Статьи

Голосовий чат з'явиться в League of Legends

тестовий сервер League of Legends (він же PBE) відвідала нова функція, яку розробники вже давно хотіли впровадити, але з багатьох причин так і не наважувалися. Йдеться про голосовому внутрішньоігровому чаті.

За допомогою «войс-чату» гравцям вільно спілкуватися з тими, кого запросили в спільну групу. Тобто, на відміну від тієї ж Dota 2 , В конференцію не вторгнеться попутний сформованої команді гравець. Також Riot Games не ігнорує інтереси тих, хто просто не хоче приєднуватися до «голосового зв'язку групи» в силу будь-яких обставин. На панелі налаштувань гравець може заборонити автоматичний вхід в голосову сесію.

З приводу нововведення висловився популярний топлейнер команди M19 Дмитро «Smurf» Іванов. У своєму повідомленні Дмитро порадів першим крокам League of Legends в сторону колективної складової всередині груп, але також зазначив, що непогано було б дозволити працювати голосового зв'язку і поза заздалегідь сформованих команд. Це могло б вирішити множинні проблеми в недоліках комунікації під час відповідальних моментів, де швидкість і реакція мають вирішальну роль.

На даний момент, все, у кого є акаунт на тестовому сервері, можуть випробувати голосовий чат. Правда, власники macOS можуть відчувати деякі проблеми.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.