Статьи

Gpedit msc не знайдений в Windows 7, 8.1, 10

 1. Інструмент локальних політик GPEDIT.msc
 2. Що потрібно зробити перед початком установки?
 3. Як встановити gpedit.msc в Windows Home
 4. Додаткова настройка для 64-розрядної системи
 5. Запуск інструменту GPEdit.msc
 6. Що робити, якщо відображається помилка MMC при відкритті GPEdit.msc?

Редактор групової локальної політики (gpedit.msc) дуже корисний інструмент для проведення різних налаштувань системи - з його допомогою можна швидко і легко відключити або включити окремі компоненти, заборонити або дозволити ті чи інші дії для користувачів. Але, на жаль, у версії Home операційних систем Windows 7, 8.1, 10 користувач стикається з тим, що інструмент не знайде. Давайте розберемо, як додати GPEDIT.msc в Windows Home 7, 8.1, 10.

1, 10

Інструмент локальних політик GPEDIT.msc

Microsoft навмисно встановлює Редактор локальних групових політик тільки в версіях Windows Professional і вище, тому користувач Home його не знаходить. Що ж робити, якщо версією Home він не знайдений, але в цілях безпеки потрібно змінити конфігурацію ОС.

Існує можливість встановити його в «домашніх» версіях Windows 7, 8,1. 10, де з її допомогою можна провести тонке налаштування системи. Наприклад, ми можемо швидко відключити або включити окремі компоненти, такі як Windows Defender, гаджети в Windows 7 або хмара OneDrive в Windows 8.1 / 10, заблокувати підключення комп'ютера до домашньої групи, заборонити доступ користувачів до деяких системних функцій та інше.
Існує можливість встановити його в «домашніх» версіях Windows 7, 8,1

Звичайно, все це ми можемо зробити в версії Home, але для цього потрібно внести деякі зміни до реєстру.

Що потрібно зробити перед початком установки?

Інструмент gpedit.msc вносить зміни в системні файли і тому обов'язково потрібно створити точку відновлення системи перед його інсталяцією. Справа в тому, що це не офіційна версія gpedit від Майкрософта - тобто вона розроблена не програмістами цієї компанії.

Програма gpedit.msc була додана в інсталяційний пакет, який було скомпільовано користувачем «davehc» з форуму Windows 7 Forums. Теоретично, пакет був підготовлений для Windows 7, але також доведено, що він правильно працює в Windows 8.1, 10.

Як встановити gpedit.msc в Windows Home

Завантажити програму установки безкоштовно можна на сайті DeviantArt. Щоб її знайти перейдіть за посиланням:

drudger.deviantart.com/art/Add-GPEDIT-msc-215792914

а потім клацніть на «Download» з правого боку вікна сайту.

Файл буде завантажено в ZIP архіві, розпакуйте його в будь-якому місці, наприклад, на робочий стіл. Установка досить стандартна, просто натискайте на «Далі», щоб завершити інсталяцію.
Файл буде завантажено в ZIP архіві, розпакуйте його в будь-якому місці, наприклад, на робочий стіл

Додаткова настройка для 64-розрядної системи

Якщо у вас встановлена ​​32-розрядна система, то не потрібно робити ніяких додаткових дій, але якщо 64-розрядна (що більш ймовірно), зробіть наступне.

Потрібно скопіювати з папки SysWOW64 кілька файлів в папку System32.
Для цього в провіднику зайдіть в каталог:

C: \ Windows \ SysWOW64,

де потрібно знайти такі:
GroupPolicy (каталог);
GroupPolicyUsers (каталог);
gpedit.msc (файл).

Відзначте ці файли і папки, правою кнопкою миші і виберіть «Копіювати».

Потім перейдіть за наступним шляхом:

C: \ Windows \ System32

Клікніть в будь-якому місці правою кнопкою миші і виберіть «Вставити».

Запуск інструменту GPEdit.msc

Відкрити інструмент можна таким же чином, як і в Windows Professional. Для його запуску натисніть клавіші Win + R, а потім у вікні «Виконати» наберіть наступну команду gpedit.msc, або введіть її в рядок пошуку «Знайти програми та файли» в меню Пуск.
Відкрити інструмент можна таким же чином, як і в Windows Professional

Після натискання на ОК має відкритися вікно Редактора локальних групових політик.
Але іноді деякі користувачі на форумах повідомляють, що під час запуску команди може відобразитися помилка MMC. В такому випадку дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

Що робити, якщо відображається помилка MMC при відкритті GPEdit.msc?

Помилка може виникнути в тому випадку, коли ім'я облікового запису користувача складається з декількох частин. Якщо редактор не починається і виникає помилка MMC, то її можна усунути, виконавши такі дії:

 1. Переінсталюйте GPEDIT.msc, запустивши файл setup.exe. Після встановлення не закривайте вікно натисканням на кнопку «Finish» - поки залиште його відкритим.
 2. У Провіднику перейдіть в папку «C: \ Windows \ Temp \ gpedit».
 3. Тут знаходяться файли x64.bat (для 64-розрядної версії) і x86.bat (для 32-розрядної). Залежно від типу операційної системи, клацніть правою кнопкою миші на вибрану і виберіть пункт "Відкрити за допомогою> Блокнот».
 4. Перейдіть на 6 рядок, яка закінчується наступним уривком тексту:
  % username%: f
 5. Відредагуйте цей рядок, замінивши% username%: f на «% username%»: f, як показано нижче в якості прикладу.

  Бачите, фрагмент% username% повинен бути в лапках. Проробіть так для кожного рядка, що містить цей уривок. Після клікніть на кнопку «Зберегти» і вийдіть з Блокнота.
 6. Потім клікніть правою кнопкою миші на зміненому файлі .bat і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

Відповідні записи будуть оновлені і тепер можна закрити вікно інсталятора gpedit.msc. Вікно Редактора локальних групових політик має відкритися в версіях Home 7, 8.1, 10 без відображення помилки MMC.

Msc?
Що потрібно зробити перед початком установки?
Msc?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.