклад, безкоштовний провіз собаки або велосипеда.
 • 8-Tage Klimakarte - € 38,40, квиток на 8 днів, причому необов'язково, щоб ці дні йшли послідовно. Містить 8 смуг для компостування. Перед компостуванням використані смуги підгинаються. Дійсна з моменту компостування до 01:00 наступного дня. Може бути використана декількома людьми, які пересуваються разом. У цьому случе одна смуга використовується для однієї персони.

Існує спеціальний туристичний квиток Die Wien-Karte (Віденська Карта) Існує спеціальний туристичний квиток Die Wien-Karte (Віденська Карта). Вартість € 24,90. Дійсна для поїздок в зоні 100 протягом 3 діб з моменту компостування квитка. Існує віденська карта на 48 годин, вартість якої 21,90. Надає знижки при покупці квитків в музеї, на виставки, концертні вистави і ще ряд транспортних пільг. Тримач Wien-Karte може їздити разом з дитиною до 15 років без додаткової оплати. Проїзний можна купити в туристичному інформаційному бюро на Albertinaplatz або в вашому готелі. Детально про Віденської Карті можна подивитися на сайті wien-info .

Повну інформацію про квитки на громадський транспорт Відня і їх актуальною вартості можна подивитися на сайті Wiener Linien.

Повернутися до списку

Де компостувати квитки?

Квитки компостуються в спеціальних автоматах (як правило, блакитного кольору, але можуть бути і жовтого) перед входом на станцію метро або міської електрички, так само як і на автобусних і трамвайних зупинках Квитки компостуються в спеціальних автоматах (як правило, блакитного кольору, але можуть бути і жовтого) перед входом на станцію метро або міської електрички, так само як і на автобусних і трамвайних зупинках. При компостуванні відбувається активація квитка - проставляються поточні дата і час. Якщо квиток куплений безпосередньо в трамваї або автобусі, він активується автоматично (тобто на ньому відразу проставляється тимчасової штамп). Дехто автомати для продажу квитків можуть пропонувати вибір: активувати квиток під час продажу або не залишати времененную позначку. Одного разу прокомпостований квиток більше компостувати не потрібно (якщо це, звичайно, не квиток з декількома смугами для компостера).

Повернутися до списку

Скільки коштує проїзд дитини на віденському транспорті?

Діти до 6 років їздять у Відні (і ін Діти до 6 років їздять у Відні (і ін. Зонах VOR) безкоштовно. Для дитини від 6 до 15 років в автоматі слід купити разовий квиток за півціни (Halbpreis) або квиток на 2-е поїздки за півціни (2 Fahrten Halbpreis). Як проїзного на 3 доби для однієї дитини до 15 років може бути використана ваша віденська карта (див. Вище), в цьому випадку вам знадобиться документ, що підтверджує вік дитини. По неділях, в дні державних свят і під час канікул в школах Відня діти до 15 років їздять також безкоштовно. Якщо дитині вже виповнилося 15 років, йому потрібно купувати квиток як дорослому.
По цьому посиланню Ви можете побачити дні шкільних канікул в Австрії у всіх федеральних землях на 2016 рік:

Джерело інформації тут
Повернутися до списку

Маршрути віденського транспорту - де можна подивитися?

На віденському транспорті пересуватися і орієнтуватися дуже легко. Усюди є інформаційні покажчики. Якщо написано «Oper», то Ви точно будете в центрі міста, біля будівлі Державної Опери.

Карту маршрутів метрополітену і швидкісних поїздів ви можете завантажити звідси . Трамвайні гілки ви можете побачити тут . А на цьому сайті дуже наочно представлені всі маршрути трамваїв, метро і автобусів в Відні.

Повернутися до списку

Як дізнатися проїзд у Відні за допомогою маршрутизатора?

На головній сторінці сайту Wiener Linien можна знайти маршрутизатор віденських ліній - потужну систему пошуку всіх можливих маршрутів з будь-якого пункту А в пункт Б міста Відня (і передмістя). Зручніше за все, на мій погляд, маршрутизатор, який знаходиться на сайті VOR . Нижче на малюнках приведена невелика інструкція, як користуватися маршрутизатором. (Натисніть на картинки, щоб їх збільшити)

1. Зайдіть на сайт маршрутизатора. Вам знадобиться ввести адресу початкової (поле From) і кінцевої (To) точок маршруту, а також бажаний час прибуття в пункт призначення (Arrival) або час відправлення з початкової точки маршруту (Departure).
Якщо Ви їдете з аеропорту, то введіть це:
From
City вводимо Schwechat
Station / Stop - Flughafen Wien-Schwechat
а де графа To,
City - вводимо Wien,
Station / Stop - адреса готелю.
2. Приклад введення точки маршруту за допомогою схеми зупинок общеcтвенного транспорту Відня (посилання Network plan).
3. Приклад введення точки маршрут за допомогою карти (посилання Map). Припустимо ми вибрали в якості початкової точки маршруту готель Рейтер (Hotel Reither).
4. Приклад вибору точки маршруту за допомогою введення початкових букв назви об'єкта. Наприклад, ми ввели для кінцевої точки маршруту символи «sta» і вибрали із списку «Staatsoper» (Віденська державна опера).
5. Вводимо дату і час відправлення, наприклад 19:30, і натискаємо кнопку Search. Отримуємо таблицю всіх можливих маршрутів проїзду з готелю в Віденську оперу з інтервалом відправлення в 5хв. Показана вартість кожної поїздки. Дається також опис всіх переходів і пересадок на маршруті.
6. Кількома на посилання PDF в цікавій для сходинці таблиці і отримуємо карту вашого маршруту як файл у форматі PDF.

