Статьи

Голосовий чат з'явиться в League of Legends

тестовий сервер League of Legends (він же PBE) відвідала нова функція, яку розробники вже давно хотіли впровадити, але з багатьох причин так і не наважувалися. Йдеться про голосовому внутрішньоігровому чаті.

За допомогою «войс-чату» гравцям вільно спілкуватися з тими, кого запросили в спільну групу. Тобто, на відміну від тієї ж Dota 2 , В конференцію не вторгнеться попутний сформованої команді гравець. Також Riot Games не ігнорує інтереси тих, хто просто не хоче приєднуватися до «голосового зв'язку групи» в силу будь-яких обставин. На панелі налаштувань гравець може заборонити автоматичний вхід в голосову сесію.

З приводу нововведення висловився популярний топлейнер команди M19 Дмитро «Smurf» Іванов. У своєму повідомленні Дмитро порадів першим крокам League of Legends в сторону колективної складової всередині груп, але також зазначив, що непогано було б дозволити працювати голосового зв'язку і поза заздалегідь сформованих команд. Це могло б вирішити множинні проблеми в недоліках комунікації під час відповідальних моментів, де швидкість і реакція мають вирішальну роль.

На даний момент, все, у кого є акаунт на тестовому сервері, можуть випробувати голосовий чат. Правда, власники macOS можуть відчувати деякі проблеми.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача