Статьи

Google додав нові функції в «Інструменти для веб-майстрів»

як повідомляє видання Search Engine Journal, Google додав у «Інструменти для веб-майстрів» нові функції і корисні звіти.

Перелічимо основні додавання:

У «Інструментах для веб-майстрів» з'явилася функція перевірки файлів Sitemap (Submit Your Sitemap).

У «Інструментах для веб-майстрів» з'явилася функція перевірки файлів Sitemap (Submit Your Sitemap)

Це означає, що тепер вебмастера можуть проводити попереднє тестування файлу Sitemap.xml і виправляти всі помилки ще до індексації сторінок алгоритмами Google.

Оновився і графік даних по Sitemap - тепер він виглядає наступним чином:

Як відомо, створення Sitemap.xml є обов'язковою для будь-якого власника сайту процедурою, адже це найефективніший спосіб продемонструвати Google розташування сторінок на сайті, які повинні бути проіндексовані.

Також в «Інструментах для веб-майстрів» з'явилася нова покращена статистика «битих» посилань.

Також в «Інструментах для веб-майстрів» з'явилася нова покращена статистика «битих» посилань

На графіку, наведеному вище, Google візуально демонструє вебмайстру непрацюючі посилання, які алгоритми пошукача протягом довгого часу знаходили на сайті. Крім того, в новому звіті перераховується до тисячі непрацюючих посилань, а дані по ним можна експортувати в файли Excel або в модулі CVS для подальшої обробки.

Зручно і те, що, клікнувши по непрацююче посилання в звіті, веб-майстер може побачити всі сторінки в глобальній мережі, де присутня ця посилання:

Функція «Управління параметрами» (Parameter Handling) надає вебмайстру можливість виключати небажані URL з індексації. Також нова функція дозволяє додатково включати певні параметри з метою прискорення Google індексації того чи іншого документа:

Додалася функція «Налаштування і зміна адреси» (Settings and Change of Address) - це досить корисна можливість для тих, хто «перебирається» зі старого сайту на новий. У меню «Налаштування» (Settings), розділу «Конфігурація сайту» (Site Configuration) можна налаштувати відображення адреси основного домену: наприклад, www.example.com або example.com. Використання даного функціоналу в поєднанні з 301 перенаправленням або атрибутом rel = "canonical" істотно збільшує шанси сайту на швидку індексацію Google.

Що стосується розділу «Лабораторії» (Labs), то в ньому з'явився оновлений звіт Site Performance, що показує швидкість завантаження сторінок сайту.

Що стосується розділу «Лабораторії» (Labs), то в ньому з'явився оновлений звіт Site Performance, що показує швидкість завантаження сторінок сайту

Поява плагіна +1 спричинило за собою додавання в «Інструменти для веб-майстрів» звіту «Показники +1» (+1 Metrics). У новому звіті транслюються показники соціальних зв'язків, в яких бере участь сайт, в тому числі, і статистика Google+. Метрики звіту дозволяють вебмастеру оцінити аудиторію сайту, кількість кліків по кнопці +1 для контенту сайту, а також вплив соціальної активності на позицію ресурсу в пошуковій видачі.

У звіті «Пошукові запити і CTR» (Search Queries and CTR) тепер відображається статистика по зашифрованим пошуковим запитам. Нагадаємо, що деякий час тому Google перестав надавати вебмастерам дані про пошукові запити за ключовими словами, у випадках коли вони зашифровані протоколом SSL .


Тепер же ці дані (правда, трохи в іншому вигляді) можна знайти в звіті «Пошукові запити і CTR» в «Інструментах для веб-майстрів» від Google.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.