Повернутися до списку

Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста?

Варіант 1. Швидкісний поїзд Schnellbahn, гілка S7.
На платформі в автоматах ви можете купити один квиток за € 4,20 (Аеропорт Швехат (Schwechat) - Wien Mitte) або який-небудь з проїзних квитків, перечіленних вище або два разових квитка за € 2,10, так як поїзд проїжджає через 2 е зони. Всі квитки повинні бути активовані (автомат сам проставить дату і час покупки). До станції Wien Mitte поїзд йде 24 хв. У поїзді контролери завжди проводять перевірку! Штраф за безквитковий проїзд € 103!

Варіант 2. Швидкісний поїзд CAT (City Airport Train).
Квиток коштує € 11. Якщо його купувати безпосередньо в поїзді - € 12, при бронюванні online , - € 9 (в обидві сторони - € 17). Поїзд йде в центр міста без зупинок 16 хвилин до станції Landstrasse Wien-Mitte.

Варіант 3. Автобуси. Ціни від € 6. Подивитися маршрути і розклад руху атобус можна на сайті віденського аеропорту.

Повернутися до списку

Як доїхати з Відня в Баден громадським транспортом?

Баден під Віднем (Baden bei Wien) - невелике містечко, розташоване приблизно в 25 км на південь від столиці, відноситься до землі Нижня Австрія. Всесвітню популярність цей місто отримало завдяки своїм термальним курортам, заснованим ще древніми римлянами. Проїзд Відень - Баден на громадському транспорті дізнатися дуже легко за допомогою згаданого вище маршрутизатора. Наприклад, знайдемо маршрут від аеропорту Швехат до станції Josefsplatz, Баден.

Найшвидший і дешевий маршрут наступний:

 • На електричці S7 від аеропорту Flughafen Wien (VIE) в напрямку Florisdorf до станції Rennweg (21 хв).
 • На станції Rennweg сісти на регіональний поїзд лінії Payerbach-Reichenau (Пайербах-Райхенау) австрійських ж / д і їхати до станції Баден (32 хв).
 • Вийти на ж / д станції Баден і пройтися пішки до зупинки трамвая Baden Viadukt (бл. 10 хв).
 • На трамваї лінії Badner Bahn WLB від зупинки Baden Viadukt до Baden Josefsplatz (2 хв).

Разом: «чисте» час шляху - 65мін, з урахуванням часу очікування електричок і трамвая - 1ч 24мін. Вартість всієї поїздки - € 8,40

Менш швидкий маршрут за ту ж ціну (8,40), але більш «насичений» пам'ятками, наступний:

 • Від аеропорту на електричці S7 до станції Wien Mitte.
 • Перейти на метро на гілку U4 (зелена) і їхати до Karlsplatz - ви опинитеся у Опери.
 • На трамваї від Опери (біло-блакитного кольору з табличкою BADEN) - до Josefsplatz Баден.

Разом: «чисте» час шляху - близько півтора години, з урахуванням очікувань транспорту - близько 1ч 45хв.

Повернутися до списку

Який транспорт ходить у Відні вночі?

У нічний час в Відні ви можете користуватися не тільки таксі, а й громадським транспортом. По-перше, у вихідні та святкові дні віденське метро працює цілодобово. По-друге, існує мережа нічних автобусних маршрутів NightLine, в якій діють ті ж тарифи і проїзні квитки, що і в денний час. Такі автобусні маршрути містять букву «N» на початку номера. Ці автобуси ходять щоночі з 12 до 5 ранку, інтервал руху приблизно 30 хв. Ви можете завантажити карту маршрутів нічних автобусів звідси:

Розклад руху нічних автобусів у Відні можна подивитися тут .

Повернутися до списку

Куди звертатися, якщо ви забули речі в транспорті?

Протягом трьох діб ваші речі будуть зберігатися за місцем їх знаходження. З'ясувати про них можна по телефону служби знахідок Wiener Linien: (01) 7909 - 188 (в Австрії). Далі вони надійдуть на зберігання до Центрального бюро знахідок Відня, яке розташоване за адресою:
Wien 1030, Am Modenapark 1
тел. для довідок: (01) 4000 - 8091

на цій сторінці Ви можете дізнатися про контроль квитків в віденському транспорті, а саме як він проходить, в які дні і де (автобуси, метро, ​​трамваї)

Повернутися до списку

Де можна купити квитки на громадський транспорт?
Які проїзні квитки діють у Відні і їх вартість?
Де компостувати квитки?
Скільки коштує проїзд дитини на віденському транспорті?
Маршрути віденського транспорту - де можна подивитися?
Як дізнатися проїзд у Відні за допомогою маршрутизатора?
Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста?
Як доїхати з Відня в Баден громадським транспортом?
Який транспорт ходить у Відні вночі?
Куди звертатися, якщо ви забули речі в транспорті?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.