Статьи

Гормональна контрацепція: правила безпеки

Ефективно запобігати вагітності і не шкодити організму під силу тільки грамотно підібраним таблеткам Ефективно запобігати вагітності і не шкодити організму під силу тільки грамотно підібраним таблеткам   Гормональну контрацепцію повинен вибирати лікар   Фото: Pixabay

Гормональну контрацепцію повинен вибирати лікар

Фото: Pixabay.com/ru

Комбіновані оральні контрацептиви вже давно перестали бути чимось незвичним. Їх п'ють дуже багато: починаючи від школярок і закінчуючи жінками за 50. Комусь таблетки допомагають позбутися від прищів, кого-то захищають від небажаної вагітності, а в ряді випадків КОК стають засобом для полегшення симптомів менопаузи .

На гормональні таблетки пишуть відгуки в Bнтернете і купують їх за порадою подружки. Але робити цього не можна. Різні препарати містять різні види гормонів в різних концентраціях і відрізняються по впливу на організм. Тому призначати їх повинен тільки лікар.

Добре, якщо призначення буде зроблено після здачі вами аналізів. Уточнивши, в якому стані знаходиться ваш гормональний фон, лікар зможе прописати таблетки, найбільш вдало коригувальні роботу статевої системи.

Також лікар повинен уточнити, чи є у вас захворювання, що перешкоджають прийому КОК. До них, наприклад, відносяться варикоз, проблеми з серцем, печінкою та онкологія. Жінкам старше 35 до початку прийому таблеток необхідно пройти мамографію.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.