Статьи

Греки Донбасу створять поселення в Криму

Грецька громадськість провела засідання. & Nbsp; Фото: & nbsp; bahgorsovet.org.ua

Греки Донбасу створять поселення в Криму https://cdn.segodnya.ua/img/article/4643/5_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4643/5_tn.jpg 2013-10-02T15: 05: 27 + 03: 00 Донбас Переселені греки хочуть повернутися на історичну Батьківщину

Виконком міськради Бахчисараю схвалив ініціативу створення в місті поселень греків, які в даний час проживають в регіонах сходу країни, - про це йдеться в повідомленні прес-служби міськради.

У лютому грецька громадськість провела засідання за участю делегатів з Донецька, Маріуполя, Харкова, Луганська, Дніпропетровська, Артемівська, Бердянська, Приморського, Волновахи, а також із сіл. У засіданні брали участь 93 делегата і запрошені особи.

Темою засідання стало обговорення повернення переселених греків на історичну Батьківщину. Спадкоємці переселених греків виявили намір в отриманні земельних ділянок на території АР Крим і Бахчисарая для організації будівництва грецьких поселень. Пропозиція присутніми на засіданні було підтримано одноголосно.

Міський голова м Бахчисарай Костянтин Рубаненко висловив готовність посприяти Михайлу Іванову, голові товариства греків, представнику від Союзу греків Приазов'я "Таврида", в рамках наявних у нього повноважень.

Працівникам виконкому доручено підготувати необхідну інформацію.

Нагадаємо, історично греки Криму були представлені двома групами, одна з яких говорила грецькою мовою, а друга кримськотатарською. Обидві групи складалися з нащадків грецьких колоністів, які прибували на півострів з IV століття до нашої ери до IV століття нашої ери.

У 1777 році незадовго до падіння Кримського ханства все греки Криму були депортовані російською владою в Приазов'ї. Тут в 1780 році вони заснували місто Маріуполь і кілька сіл, яким дали кримські назви. З тих пір етнічна група відома під назвою маріупольських греків.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.