Статьи

Головні події ринку контекстної реклами за 2015 рік

 1. Глобальні зміни в Ю Я
 2. Просування мобільних додатків
 3. Динамічні оголошення в Ю Я
 4. коригування ставок
 5. Оголошення для мобільних пристроїв
 6. Відеореклама TrueView стала доступна в AdWords
 7. Формат Gmail Sponsored Promotions
 8. Customer Match - таргетинг по майже
 9. Інструменти для Торгових кампаній
 10. редактор звітів
 11. Автоматичне керування ставками в залежності від позиції в пошуку Яндекса
 12. Бід-менеджер для Google AdWords

2015 рік приніс досить змін і новинок в роботу фахівців з контекстної реклами. Професіонали запам'ятають його завдяки появі нових і розвитку старих типів реклами, запуску цікавих інструментів і, звичайно, зміні аукціону в Ю Я.

Глобальні зміни в Ю Я

Головну новину для російського ринку контекстної реклами представив Яндекс.Директ. У вересні в Ю Я змінилися тип аукціону і принципи ранжирування оголошень. На зміну аукціону другої ціни GSP прийшов аукціон Вікрам-Кларка-Гровса (VCG). Тепер рекламодавець на більш високих позиціях платить більше не за весь трафік, а тільки за додаткові кліки, які він отримує завдяки своєму місцю. Такий алгоритм працює в блоках спецрозміщення, гарантованих показів в пошуку Яндекса і на пошукових майданчиках РСЯ.

Такий алгоритм працює в блоках спецрозміщення, гарантованих показів в пошуку Яндекса і на пошукових майданчиках РСЯ

Якщо раніше оголошення всередині блоків ранжувались за ставкою, то тепер - по комбінації ставки, CTR і показника якості.

Крім того, Яндекс скасував накопичувальні знижки для клієнтів.

Змін зазнав і інтерфейс призначення ставок. Рекламодавцям тепер доступна вартість розміщення на всіх позиціях спецрозміщення, першої та четвертої позиції блоку гарантованих показів. Користувачі бачать ставку, яку їм необхідно встановити, щоб опинитися на потрібному місці, і реальну ціну за клік, яку вони будуть платити. Трохи пізніше Директ почав виділяти сірим кольором позиції, недоступні рекламодавцю, а чорним - доступні.

Олексій Довжиков, генеральний директор і ідеолог eLama.ru:

«Новий аукціон VCG привніс справедливості в ціноутворення в Яндекс.Директі, а принципи ранжирування тепер дозволяють рекламодавцю з більш якісними оголошеннями, ніж у конкурентів, отримувати кращі позиції.

Однак ми очікуємо, що вартість кліка буде рости. Коли чотири рекламодавця змагаються за що стали вигіднішими першу і другу позиції спецрозміщення і підвищують свої ставки, четвертий рекламодавець, що випадає з блоку, збільшує ціну основного кількості трафіку для рекламодавців, які потрапили в НГ.

В рамках нового аукціону автоматизація управління ставками стає удвічі актуальніша. По-перше, розігрів аукціону не зник. Для рекламодавців залишається важливим вчасно міняти ставки, щоб утримувати позиції з хорошим трафіком за мінімальною ціною. По-друге, тепер управління ставками потрібно налаштовувати в залежності від фактичної вартості кліка. Вручну такий підхід реалізувати вкрай складно. Тому для рекламодавців, які працюють в eLama.ru, ми запустили стратегію «Вартість позиції з максимальним трафіком при списується ціною не більше ніж»: рекламодавець вказує, скільки він готовий платити за перехід, а система підбирає і встановлює мінімально необхідну ставку для розміщення на позиції з найбільшим трафіком ».

Іван Кулик, керівник відділу маркетингу, інтернет-магазин «220 Вольт»:

«Перед зміною аукціону ми мінімізували ризики і витрати. Стратегії не змінювали, вирішивши перевірити, як вони будуть працювати після того, як ситуація стабілізується.

У нових умовах у стратегії «Показ в блоці за мінімальною ціною» зникла логіка роботи: оголошення з хорошим рейтингом тепер необов'язково потрапляє на третє місце спецрозміщення, воно може виявитися і на першому, і на другому.

