Статьи

Gpedit msc не знайдений в Windows 7, 8.1, 10

 1. Інструмент локальних політик GPEDIT.msc
 2. Що потрібно зробити перед початком установки?
 3. Як встановити gpedit.msc в Windows Home
 4. Додаткова настройка для 64-розрядної системи
 5. Запуск інструменту GPEdit.msc
 6. Що робити, якщо відображається помилка MMC при відкритті GPEdit.msc?

Редактор групової локальної політики (gpedit.msc) дуже корисний інструмент для проведення різних налаштувань системи - з його допомогою можна швидко і легко відключити або включити окремі компоненти, заборонити або дозволити ті чи інші дії для користувачів. Але, на жаль, у версії Home операційних систем Windows 7, 8.1, 10 користувач стикається з тим, що інструмент не знайде. Давайте розберемо, як додати GPEDIT.msc в Windows Home 7, 8.1, 10.

1, 10

Інструмент локальних політик GPEDIT.msc

Microsoft навмисно встановлює Редактор локальних групових політик тільки в версіях Windows Professional і вище, тому користувач Home його не знаходить. Що ж робити, якщо версією Home він не знайдений, але в цілях безпеки потрібно змінити конфігурацію ОС.

Існує можливість встановити його в «домашніх» версіях Windows 7, 8,1. 10, де з її допомогою можна провести тонке налаштування системи. Наприклад, ми можемо швидко відключити або включити окремі компоненти, такі як Windows Defender, гаджети в Windows 7 або хмара OneDrive в Windows 8.1 / 10, заблокувати підключення комп'ютера до домашньої групи, заборонити доступ користувачів до деяких системних функцій та інше.
Існує можливість встановити його в «домашніх» версіях Windows 7, 8,1

Звичайно, все це ми можемо зробити в версії Home, але для цього потрібно внести деякі зміни до реєстру.

Що потрібно зробити перед початком установки?

Інструмент gpedit.msc вносить зміни в системні файли і тому обов'язково потрібно створити точку відновлення системи перед його інсталяцією. Справа в тому, що це не офіційна версія gpedit від Майкрософта - тобто вона розроблена не програмістами цієї компанії.

Програма gpedit.msc була додана в інсталяційний пакет, який було скомпільовано користувачем «davehc» з форуму Windows 7 Forums. Теоретично, пакет був підготовлений для Windows 7, але також доведено, що він правильно працює в Windows 8.1, 10.

Як встановити gpedit.msc в Windows Home

Завантажити програму установки безкоштовно можна на сайті DeviantArt. Щоб її знайти перейдіть за посиланням:

drudger.deviantart.com/art/Add-GPEDIT-msc-215792914

а потім клацніть на «Download» з правого боку вікна сайту.

Файл буде завантажено в ZIP архіві, розпакуйте його в будь-якому місці, наприклад, на робочий стіл. Установка досить стандартна, просто натискайте на «Далі», щоб завершити інсталяцію.
Файл буде завантажено в ZIP архіві, розпакуйте його в будь-якому місці, наприклад, на робочий стіл

Додаткова настройка для 64-розрядної системи

Якщо у вас встановлена ​​32-розрядна система, то не потрібно робити ніяких додаткових дій, але якщо 64-розрядна (що більш ймовірно), зробіть наступне.

Потрібно скопіювати з папки SysWOW64 кілька файлів в папку System32.
Для цього в провіднику зайдіть в каталог:

C: \ Windows \ SysWOW64,

де потрібно знайти такі:
GroupPolicy (каталог);
GroupPolicyUsers (каталог);
gpedit.msc (файл).

Відзначте ці файли і папки, правою кнопкою миші і виберіть «Копіювати».

Потім перейдіть за наступним шляхом:

C: \ Windows \ System32

Клікніть в будь-якому місці правою кнопкою миші і виберіть «Вставити».

Запуск інструменту GPEdit.msc

Відкрити інструмент можна таким же чином, як і в Windows Professional. Для його запуску натисніть клавіші Win + R, а потім у вікні «Виконати» наберіть наступну команду gpedit.msc, або введіть її в рядок пошуку «Знайти програми та файли» в меню Пуск.
Відкрити інструмент можна таким же чином, як і в Windows Professional

Після натискання на ОК має відкритися вікно Редактора локальних групових політик.
Але іноді деякі користувачі на форумах повідомляють, що під час запуску команди може відобразитися помилка MMC. В такому випадку дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

Що робити, якщо відображається помилка MMC при відкритті GPEdit.msc?

Помилка може виникнути в тому випадку, коли ім'я облікового запису користувача складається з декількох частин. Якщо редактор не починається і виникає помилка MMC, то її можна усунути, виконавши такі дії:

 1. Переінсталюйте GPEDIT.msc, запустивши файл setup.exe. Після встановлення не закривайте вікно натисканням на кнопку «Finish» - поки залиште його відкритим.
 2. У Провіднику перейдіть в папку «C: \ Windows \ Temp \ gpedit».
 3. Тут знаходяться файли x64.bat (для 64-розрядної версії) і x86.bat (для 32-розрядної). Залежно від типу операційної системи, клацніть правою кнопкою миші на вибрану і виберіть пункт "Відкрити за допомогою> Блокнот».
 4. Перейдіть на 6 рядок, яка закінчується наступним уривком тексту:
  % username%: f
 5. Відредагуйте цей рядок, замінивши% username%: f на «% username%»: f, як показано нижче в якості прикладу.

  Бачите, фрагмент% username% повинен бути в лапках. Проробіть так для кожного рядка, що містить цей уривок. Після клікніть на кнопку «Зберегти» і вийдіть з Блокнота.
 6. Потім клікніть правою кнопкою миші на зміненому файлі .bat і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

Відповідні записи будуть оновлені і тепер можна закрити вікно інсталятора gpedit.msc. Вікно Редактора локальних групових політик має відкритися в версіях Home 7, 8.1, 10 без відображення помилки MMC.

Msc?
Що потрібно зробити перед початком установки?
Msc?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача