Статьи

Google reCAPTCHA можна обійти. Як?

Давайте почнемо з того, що це взагалі за слово таке - «капча». Це вільна транскрипція англійської абревіатури captcha - Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart ( «повністю автоматизований публічний тест Тьюринга для розрізнення комп'ютерів і людей »).

В основі капчи, як і в основі оригінального тесту Тьюринга, лежить проста ідея: капча є тест, який може пройти людина і не може - комп'ютер. Найчастіше капча показує користувачеві спотворений текст, який потрібно ввести повторно, щоб отримати доступ до чого-небудь.

Найчастіше капча показує користувачеві спотворений текст, який потрібно ввести повторно, щоб отримати доступ до чого-небудь

Капча - це важливий інструмент, який дозволяє легко і швидко захистити сайти від реєструються ботів, блог-пости - від незліченних спамерських комментов і так далі. Без капчі умільці змогли б, наприклад, накручувати кількість голосів в голосуваннях або писати купу рекламних коментарів за допомогою програмних роботів.

Перші версії капчи були досить простими, і комп'ютери швидко навчилися їх обходити. Це спричинило за собою змагання хакерів і розробників тестів captcha. Варто було злочинцям здолати одну капчу, як випускалася нова, більш досконала версія.

У якийсь момент в поєдинок втрутилася компанія Google і представила свою reCAPTCHA . Зараз розробка Google вважається неофіційним стандартом в світі капчи. Вона використовується самої Google, Facebook і на багатьох інших сайтах для захисту від спаму та інших капостей. В общем-то, reCAPTCHA - це найпопулярніший вид капчі на світлі.

На жаль, виявилося, що розробка Google не так добре захищена, як багато хто думав.

Фахівці з безпеки з Колумбійського університету недавно виявили кілька вразливостей в технології reCAPTCHA, які дозволяють хакерам обійти обмеження і ініціювати великомасштабні атаки на сайти.

Дослідники стверджують, що їм вдалося створити систему, яка успішно вирішує завдання капчи в 70% випадків, причому в середньому у неї на це йде близько 19 секунд. Для Facebook цей показник навіть вище - успішними були 83,5% спроб, - мабуть, тому, що Facebook використовує для тесту картинки з більш високою роздільною здатністю.

Для створення цієї системи використовувалися методи машинного навчання. Обхід reCAPTCHA відбувався наступним чином: спочатку програма отримувала файли cookie і імітувала поведінка живої людини. Вона подорожувала по різних відкритим сайтам з довільними інтервалами, дотримувалася добовий режим відвідування Інтернету і всіляко вдавала звичайним користувачем. Робилося це неспроста: в логіці Google прописано, що, якщо користувач схожий на робота, йому потрібно запропонувати вирішити задачку поскладніше.

Продемонструвавши «зразкову поведінку», програма запитувала доступ, наприклад, для коментування, дивилася на капчу і відправлялася шукати картинки з неї за допомогою зворотного пошуку Google Images. Того, який на вхід отримує картинки, а на виході видає слова.

Забавно, що система для пошуку зображень від Google допомогла зламати стандарт reCAPTCHA, зроблений тієї ж Google. Текстові описи до картинок дуже сильно полегшили програмі завдання. Крім того, часто зустрічаються картинки фахівці Колумбійського університету внесли в програму вручну.

Проте ця програма може працювати і без Інтернету. «Наша повністю офлайнова система обходу капчі працює швидко і точно. Вона порівнянна з професійними рішеннями ». - Дослідники особливо пишаються простотою і ефективністю своєї розробки.

Перш ніж опублікувати результати роботи, фахівці Колумбійського університету зв'язалися з Google і Facebook і повідомили обом компаніям про знайдені вразливості. За їх словами, Google швидко відреагувала, спробувавши вдосконалити reCAPTCHA, в той час як Facebook поки не прийняла ніяких заходів.

Дослідники вважають, що хакери готові платити по $ 2 за 1000 вирішених задачок капчи, так що програма легко могла б заробляти їм $ 100 в день. А якби вони запустили відразу багато атак одночасно або застосували інші, додаткові технології, то щоденний прибуток була б ще більше. Оскільки зловмисники за повітря не платять, ви цілком можете уявити масштаби потенційного лиха.

Очевидно, що в світі кібербезпеки є ще багато невирішених проблем, але такі дослідження допомагають багатьом компаніям, включаючи Google, зайняти більш активну позицію і переглянути заходи безпеки. Google вже зацікавилася можливістю зробити свій захист надійніше, і хочеться вірити, що і інші сайти не проігнорують це дослідження.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.