Теоретично стратегія «Максимально доступна позиція» в таких умовах стає більш кращою за умови, що ви готові платити більше і вказали реальні ставки.

На практиці і за результатами наших експериментів ми не побачили великого профіту від зміни стратегії на «Максимально доступна позиція». Якщо вашим завданням не є отримати максимум трафіку за всяку ціну, то стратегія «Показ в блоці за мінімальною ціною» є оптимальним варіантом.

Зміна середньої вартості кліка залежить від товарів і позиції оголошення. У різних категоріях рух було різноспрямованим: десь ціна збільшилася, десь - зменшилася. В цілому з урахуванням скасування знижки CPC виріс на 20-30%. Ми також помітили перерозподіл вартості кліків: перше місце стало дешевше, але друге і третє подорожчали ».

Дарина Ишимова, фахівець з маркетингових комунікацій, Яндекс:

«Запуск VCG разом з новою логікою ранжирування оголошень дозволив збільшити покриття спецрозміщення і відвантажувати більше рекламного трафіку за колишньою середньою ціною кліка. За перші півтора місяці роботи нового алгоритму середня вартість кліка не збільшилася, а трафік виріс в середньому на 18% в порівнянні з показниками середини серпня.

У 2015 році рекламодавці продовжили працювати над якістю оголошень. На сьогоднішній день швидкі посилання використовуються майже в 80% оголошень (на початку року - близько 64%). З листопада помітно зростає кількість заповнених описів до швидких посилань, які можуть бути показані по деяким брендовим запитам. Візитка також охоплює переважна більшість кампаній: контактна інформація часто стає основою для нових фіч і експериментів, так що у рекламодавців багато приводів заповнити ці дані для своєї реклами ».

Просування мобільних додатків

У вересні в Ю Я з'явилася можливість просувати мобільні додатки в РСЯ і пошуку. Така реклама працює тільки на мобільних пристроях. Оголошення складаються з заголовка, тексту з кнопкою «Завантажити» і додаткових елементів, які автоматично завантажуються з магазина додатків (іконки, рейтингу, кількості оцінок і ціни).

Оголошення складаються з заголовка, тексту з кнопкою «Завантажити» і додаткових елементів, які автоматично завантажуються з магазина додатків (іконки, рейтингу, кількості оцінок і ціни)

Після кліка користувач потрапляє на сторінку з додатка в магазині додатків і може завантажити його на пристрій. До такої реклами можна застосовувати як стандартні стратегії, так і спеціальні, прив'язані до факту установки.

Катерина Білоусова, директор з комунікацій, Lingualeo:

«Ми в Lingualeo не просувається свої мобільні додатки за рахунок платних каналів. Тому Яндекс.Директ нам не цікавий як інструмент просування. Платний трафік іноді може принести більше шкоди, ніж користі: як тільки перестаєш підживлювати потік грошима, тут же знижується рейтинг, і додаток повертається на вихідні позиції. Проте, Lingualeo знаходиться в топі додатків в розділі освіту за рахунок високих оцінок (від 4,5 зірок і вище), кількості завантажень, відгуків користувачів, корисності контенту і завдяки фічерінгу в сторах. Якісний продукт і якісний бренд вирішують більшу частину проблем з просування мобільного додатка. Тобто основна ставка - на розробку, методологію і контент ».

Віктор Гридасов, Head of SEM, Delivery Club :

«Головна перевага такої кампанії - можливість таргінг тільки на мобільний аудиторію. І тут же її основний мінус - частка Яндекса на ринку веб-пошуку в мобільних пристроях відносно невелика, що приносить низький трафік (в більшості популярних девайсів на пристроях з системами Android і iOS як пошукач за умовчанням встановлено Google). До того ж сьогодні ставки в цьому типі кампаній вельми високі, і в більшості випадків набагато вигідніше рекламувати продукт за старим типом кампанії (загальним на desktop і mobile).

Формат реклами додатків в Ю Я буде максимально ефективний для тих, хто просуває тільки додатки: рекламодавці зможуть уникнути нецільового трафіку з робочого столу. З плюсів можна також відзначити і розмір рекламного оголошення, що займає весь екран девайса.

В цілому, говорити про загальну ефективність даного типу кампанії Яндекс.Директу ще рано. Він знаходиться на початковій стадії свого розвитку, і йому потрібна серйозна доробка. Ефективність кампанії перш за все залежить від специфіки конкретного бізнесу, KPI, можливостей бюджету та від планованого коефіцієнта конверсії. Ми рекомендуємо протестувати кампанії тільки на пошуку Яндекса: кращі показники реклама набирає саме на ньому. Оптимізації підлягають такі критерії, як ставки і текст оголошення. Якщо ваш бренд вже досить відомий, а логотип впізнаваний, то підтягують іконка програми з стору забезпечить високий CTR оголошення.

При цьому в плані таргетування на мобільні додатки завдяки розвиненим інструментам домінуючою майданчиком є ​​AdWords. До того ж лідируюча позиція Google на мобільних ОС гарантує стійкі позиції на ринку веб-пошуку, а значить, і на ринку контекстної реклами. Незаперечним плюсом AdWords є і низькі ціни при тому, що кількість приводиться трафіку в десятки разів перевищує аналогічні показники в Яндекс.Директі ».

Динамічні оголошення в Ю Я

У жовтні в закрите бета-тестування, а в грудні - вже у відкрите, вийшли динамічні оголошення . Щоб запустити таку рекламу, необхідно створити кампанію, вказати домен сайту, написати текст, який буде загальним для всіх оголошень, додати посилання, адреса і телефон, а заголовок оголошення, URL Лендінзі і ключові фрази система підбере автоматично. Зараз функціонал розрахований на інтернет-магазини.

Зараз функціонал розрахований на інтернет-магазини

Динамічні оголошення показуються в пошуку Яндекса і РСЯ - на робочому столі і на мобільних, у всіх типах рекламних блоків і на будь-яких позиціях в них. Підключити інструмент можна через інтерфейс і API.

Костянтин Баяндин, керівник digital-маркетингу, Ozon.ru:

«Новий формат динамічних текстових оголошень успішно використовуємо з серпня 2015 р Поки інструмент налаштовувався, тест проходив на невеликих обсягах. В середині листопада після чергових оновлень трафік збільшився в 4 рази, кампанія стала охоплювати все більше асортименту. Цільові сторінки визначаються точно, є можливість додавати необхідні для відстеження в інших системах аналітики мітки. Системі слід доопрацювати формування заголовків оголошень, тому що на даному етапі вони не повністю відповідає ключовим словам.

Показники кампанії на сьогоднішній день покращилися, CTR відповідає товарним оголошеннях, конверсія знаходиться трохи нижче середнього очікуваного показника. В цілому ми вважаємо, що новий формат динамічних оголошень є гідною альтернативою товарним оголошеннях для інтернет-магазинів з широким асортиментом. Продовжуємо оптимізувати кампанію, щоб домогтися найкращих результатів ».

Дарина Ишимова, фахівець з маркетингових комунікацій, Яндекс:

«Динамічні оголошення покликані автоматизувати рутинні процеси запуску рекламних кампаній і економити ресурси власників інтернет-магазинів з великим асортиментом. Найближчі плани щодо вдосконалення цього інструменту - розширення нових товарних категорій, які підтримує формат, а також інтеграція з XLS / XLSX.

Директ початку 2015 року було сервісом для розміщення контекстної реклами. Директ на порозі 2016 року - це сервіс, де доступні кілька форматів реклами і маса можливостей для прицільної роботи з різними сегментами аудиторії ».

коригування ставок

У першій половині року Яндекс ввів підвищують і знижуючі коефіцієнти ставок для реклами на мобільних пристроях (Від -50 до + 300% до ставки на робочому столі). Восени функціонал розширився, і з'явилася можливість збільшувати ставки при показі оголошень людям певної статі і віку, а також тим, хто вже відвідував сайт рекламодавця. Максимальна коригування - плюс 300% до вихідної ставкою по фразі.

Максимальна коригування - плюс 300% до вихідної ставкою по фразі

Олексій Довжиков, генеральний директор і ідеолог, eLama.ru:

«Персоналізація контекстної реклами - тренд, активно набирає обертів. Коригування ставок за статтю, віком, історії відвідин сайту - це лише перші кроки до того, що буде доступно в контекстних системах в майбутньому ».

Оголошення для мобільних пристроїв

З травня рекламодавці Діректа можуть створювати спеціальні оголошення для показу на смартфонах і планшетах. Все, що потрібно - відзначити таке оголошення як переважне для мобільних пристроїв.

Все, що потрібно - відзначити таке оголошення як переважне для мобільних пристроїв

Важливо, щоб в групі були не тільки оголошення для мобільних пристроїв, але і для робочого столу. Тоді система буде коректно розподіляти між ними трафік і враховувати специфіку пристроїв при розрахунку цін. Якщо створити групу тільки з мобільних оголошень, одне з них буде показуватися на робочому столі, і ціна на позиції буде формуватися з урахуванням переходів з настільних комп'ютерів.

Костянтин Найчук, євангеліст-аналітик, eLama.ru:

«При складанні рекламних оголошень важливо враховувати, в якій ситуації Ви перебуваєте яке завдання хоче вирішити і яку інформацію шукає. Пам'ятайте, що під час пошуку на мобільних люди поводяться інакше, ніж при роботі з десктопами.

Найчастіше зі смартфона користувач хоче уточнити вже відому інформацію або шукає швидке рішення свого завдання. Він не стане розбиратися в величезному асортименті, вивчати довгі прайс-листи або перевантажені інформацією сторінки з описом продуктів. Тому в оголошенні для мобільних пристроїв не потрібно обіцяти великий вибір або пропонувати подивитися "детальну інформацію на сайті". Дайте зрозуміти, що вибір буде простим, інформація буде подана в стислій ємною формі, а при бажанні користувачеві взагалі не доведеться вивчати сайт, він зможе відразу зателефонувати і отримати всі відповіді по телефону.

Особливо важливо враховувати цю специфіку компаніям, клієнти яких приймають рішення про покупку протягом декількох хвилин, наприклад, службам виклику таксі і евакуаторів, доставки їжі ».

Крім цих новинок, в Яндекс.Директі з'явилися показник «Продуктивність ключових фраз» та авторасшіреніе ключів , заробила стратегія «Середня рентабельність інвестицій».

Заголовки пошукових оголошень тепер розширюються за рахунок тексту, а швидкі посилання можна доповнювати описом для реклами по навігаційним запитам.

В інтерфейсі Директа з'явилися групи оголошень, в світ вийшла п'ята версія API , А Метрика 2.0 повністю переїхала на основну адресу metrika.yandex.ru. Яндекс також оптимізував облік видимості реклами в блоці під результатами пошуку і деталізував геотаргетинг.

Відеореклама TrueView стала доступна в AdWords

У 2015 році управління відеорекламою TrueView перемістилося в інтерфейс AdWords. Завдяки цьому управління кампаніями вийшло на новий рівень: стали доступні масове завантаження, редагування, функціональні звіти, планування звітів і їх розсилка поштою тощо.

Завдяки цьому управління кампаніями вийшло на новий рівень: стали доступні масове завантаження, редагування, функціональні звіти, планування звітів і їх розсилка поштою тощо

Пізніше відразу два формати відеореклами вийшли з бета-тестування: оголошення з можливістю покупки (Shopping ads) і TrueView для покупок. Перший дозволяє показувати товарні оголошення у власному відео, а другий - в чужому. Натиснувши на посилання, користувачі перейдуть на сайт рекламодавця і зможуть замовити товар. Показ релевантних товарів проводиться динамічно, інформація витягується з товарних фідів рекламодавця в Google Merchant Center.

Олександр Рибак, директор Viboom Europe:

«На початку року стало відомо, що YouTube, що генерує 6% виручки Google, який має мільярд щомісячних користувачів, все ще неприбутковий. Це і змушує Google форсувати розвиток відеореклами на своєму відеопорталі. У найближчі роки саме у нього є всі шанси стати основним новим джерелом прибутку.

