Статьи

Google Desktop - віджети для Windows, які я використовую до сих пір - Інфія

Хочу поділитися зручною програмою, яка економить мені багато кліків кожен день вже більше 3-х років. Це Google Desktop c віджет Gmail і Google Docs. Зараз майже у всіх широкоформатні монітори, а у деяких і не один, тому "жертва" екранного місця виправдовується функціональністю.

Завантажуєте програму Google Desktop з архівом віджетів. Розпаковуєте архів, встановлюєте і запускаєте програму. В налаштуваннях вмикаєте: «бічна панель» і «завжди поверх інших вікон». Встановлюєте віджети шляхом запуску відповідних файлів з розширенням gg - вони будуть з'являтися в бічній панелі.

Ось деякі улюблені мною Віджети:

Ось деякі улюблені мною Віджети:

1. Віджет Gmail. Він полнофунціонален, всі базові функції поштового клієнта завжди на виду і на відстані одного кліка - можна: відповідати, шукати, писати нові листи, переглядати листування, переглядати будь-які папки. Коли в Gmail з'являється новий лист, воно автоматично з'являється в віджеті. Це дуже зручно і скорочує дуже багато кліків при активній роботі в Gmail - існування на вашому комп'ютері Google Desktop вже виправдовується тільки цим віджетом.

Я навіть перенаправив свою корпоративну пошту на Gmail. Якщо користуватися тільки Outlook, часто про листи дізнаєшся не відразу. Потрібно завжди що б він запущений і потрібно кожен раз його відкривати, щоб прочитати лист.

З січня 2014 року цей гаджет перестав працювати. Якщо хто знайде спосіб як зробити що б він заробив обов'язково напишіть в коментарі.

2. Віджет Google Calendar. Можна створювати заходи в один клік: «Створити нове захід» і написати, наприклад, «Вечеря з Михайлом завтра в 11.00». Віджет розпізнає час і слово «завтра» і правильно додасть захід у календар Google. Якщо натиснути на «Перегляд календаря», то він відкриється в барузер. Цей календар природно, синхронізується з вашими Android пристроями.

3. Віджет Google Docs. Можна відкривати шукати, завантажувати і створювати документи. Остання функція потряла працездатність, але це легко виправити.

ставимо розширення для Firefox - Redirector і створюємо в його настройках правило:
Example URL: https://docs.google.com/MiscCommands?command=newdoc
Include Pattern: https://docs.google.com/MiscCommands?command=newdoc
Redirect To: https://docs.google.com/document/create
Pattern Type: Wildcard

4. Віджет Search дозволяє здійснювати пошук всюди і з великою кількістю опцій.

Віджет Search дозволяє здійснювати пошук всюди і з великою кількістю опцій

5. Інші віджети: годинник, курси валют, новини, RSS-віджети, калькулятор, погода, картинки, системні монітори, файл-менеджери. Я додав їх в архів - раптом кому знадобляться. До закриття для панелі було розроблено безліч різноманітних віджетів (хоч в більшості і непотрібних), але всі вони так само канули в лету і навіть знайти їх вже проблематично.

З усіх мені потрібен Віджет «Погода», але він перестав працювати - якщо хто відновить його працездатність або знайде заміну, то буду вдячний. Якщо відкрити файл віджет в блокноті, то там можна відредагувати код - він більш менш простий.

Google Desktop втратила підтримку і стала недоступна для скачування 14 вересня 2011. Підтримка та розробка віджетів для Windows 7 так само була згорнута, але там і ніколи не було по справжньому юзабельних віджетів. І зараз, здається, на Великих Комп'ютерах немає подібних програм - хоча, як показав Android, гаджети-віджети це зручно.

Якщо ви знаєте ще подібні програми напишіть в коментарях.

Com/MiscCommands?
Com/MiscCommands?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.