Відеореклама підходить практично для будь-якого бізнесу, в нашій практиці було багато кейсів, коли низькобюджетні відео показували приголомшливий результат. Але, зрозуміло, до сих пір відеореклама - це доля великих брендів. Вартість перегляду залежить від ряду факторів: формату, якості відібраних для посіву площадок, налаштувань націлювання. Ціна одного перегляду з урахуванням вірусних переглядів, отриманих за рахунок поширення в соціальних мережах і потрапляння відео в топ хостингу, може становити 0,5 рублів і навіть менше.

Поки що відеореклама - це питання охоплення. Якщо націлити занадто точно, то відео не отримає охоплення. Для великих брендів найкраще працює географічний і демографічний типи націлювання (наприклад, «жінки з Росії 20-35 років» для реклами косметики). Але комбінація, націлених за інтересами, швидше за все, призведе до звуження аудиторії.

Ринок відеореклами продовжить рости, але зростання вже не буде таким стрімким, як в минулі роки: максимум 10-20% в рік. Головні драйвери - переклад рекламних бюджетів в інтернет, збільшення кількості гравців на ринку (креативні і рекламні агентства, сервіси, запуск відеореклами соцмережами ВКонтакте і Однокласники), зростання нативной відеореклами, мобільне відео ».

Формат Gmail Sponsored Promotions

Нативная реклама в Gmail стала доступна всім рекламодавцям. Така реклама показується у вкладці «Промоакції» у вхідних листах. Рекламне повідомлення виглядає як звичайний лист, але у нього є позначка «реклама». Якщо користувач клацне на тизер, то реклама розгорнеться.

Якщо користувач клацне на тизер, то реклама розгорнеться

Google пропонує кілька шаблонів розгорнутого рекламного блоку для Gmail: окреме зображення; зображення з описом і кнопкою із закликом до дії; уявлення декількох товарів. Також рекламодавець має можливість завантажити власний HTML-код і створювати мультимедійні оголошення з відео, вбудованими формами, номерами телефонів та іншими розширеннями.

Оплата здійснюється за клік по тизер. Всі подальші дії користувача в Gmail після відкриття банера для рекламодавця безкоштовні.

Олександра Бурлакова, PPC Team Lead, Netpeak :

«Ми почали працювати з даними форматом ще на етапі бета-тестування. Коефіцієнт конверсії варіюється в залежності від тематики від 0,1% до 1,2% для інтернет-магазинів. Для корпоративних сайтів, де цільова конверсія - реєстрація в сервісі, показник досягає 6,62%. GSP вигідно відрізняється від інших кампаній в Контекстно-медійній мережі високим CTR (від 10%) при невисоких ставках - до 0,50 грн (бл. 1,5 рубля - прим. ELama.ru) і більш дешевої вартістю конверсії. Але обсяги трафіку і конверсій непорівнянні - в GSP ці показники значно менше.

Налаштовувати GSP краще креативно, як і будь-яку іншу КМС-кампанію. Вриваючись в особистий простір користувача (пошту), потрібно виділятися серед маси розсилок і рутини. Також не варто забувати про сегментацію аудиторії.

В цілому, Gmail Sponsored Promotions і Customer Match - відмінне доповнення до email-розсилці, яка славиться своєю дешевизною і конверсійних ».

Customer Match - таргетинг по майже

У вересні AdWords представив інструмент Customer Match . З його допомогою рекламодавець може націлювати реклами на YouTube, в Google Пошуку і Gmail на своїх клієнтів, які виконали вхід в обліковий запис Google. Крім того, функціонал дозволяє створювати схожі аудиторії для охоплення нових потенційних клієнтів на YouTube і в Gmail.

Крім того, функціонал дозволяє створювати схожі аудиторії для охоплення нових потенційних клієнтів на YouTube і в Gmail

Олександра Бурлакова, PPC Team Lead, Netpeak :

«Customer Match, на наш погляд, цікавий інструмент, але вимогливий до кількості email. Є приклад, де з 36000 email (пристойний список для малого бізнесу) в список Google потрапили тільки 10000. Навіть при хорошому CTR рекламодавець отримає невелику кількість трафіку.

Тому при великих розмірах списку і можливостей більше. Наприклад, можна сегментувати списки за отриманим раніше доходу і більш платоспроможною аудиторією показувати відповідні товари. Так з'являється хороша можливість скористатися когортних аналізом в повній мірі. Але в цьому ж і мінус: при сегментації списки скорочуються, а при поправці на CTR і коефіцієнт конверсії кампанії з використанням Customer Match буде важко вивести в лідери серед кампаній в КМС.

Для одного з інтернет-магазинів ми отримали CTR на рівні 4,85%, коефіцієнт транзакцій - 0,78%. Пристойні результати для кампанії в КМС, але трафіку все-таки мало ».

Інструменти для Торгових кампаній

У 2015 році Google AdWords представив одразу кілька новинок для Торгових кампаній.

У 2015 році Google AdWords представив одразу кілька новинок для Торгових кампаній

Тепер для цього формату можна застосовувати списки ремаркетингу . З їх допомогою рекламодавці зможуть націлювати і коригувати ставки для різних сегментів аудиторій, коли користувачі шукають рекламований товар / послугу в пошуку.

На зміну рекламного тексту в товарних оголошеннях прийшли автоматичні розширення . Вони відображаються поруч з оголошеннями і містять інформацію про безкоштовну доставку і знижки, якщо вона вказана в налаштуваннях облікового запису Merchant Center і в фіде даних.

У серпні для торгових кампаній з'явилися три автоматизовані стратегії призначення ставок:

 • максимальну кількість кліків (розміри ставок встановлюються автоматично з урахуванням рекламного бюджету);
 • оптимізатор ціни за конверсію (система коректує ставки в режимі реального часу, щоб збільшити кількість переходів і обсяг продажів без зростання витрат);
 • цільова рентабельність інвестицій у рекламу (система встановлює ставки таким чином, щоб досягти цільових показників прибутковості).

У листопаді з'явилася метрика « Відсоток отриманих кліків ». Показник розраховується як відношення числа фактичних кліків до приблизною кількістю можливих і дозволяє оцінити, наскільки реалізований потенціал оголошення.

AdWords також представив симулятор коригування ставок для мобільних пристроїв. Інструмент визначає, як слід змінити ставки на рівні кампанії, щоб залучити більше відвідувачів на мобільний сайт.

Костянтин Баяндин, керівник напрямку digital-маркетингу, Ozon.ru:

«Для інтернет-магазину Ozon.ru списки ремаркетингу виявилися корисним інструментом. Їх використання дозволило збагатити web-дані по відвідувачах відомостями з нашої CRM. Диференціація ставок по створеним таким чином аудиторіям сприяла підвищенню керованості РК і поліпшенню KPI. Інструмент дозволяє швидко змінювати спрямованість РК в залежності від поточних цілей: залучення нових покупців (конверсія в першу покупку), підвищення кількості повторних покупок, збільшення ROI і т.п., і залучати тільки цільових відвідувачів.

Протестувавши інструмент на невеликих обсягах, ми отримали відмінні результати. Використовуємо також списки з masthead і в прероллах на YouTube. Продовжуємо тестувати новинку на більших обсягах. Велике спасибі фахівцям Google за виконану роботу, індивідуальний підхід і розширення можливостей для створення, управління і аналізу рекламних кампаній ».

редактор звітів

Влітку в Google AdWords заробив редактор звітів . Функціонал дозволяє детально аналізувати дані за допомогою таблиць і діаграм. З ним можна працювати безпосередньо в акаунті, без скачування дані на свій комп'ютер.

З ним можна працювати безпосередньо в акаунті, без скачування дані на свій комп'ютер

Мультісегментний аналіз дає можливість вибудовувати дані в таблицях і графіках. Призначені для користувача діаграми дозволяють візуалізувати інформацію і виявляти тенденції. Функції фільтрації і сортування дозволяють робити вибірки даних в сегментованих таблицях і впорядковувати їх за кількома показниками.

При роботі з редактором звіти можна зберегти, вивантажити або відправити електронною поштою в CSV або XML-форматі іншим користувачам облікового запису.

Костянтин Найчук, євангеліст-аналітик, eLama.ru:

«Редактор дозволяє швидко конструювати звіти по потрібним в даний момент даними, комбінувати дані між собою і швидко знаходити вузькі місця, якими слід зайнятися в першу чергу, і точки зростання, приклавши зусилля до яких можна підвищити ефективність кампаній. А завдяки можливостям по візуалізації даних можна отримати звіти не тільки для аналітиків, але і для представників бізнесу - маркетологів, фахівців з продажу і так далі ».

Google AdWords перейшов на оновлені URL, оновив функцію «Приховати це оголошення», випустив додаток для Android і почав поліпшувати оголошення динамічного ремаркетингу.

Також в системі з'явилися два нових інструменту призначення ставок : Рекомендації по вибору мети і симулятор цільової ціни за конверсію, а також можливість налаштовувати оголошення до місця розташування користувача за допомогою модифікаторів .

AdWords почав блокувати випадкові кліки по мобільним оголошенням і запустив тип кампаній «Тільки номер телефону».

Автоматичне керування ставками в залежності від позиції в пошуку Яндекса

влітку eLama.ru запустила інструмент, що дозволяє змінювати налаштування показів реклами в залежності від того, які місця займає сайт рекламодавця в пошуку Яндекса з яких-небудь запитами в певному регіоні. Такий функціонал дозволяє оптимізувати витрати на контекст.

Такий функціонал дозволяє оптимізувати витрати на контекст

Якщо перед рекламодавцем стоїть завдання отримувати максимум переходів з органічної видачі, щоб економити бюджет, він може вимкнути кампанію або скорегувати ставку так, щоб її вистачило лише для розміщення в «гарантії».

Костянтин Найчук, євангеліст-аналітик, eLama.ru:

«Давно відомий факт: контекстна реклама, розміщена в верхньому блоці,« з'їдає »трафік у органічного пошуку, якщо і там сайт займає верхні строчки. Сам по собі цей факт ще не означає, що рекламу потрібно вимикати (займаючи місце в спецрозміщенні, ми не пускаємо туди конкурентів). Але якщо стоїть завдання оптимізувати рекламний бюджет і при цьому мінімізувати потенційну втрату трафіку на сайті, то знижувати ставки має сенс в першу чергу за ключовими фразами, за якими ми входимо в топ-3 результатів пошуку ».

Бід-менеджер для Google AdWords

Восени в eLama.ru заробив інструмент «Автоматичне управління ставками в Google AdWords». Бід-менеджер при визначенні ставки рекламодавця орієнтується на оцінну (рекомендовану) ставку в AdWords. Якщо ставки рекламодавця недостатньо для розміщення на обраної позиції, eLama.ru підвищить її в рамках обмеженою максимальної ставки. Якщо оцінна ставка знизилася, інструмент зменшить ставку до мінімально необхідного значення.

Якщо оцінна ставка знизилася, інструмент зменшить ставку до мінімально необхідного значення

Олексій Довжиков, генеральний директор і ідеолог, eLama.ru:

«Бід-менеджер для Google AdWords - це перший із запланованих в eLama.ru інструментів автоматизації роботи в AdWords. Функціонал спрощує і прискорює управління ставками, дозволяючи рекламодавцю налаштувати для однієї кампанії різні стратегії в залежності від часу доби і поставити, в якому блоці і за якою ціною потрібно розміщуватися. eLama.ru самостійно відстежує зміни в аукціоні і змінює ставки, щоб забезпечити рекламодавцеві необхідні результати.

Зараз працюють три стратегії призначення ставок: дві в залежності від положення на сторінці і одна - від максимальної ставки рекламодавця. Ми раді, що користувачі eLama.ru задоволені інструментом і активно його використовують ».

Також в eLama.ru з'явилася можливість копіювати кампанії в три кліка. ми прискорили переказ коштів на рахунок у AdWords, запустили стратегії для нового аукціону в Ю Я і підготували агентські програми . А в кінці року за внесок у розвиток автоматизації контекстної реклами eLama.ru отримала Премію Рунета.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача